De 935 is het topmodel onder de oledtelevisies van Philips. Hij is voorzien van vierzijdig Ambilight, draait op Android TV van Google en heeft een audiosysteem van Bowers & Wilkins. Hij ondersteunt alle belangrijke hdr-formaten, maar is niet voorzien van HDMI 2.1-ingangen. De prestaties qua beeld en geluid behoren tot de beste van dit moment. Lees verder »
Lees de uitgebreide review en reacties
Gemiddelde gebruikersscore
Ben onder de indruk van de beeldkwaliteit en het geluid van de B&W soundbar die er bij zit. Voordeel: geen compatibiliteitsissues, dus zowel DD 5.1, als DD+ als DTS als DTS-HD als Dolby Atmos worden prima weer gegeven. Zeker als je er nog een subwoofer aan knoopt.
Prachtige TV met mooi beeld en top geluid.
Als grootste pluspunt is de geïntegreerde soundbar te noemen. De tv staat hierop stabiel en het geluid is werkelijk super.
De kleuren van het scherm worden echt versterkt door het ambilight systeem, een echte aanrader.
De vlakke toetsen van de afstandbediening is qua vormgeving mooi, maar qua bedieningsgemak minder soepel
Wie een een chique ogende geweldige TV om films te kijken en casual te gamen, is dit een dikke vette aanrader.
In combinatie met philips speaker wordt het minder feest:https://www.youtube.com/watch?v=OFiCLN50zr8
Aangeschaft ter vervanging van een LED televisie, wat een verschil was dit.
Tip schakel alle verbeteringsinstellingen uit, deze zorgen zichtbaar voor een korreliger beeld
Nu een jaar in bezit en nog steeds tevreden. Vorige tv was Sony LCD eerste generatie dus grote stap vooruit. Beeldkwaliteit is goed, Bower en Wilkins soundbar prima maar wel subwoofer of main speakers nodig voor goede beleving van films naar mijn mening.
Mooie OLED TV met perfect beeld.
Ambilight is verrassend goed, prettig voor ogen.
Mooi geluid me B&W soundbar.
AndroidTV en apps werken goed.
Afstandbediening werkt goed, maar toetsen zijn erg licht (soms per ongeluk).
Google assistant is ook te bedienen met afstandbediening, maar had ik al in woonkamer
Wat een enorme beleving in beeld, licht en geluid.
P5-engine met AI is zeer aangenaam en kers op taart.
De Bowers&Wilkins Soundbar met Dolby Atmos en de mogelijkheid om wireless DTS Play-Fi speakers te koppelen maakt film kijken een ware ervaring die werkelijk niet te evenaren is!
Lang op 48” geaast, uiteindelijk in voordeel van de 48oled935 gevallen. Vanwege ambilight, Android en geluid. Verwachtingen zijn vervuld, prachtig beeld, ambilight voegt veel toe en ik vind het geluid erg goed. Door cashback en aankoop bij EP:beerepoot (via bol) was de prijs ‘slechts’ 1450
Deel je ervaringen en help andere tweakers!