Door Paul Hulsebosch

Redacteur

DayZ

07-08-2012 • 16:21

4

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Trailer van DayZ, een mod voor shooter Arma II die als losstaande game op de markt gaat komen. Arma II-ontwikkelaar Bohemia Interactive gaat de mod tot game verbouwen, met een team onder leiding van de modmaker.

Reacties (4)

4
4
3
0
0
1
Wijzig sortering
Mooi dat het een game opzich zelf wordt!
hoop echt dat ze er dan ook een iets kleinere map in doen om lekker te kunnen lannen
Mis alleen de waarschuwing vooraf aan het filmpje dat mensen met een zwak hart hier niet aan moeten beginnen. Heb nog nooit een spel gespeeld waarbij ik zo angstig en paranoïde werd. :P Vooral als je eenmaal een goede uitrusting hebt bemachtigd, wil je kosten wat het kost voorkomen dat je dood gaat.
Zijn wel de nodige dingen die eerst opgelost moeten worden. Er is op dit moment een groot probleem met hackers. Zitten nog rare bugs in af en toe.

Voor de rest is het zeker een goede game die je ook paranoïde maakt. Je vraagt je soms echt af wie je kan vertrouwen en wie niet. Vaak afwegen of het waar is om iets te doen vooral omdat als je dood gaat je al je spullen kwijtraakt en weer overnieuw moet beginnen.
dit is een zeer goede spel !, het is alleen jammer dat het echt heel moeilijk is (wat aan de ene kant ook wel weer leuker maakt !) cant wait for arma 3 :D

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.