Door Mark van der Kruit

Videoredacteur

EA brengt World Cup naar FIFA 14 Ultimate Team

26-05-2014 • 09:40

21

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

EA Sports komt met een World Cup-uitbreiding voor de Ultimate Team-spelmodus van FIFA 14. FIFA 14 Ultimate Team: World Cup is een los speltype in FIFA Ultimate Team waarin je als speler een ultieme ploeg kunt samenstellen uit de 32 nationale teams die deze zomer in Brazilië op het WK uitkomen. Ook bevat de uitbreiding online speltypen en speltypen voor één speler waarin de groepsfase en knockout-fasen kunnen worden doorlopen om uiteindelijk de FIFA World Cup te winnen.

Het principe is verder hetzelfde als dat van Ultimate Team. Als je wedstrijden wint, krijg je virtuele munten in de game. Die kun je gebruiken om pakketten met spelers te kopen om je ploeg mee te versterken. Je kunt de teamgeest van je ploeg verbeteren door spelers te zoeken uit hetzelfde land of van dezelfde bond.

De gratis uitbreiding komt uit op 29 mei voor de pc, Xbox 360, Xbox One, PS3 en PS4.

Reacties (21)

21
21
7
2
0
12
Wijzig sortering
Toch jammer dat ze geen normale toernooimodus hebben toegevoegd aan Fifa 14. Zou fijn zijn als je de World Cup kunt doen met de normale teams ipv Ultimate Teams.
Sja, dat heet nou "FIFA Word Cup 2014 Brazil", dat snap ik heel goed vanuit de marketingafdeling van EA.

Sta er eerlijk gezegd van te kijken dat ze deze WK gerelateerde Update naar FIFA 14 brengen.

PS. Volgens mij kun je met het aanmaken van je eigen toernooi nog een heel eind in de richting van nastreving van het WK komen =).
Ik sta er niet van te kijken. Al die packs kopen levert gewoon aardig wat geld op. Maar toch had ik liever een normale world cup modus gehad. Vind het niet echt top om voor een land uit te komen met een heleboel buitenlanders.
Vraag me toch iedere keer af wat meer geld zou opleveren. De aparte game die ze nu voor ieder toernooi uit brengen, of een betaalde DLC Word Cup modus voor de meeste recente Fifa game. Helaas kiezen ze nog steeds voor het eerste.
Die laatste zou ik wel overwegen, voor 10-15 euro. een volledige world cup game is mij te duur.
Precies, en aangezien er van bijvoorbeeld fifa 14 miljoenen verkocht zijn levert het waarschijnlijk net zo veel, zij het niet meer op. En het is betere service tegenover je klanten.

Sterker nog ze hadden daarnaast Fifa 14 kunnen "re-launchen" incl. de World Cup content, een World Cup edition.
Zonder te willen flamen maar :

Je kunt de teamgeest van je ploeg verbeteren door spelers te zoeken uit hetzelfde land of van dezelfde bond.

Nationale teams....zullen die niet automatische een goeie teamspirit hebben ?
Omdat je wss ook gewoon spelers uit andere landen in je team kan steken?
Wow, gratis uitbreidingen van EA?

Het moet niet veel gekker worden :+

Ontopic

Wel fijne, eens een lekkere afwisseling van normale teams. Kun je bij deze versie ook je spelers meenemen die je al in FUT14 hebt, of begin je van voor af aan.
Dit valt meer onder het "freemium" principe.
Kaartjes zijn te koop voor echt geld ==> extra inkomsten 8-)

Wil je snel voorruit, dan kan je het kopen
Dit valt meer onder het "freemium" principe.
Kaartjes zijn te koop voor echt geld ==> extra inkomsten 8-)

Wil je snel voorruit, dan kan je het kopen
fixed

Ik heb ervaring met FIFA 14 mobile, weet niet of het hier ook zo is, maar mijn ervaringen met ultimate team zijn niet zo goed.
Nee, het moet een authentieke beleving worden. Dus je kan niet je FUT 14 spelers meenemen naar FUT 14 WC, en andersom kan je FUT 14 WC spelers niet naar FUT 14 meenemen. Verder zijn de FUT 14 WC spelers niet verhandelbaar, wat betekent dus dat je ze niet kan kopen én verkopen. Je bent dus volledig afhankelijk van de packs.
Die je kan kopen met FIFA points die te koop zijn voor echt geld ;)
Of verdienen door wedstrijden te spelen. De coins en points zijn wel compatibel tussen Fut 14 en Fut 14 WC.
Jammer dat ze weer een aparte wk game maken.
blijkbaar niet dus -_-'
er is ook een aparte world cup game, maar ook deze expansion voor Fifa 14
kan me nog goed herinderen dat op de xbox 360 een gratis update was voor FIFA 14 Legends maaar als ik er een paar zou willen dat ze onbetaalbaar waren voor mij dus wat nou gratis heb geen zin om een paar honderd euro uit te geven voor een bergkamp of een van basten koop ik liever andere games voor
Anoniem: 55491 @SJORSGEMERT27 mei 2014 22:42
-

[Reactie gewijzigd door Anoniem: 55491 op 24 juli 2024 20:48]

Anoniem: 55491 27 mei 2014 22:45
Hi,

Komt deze update er ook voor de laatst uitgebrachte FIFA world cup game of alleen voor de normale FIFA 14?
Heb gisteren de game gespeeld samen met een vriend van mij wel grappig is het alleen jammer dat ze maar 1 stadion hebben toegevoegd Van mij hadden ze er wat meer in mogen stoppen maar goed.
Anoniem: 603411 20 juni 2014 17:44
Fifa 14 world cup ultimate team: alle platforms..

Wat is er nieuw?

-Handelsysteem is weg
-Speler worden geupdate
-Interface
-scheidsrechters laten meer overtredingen toe dan voor de update (wat dat betreft enigszins realsitisch)

Qua gameplay?
Niets verander...

Gespeeld en ik moet zeggen dat het met verschrikkelijk stoort dat als je op hoge druk speelt je nagenoeg altijd wint... ik ben een fifa speler.. maar deze versie is toch echt mega slecht..

Het enige en grootste compliment is dat het DLC is....

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.