je weet dat er een multiplayer deel in zit waar je alles kan verliezen wat je hebt verzameld?
Nope, je verliest niets in in de fortress assault game mode als je verdedigt, enkel als je aanvalt kunnen jouw orcs permanent doodgaan. En je kan alleen fortresses aanvallen van jouw niveau, dus jouw orc leger (zelfs als het gekocht is) zal even krachtig zijn als dat van de verdediger.
Om maar nog niet te spreken dat het spel waarschijnlijk extra grindy is gemaakt om de lootboxes met wapens, orcs en uitrusting extra aantrekkelijk te maken
Monolith heeft meerdere keren op streams bevestigd dat de game gebalanceerd was voordat de microtransactions werden toegevoegd.
dit is puur gedaan om meer geld binnen te harken op een onethische manier
Absoluut, microtransactions in een niet-free to play game zijn niet ok; en Warner Brothers is hier de boosdoener. Van wat ik kan zien op streams en lees van hun antwoorden doet Monolith er alles aan om ze zo niet storend te maken.
Ik heb in ieder geval mijn pre-order geannulleerd, we zullen zien wat de reviews zeggen.
Ik raad je aan zelf onderzoek te doen voordat je foute info verspreid.
[Reactie gewijzigd door dukorider op 16 augustus 2017 08:21]