Door Olaf van Miltenburg

Nieuwscoördinator

Gameplaybeelden van Metal Gear Solid V - The Phantom Pain

10-06-2014 • 16:05

8

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Op de E3 2014 heeft Konami gameplaybeelden laten zien van Metal Gear Solid V - The Phantom Pain.

Reacties (8)

8
7
4
0
0
1
Wijzig sortering
Gameplay beelden? Zie alleen (hele mooie) cut scenes ?
Ik denk dat ze de QTE stukjes bedoelen met gameplay beelden.

On-topic: Kan niet wachten tot dit uitkomt, vond 4 geweldig maar is inmiddels ook al weer oud.
Ik vind het slim dat ze vaak terug grijpen op eerdere delen van het verhaal, en ook hier kom je weer op oude locaties waar je als gamer inmiddels een emotionele band mee hebt gekregen.

Dat schept een band... dat doen ze bji konami erg goed :)
Opvallende keuze door de muziek van Mike Oldfield te gebruiken.
vind dit een van de mooiste trailers van de E3
ummm wat doet die shard in zijn hoofd ? (ps ik heb al lang geen metal gear meer gespeeld dus geen idee of dit nieuw is of niet?)

maar ziet er wel strak uit!
wat is dat nou voor opmerking? ik vraag het alleen omdat het toch zou kunnen dat in een van de voorgaande versies dit al is gebeurd bij snake en ik dat heb gemist gezien ik mgs 1 en 2 heb gespeeld maar nooit de vervolgen daarop

maar goed het was maar een vraag heb het al opgezocht op google en daar staat idd dat dit nieuw is in deze versie en dat het eventueel bot zou zijn iets dat kojima zelf in een podcast heeft gezegd?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.