Gemiddelde gebruikersscore
TV is pas recent in bezit. Eerste indruk is goed (prima beeld), maar afwerking oogt goedkoop. Prijs/kwaliteit verhouding is goed. Dit is mijn eerste smart TV en ik vermoed dat ik de meest toeters en bellen niet ga gebruiken. Dedicated Netflix-knop op de afstandsbediening is handig.
Goede televisie! Zeker gezien de relatief lage prijs en de specificaties die dit model biedt.
Prima toestel met fijne functies, Android TV vind ik een pre. nette beeldkwaliteit voor een nette prijs.
Na veel onderzoek gedaan te hebben ben ik voor deze gegaan omdat die zeer goed uit de testen kwam in deze prijsklasse.
https://www.foka.nl/product/122069961/philips-49pus6501
Per heden een software update beschikbaar voor dit mooie toestel.
Ambilight en Android een grote plus. De beeldkwaliteit is teleurstellend.
Sinds 2016 in bezit, maar eigenlijk niet zo enthousiast. Last van ghosting, beeld is niet mooi zwart overal en kast trilt bij lage tonen. Verder in gebruik perfect en love Ambilight.
ideale prijs kwaliteit verhouding, regelmatige OS updates waar soms nog enkele bugs tussendoor glippen.
Tevreden mee.
Mensen die artifacts hebben op het beeld bij snelle bewegingen, zet bij beeld > geavanceerd > motion opties uit.
Reeds 1,5 jaar deze tv in bezit en nog steeds geen beter alternatief gevonden binnen dezelfde prijsklasse 55" ppi van 1800, 4k, Android en ambilight. Heeft ondanks zijn smalle vorm behoorlijk geluid.
Soms wat laggy maar nog regelmatig updates, dankzij Android ook veel apps (ook side loaded mogelijk)
Prima TV met mooi beeld en veel mogelijkheden.
Bestelling gedaan bij Foka omdat ik daar mijn tv in mijn slaapkamer ook heb gekocht wat een goede ervaring was + de 5 jaar garantie die ze geven.
Maandag ging mijn lg stuk dus ging ik opzoek naar een 4K tv met hdr en minimaal 100 hz. Ik was stomverbaasd dat ik deze bij foka tegenkwam voor maar 630 euro om 9 uur savonds besteld en de volgende dag rond 1 stond hij al aan. Echt top service.
Top UHD tv: goed beeld, veel mogelijkheden, mooi design, direct led en 100Hz.
Gekocht bij Foka, 5 jaar garantie maar lijkt op grijze import gezien de stickers op doos en de documentatie in en op het toestel. Wel een snelle en correcte levering per koerier én een scherpe prijs.
Heel lang gezocht en uiteindelijk voor deze TV gekozen omdat deze beschikt over 100Hz tv. Via tweakers uiteindelijk een goede aanbieding gevonden bij Foka in Rotterdam. Binnen 24 uur hing de TV bij mij aan de muur. Supersnel en erg blij mee.
Vandaag in huis, het beeld ziet er goed uit. het geluid is zeer matig en moet nog aangesloten worden op de versterker. veel mogelijkheden. Hopelijk gaat deze langer mee dan de vorige. gelukkig 5 jaar garantie.
Vrijdag bij foka.nl gekocht, zaterdag al in huis. Even wennen aan het grote formaat - van 32 naar 43 inch. Zo te zien vertrouwde kwaliteit van philips.
Bijzonder mooie tv van Philips met ambilight
Makkelijk in bediening, mooie kleuren kortom 100% goed, zeker qua prijs
Snel geleverd via Foka Rotterdam
Buitenkant ziet er heel mooi uit. Ik heb het product helaas nog niet kunnen testen aangezien mijn ex + oude tv nog moet verkassen. Binnenkort meer tekst dus!
Pluspuntje is dat de tv bij Foka besteld; ik had de paaskorting gemist en deze werd mij alsnog gegund!
Instellen tv is vrij simpel.
Mooi scherp beeld, ambi light bevalt erg goed . Geluidskwaliteit valt voor 20w ook erg mee.
App's reageren soms traag.
Tv ziet er strak uit.
Mooie tv voor lage prijs!
Gekocht via de webwinkel van Makro voor 599€.
Voor dat geld is het een fantastische TV... Je kunt Android apps (o.a. Kodi, NFL) uit de Play store installeren, Google Cast/Chromecastsupport, Ambilight (+Hue), prachtig beeld en goed geluid.
Goede prijs kwaliteit, maar de ingebouwde digitale tuner stoort vaak. Ik weet nog niet of dat een defect is of dat dit normaal is. Door de Android TV omgeving kunnen veel apps worden toegevoegd zoals KODI mediaspeler. Geluid vind ik prima. Daardoor is de TV dikker. Pauzeren programma is mogelijk.
Uitstekende tv die ruimschoots voldoet aan de verwachtingen, jammer v/d afstandsbediening waar je al gauw per ongeluk een paar knopjes tegelijk indrukt.
Maar voor een paar euro heb je een vervangende voor erbij.
Geen seconden spijt van deze mooie tv, en dat voor € 908,-
Mooie TV met ambilight, 4K en veel en duidelijke menu's en opties. Demo-filmjes via de youtube app laten het scherpe beeld van 4k filmpjes zien. Enkele lichtere plekken langs de rand bij zwart beeld, maar niet storend. Binnen 12u bezorgd via de Foka webshop.
Mooie 55 inch tv voor een redelijke prijs. Je betaald niet gelijk de hoofdprijs voor een goed beeld.
Geleverd door FOKA. De ene dag besteld de volgende dag netjes in huis.
Eergister via Foka.nl besteld en gisteravond binnen 24 uur geleverd. Prijs/ kwaliteit is goed. Beeld is een strak, zwart en contrast i.c.m. Ambilight is subliem. Vandaag TV aan de muur via beugel bevestigd en geinstalleerd.Dit was goed te doen. Het gezin is er ook blij mee.
Ik heb de Philips 49PUS6501 sinds gister in bezit en tot nu toe kan ik zeggen de TV is absoluut het geld waard! Ik had een aantal eisen 4K, HDR, Android OS. TV ziet er strak uit kwa design geluid is erg goed. Beeld echt super Aanrader
Prachtig scherm. Had m'n vragen bij de grijze kleur, maar daar was ik snel aan gewend. Voorkeur gaat uit naar zwart, maar deze televisie had wel de opties die ik graag zou willen zien. Advies is wel om een soundbar o.i.d. aan te schaffen, omdat het geluid niet denderend is.
Prachtige UHD TV voor zen geld! Beeld is schitterend. Geluid is niet van de beste kwaliteit maar dat heb ik nog nooit gehad op een TV. Ik gebruik een soundbar via HDMI en heb dus prima geluid nu. Philips HUE+ is een genot om naar te kijken.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!