Door Mark van der Kruit

Videoredacteur

Tomb Raider

05-03-2013 • 14:00

16

Tomb Raider is een heftige game, met veel bloed en geweld. Waarmee Tomb Raider dus niet alleen de 18+ rating verdiend, maar ook alle hoge cijfers die de game scoort. Lekker veel klimmen, veel spektakel, af en toe flink schieten en dat allemaal op een prachtig eiland vol oude schatten. Helemaal zoals Tomb Raider hoort te zijn. Redacteur Paul Hulsebosch vertelt je in deze videoreview alles over deze nieuwe game met Lara Croft.

Reacties (16)

16
16
3
1
0
13
Wijzig sortering
2 pijlen nodig in het hoofd voordat een vijand dood gaat? Ziet er vet uit, maar dat vind ik toch wat jammer.
Na het upgraden van je pijl en boog kun je ze met 1 pijl neerhalen ;)
Zelfs zonder upgraden kan je ze met 1 pijl neer krijgen.

Het ligt enkel aan de soort vijand je beschiet, want later komen er mannetjes die molotov cocktails dragen.
Het is en blijft een spel.
Aaah, hij is er weer. Gisteravond wilde ik 'm ook lezen/kijken en toen was ie ineens weg...
Ook al is het voor het eerst dat Tomb Raider in een open omgeving loopt, het lijkt mij wel een erg leuk spel.
Ik heb hem al besteld. Ben benieuwd. Mijn laatste Tomb Raider game speelde ik volgens mij op de PS1...
Ik heb hem besteld al bij gamemania vanochtend een sms kan ik hem ophalen, helaas werk ik in z'n gat dat baarn heet dus voor ik bij een winkel ben na me werk is het al dicht.

Dus word donderdag koop avond pas ophalen.
Zeggen ze nou niks over de multi-player? Beetje matige review hoor... ze vertellen helemaal niet alles over de nieuwe Tomb Raider game.
Dit spel is gemaakt voor single player een multi player is voor de grootste groep niet boeiend, waarschijnlijk komt de multiplayer review gewoon later.
Dat snap ik, voor mij persoonlijk ook niet echt. Maar er staat letterlijk dit; "Redacteur Paul Hulsebosch vertelt je in deze videoreview alles over deze nieuwe game met Lara Croft."

Nou dat vind ik dus van niet... voor de rest vond ik het ook best een matige review eigenlijk... als je het al een review kan noemen.
Voor zo ver ik het al heb kunnen spelen (zit op de helft denk ik) naar mijn mening qua verhaallijn en actie de beste action adventure sinds Uncharted 2 (3e deel was saai). Actie gaat lekker constant door en als je wil (en je gear opgewaardeerd hebt) kan je terug gaan om verder te onderzoeken..
Deze Tomb Raider (kom op nou mensen, de 'b' is 'silent' !!!) ziet er in ieder geval beter uit dan de vorige. De vorige was echt een afknapper als je de voorgaande originele versies altijd hebt gespeeld. Het leek daar alsof je een parcours aflegde binnen de lijntjes... Hier zie ik in ieder geval meer een 'free roaming' in zitten (eerst zien, dan geloven).

In ieder geval lijkt het me de moeite waard om te gaan spelen (ik was dat na de laatste echt niet meer van plan).
Niemand die vindt dat deze game veel weg heeft van Far Cry 3 ?
Vooral de boog vind ik iets te veel gelijken, maar is daarom zeker niet negatief!
Integendeel, ik vond het het tofste wapen in heel het spel :D.
Dat gezegd zijnde, idd één van de beste games anno 2013.
Heb em meteen gekocht. Ik kon hem ook wel downloaden op Steam, maar wil van deze games toch liever een fysieke schijf + doosje.
De PC versie was helaas net weggekaapt, dus uitgeweken naar de ps3 versie. Zit meteen al DLC bij. Leuk!!
Kan nietnwachten tot morgen mijn pre order edition op de deurmat valt, ben benieuwd! Wat ik gezien heb beloofd veel goeds!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.