Door Paul Hulsebosch

Redacteur

Codemasters laat flarden van nieuwe Overlord-game zien

22-04-2015 • 16:05

7

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Codemasters heeft een video vrijgegeven waarin het duidelijk maakt dat er op 23 april een nieuwe Overlord-game wordt aangekondigd. De video maakt al duidelijk dat in de game vier nieuwe Overlords op zullen duiken. Uit de flarden gameplay die getoond worden lijkt de game door vier spelers in coöp gespeeld te kunnen worden. De game heeft daarbij het isometrische camerastandpunt dat bekend is van games als Diablo. Triumph Studios, de Nederlandse ontwikkelaar die de eerste delen van de serie maakte, is niet bij het project betrokken.

Reacties (7)

Sorteer op:

Weergave:

Geweldige humor, deze game moet ik gewoon weer gaan spelen! :D
Heb met spanning de trailer gekeken want wacht al heel lang op een nieuw deel van Overlord. Heel goed vermaakt met deel 1en 2. Maar helaas zie ik nu al (aan die paar beelden) dat dit niet echt een Overlord is waar ik op gehoopt had... jammer.
Heerlijk die foute humor :)
Benieuwd wat ze van deel 3 weten te maken, deel 1 en 2 waren zeer vermakelijk !
Zou Codemasters nog bezig zijn met het verwijderen van Games for Windows Live bij Dirt 3?

edit:

Lees net dat ze het miv 1 april hebben gefixt. Deze week maar eens uitproberen dan.

[Reactie gewijzigd door -Moondust- op 11 augustus 2024 22:45]

Ow, elke keer als ik de naam Codemasters ergens zie dan moet ik denken aan hoe ze met Dirt 3 zijn omgegaan toen Games For Windows Live plat ging en er geen alternatief was. De game was niet meer te spelen want je kon niets meer opslaan. Maar blijkbaar is na jaren wachten de game eindelijk weer speelbaar en werkt nu alles via Steamworks ipv Games For Windows Live.
nvm

[Reactie gewijzigd door -Moondust- op 11 augustus 2024 22:45]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.