Door Luke van Drie en Jurian Ubachs

Hollywood-kwaliteit in een gamejas - Marvel's Wolverine Review

16-09-2026 • 06:00

10

Scherpe klauwen, veel bloed en een verhaal met de kwaliteit van een Hollywood film: Marvel's Wolverine is er eindelijk. Maar is de game ook écht zo goed als we hoopten?

Hier lees je de geschreven preview.

Check de actuele prijs van Wolverine in de Pricewatch.

00:00 - Hollywood-kwaliteit in een gamejas - Marvel's Wolverine Review
00:20 - Verwachtingen
00:56 - Het verhaal
01:19 - Romance
01:42 - Acteerwerk en casting
02:07 - Sterke bijrollen en kwaliteit
02:26 - Gameplay start traag
02:46 - Beperkte moves en herhaling
03:04 - Standaard thirdpersonactie
03:39 - Skilltree
03:59 - Leveldesign
04:36 - Moeilijkheid en speelduur
04:57 - Lineair met rustige stukken
05:12 - Sterke dialogen
05:36 - Performance
07:01 - Conclusie

Reacties (10)

Sorteer op:

Weergave:

Dit word weer zo'n game die door de journalisten geprezen word, en uiteindelijk hard gaat floppen.
Ik keek toevallig een stream van Angry Joe, hij hield een complete level op de motor alleen de rechter trigger ingedrukt van gaspedaal en speelde het zo uit..
Vaak zijn de films, series en games waar niemand over praat het beste dat er is
Dunno, vind tweakers vaak best wel neutraal in toon, maar deze review lijkt toch wel behoorlijk positief. Terwijl niets van wat ik zie mij ook echt leuk lijkt. Handholding alom, geheimen die totaal niet geheim zijn.. het lijkt wel gemaakt voor 5 jarigen maar dan met bloed. En een 'fantastisch verhaal' bij pluspunten en dan 'beklijft niet' bij minpunten.. ? als het verhaal fantastisch is dan beklijft het toch juist wel?

Mooie graphics en smooth gameplay ja.. het plaatje oogt goed
Vanwege de leeftijdsbeperking moet ik deze review op YouTube kijken, waar ik liever niet naartoe ga. Zijn er andere opties om dat te omzeilen?
Vanwege de leeftijdsbeperking moet ik deze review op YouTube kijken, waar ik liever niet naartoe ga. Zijn er andere opties om dat te omzeilen?
Je kan de review lezen, direct op T.net. :)
Dat weet ik, maar ik wou de beelden. Geschreven review geeft me niet voldoende indruk van een game.

[Reactie gewijzigd door nijntje82 op 16 september 2026 09:16]

Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar dit is een open-source privacy-focused end voor youtube. https://invidious.io/
Je moet zelfs inloggen om je leeftijd te bevestigen.
Dit zou moeten werken maar bij mij ging hij niet door naar YouTube.

https://yewtu.be/watch?v=1v4ynW48JOs

Verder lijkt het erg lastig.

Zou wel nice zijn als tweakers tenminste nog iets van een fallback of alternatief zou hebben als dat niet teveel setup/kosten met zich mee brengt

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn