Gebruikers over webshop Amac
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenSuper goede service! Volgende keer weer!
Levering was ook erg snel waardoor je snel van je Product kan genieten
Uit eigen beweging
AlgemeenLinker AirPod was defect. Bekend probleem volgens diverse Apple Fora.
Ingeleverd bij Amac voor reparatie.
Bij Amac geweest om AirPods te laten maken(links defect). Medewerker was communicatief niet vaardig genoeg en had zeker geen kennis van zaken.
Bij reparatie gegevens achter gelaten en na enkele dagen was de defecte AirPod vervangen.
AirPods opgehaald en netjes afgehandeld. Blijk ik dezelfde dag een email van Amac te hebben gekregen "Bedankt voor je aankoop" terwijl ik niks gekocht hebt.
Ook blij ik nu in de mailinglist van Amac te zitten terwijl ik mijzelf daar NIET voor heb opgegeven.
Conclusie:
Reparatie zelf was prima en ook geen klachten over. Medewerkers hebben weinig kennis van zaken en mijn gegevens direct gebruiken voor mailing-list is ook een no-go.
Uit eigen beweging
AlgemeenGoed ingelicht door het personeel in de winkel en uiteindelijk een aankoop gedaan waar ik uiterst tevreden over ben.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb bij Amac in Arnhem mijn Apple Watchgebract om daar een nieuwe batterij in te plaatsen. Wordt ik geconfronteerd met “onderzoekskosten”, van € 39,95, blijkt achteraf dat Apple zelf 37% goedkoperis ( € 137 om € 99). Na 2 weken niets gehoord maar eens gebeld en krijg dan te horen dat het minimaal 3 weken duurt. M.b.t. De kosten werd gemeld dat ze (Amac) “ook andere kosten” hebben.
Na 3 weken taal nog teken. Ga het horloge terug eisen en mijn geld terug.
Aan iedereen die dit leest: GA NOOIT NAAR AMAC. Zij belazeren de boel.😡😡
Zie de toelichting. Ook na gebeld te hebbenwederom taal nog teken en niets meer gehoord of gezien.
KlantenserviceDoen gewoon niets. Krijg een op z’n zachts gezegt “een lulverhaal” en dan pas het bericht “hebben ze u niet gezegt dat het 3 weken duurt? NEE dus.
Uit eigen beweging
AlgemeenEind december een nieuwe MacBook Pro aangeschaft, hierbij bijzonder goed geadviseerd. Een erg leuk en vrijblijvend gesprek gehad met een verkoper, welke beleefd was en uitgebreid de tijd voor mij nam. De MacBook is een goede vervanger van mijn vorige. In het gesprek heeft de medewerker mij er op geattendeerd dat ik mijn oude Apple spullen tevens kon inruilen.
KlantenserviceZeer persoonlijke aanpak door het winkelpersoneel, zoals je het nog zelden tegenkomt in winkelketens. Zeer tevreden met mijn computer.
Uit eigen beweging
AlgemeenOndanks dat ik de draadloze oortjes van Apple niet bij de Amac in Arnhem gekocht heb, werd het kapotte oortje gewoon onder de garantie omgeruild. Daarnaast was de garantietermein van een jaar ook nog eens verlopen. Voor zulke goede service past alleen maar de maximale beoordeling van vijf sterren!
KlantenserviceDe klantenservice is aldaar van een ouderwetse kwaliteit waar andere bedrijven een voorbeeld aan kunnen nemen!
Uit eigen beweging
AlgemeenIk kreeg een mail over de nieuwste Apple Watch Serie 3. Tevens oplaadbaar net zoals de iPhone 8 & X via een IQ Lader. Die had ik besteld en binnen een korte tijd al in huis. Super snel.
VerzendingSnelle levering
KlantenserviceOver het algemeen is de Klantenservice van Apple altijd gewoon goed ik heb hier nooit klachten over
Uit eigen beweging
AlgemeenIk ging langs voor een accu vervanging voor een iPhone6. Nadat de bestelling van de nieuwe accu plaatsing gedaan was, ontdekte ze dat mijn iphone krom zou zijn. de reparatie zou 40 euro kosten, maar als hun technische afdeling zou vinden dat de telefoon "te krom" zou zijn, zou ik de telefoon zonder nieuwe accu terug krijgen, maar wel mijn geld kwijt zijn (als zgn onderzoekskosten?!?!?!).
WTF... ze hoeven niks te onderzoeken, alleen een nieuwe accu plaatsen (de oude past ook... dus waarom een nieuwe niet?!.
Na een flinke discussie heb ik de boel laten annuleren, geld terug geeist en heb ik mijn accu ergens anders laten vervangen.
Ongelooflijk dat deze zaak nog bestaat als ik de rest van de reviews hier lees. Dit kan nooit meer lang duren.
Van service is hier echt geen sprake, zie algemene beoordeling.
Uit eigen beweging
AlgemeenDe bestelling ging snel en via een advertentie werd ik gewezen op de geldende aanbeidingen. Ik heb vrijwel direct besteld en werd een beetje huiverig toen ik de reviews hier ging lezen. Echter het pakketje kwam netjes opt tijd en er is geen reden tot twijfelen om hier te bestellen.
VerzendingDe levering was netjes op tijd via postNL geen op of aanmerkingen over.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk heb 2 gele apple hoesjes besteld via de website nooit gekregen en moest zelf contact opnemen. Na anderhalve week weer contact met ze opgenomen, zeggen ze na contact met u te hebben gehad hebben wij uw order geannuleerd wat helemaal niet waar is.
VerzendingNooit ontvangen en geen net bericht of oplossing aangeboden gekregen.
KlantenserviceMoest zelf eerst contact opnemen en in eerste instantie konden ze mijn order niet eens vinden.
Uit eigen beweging
AlgemeenSuper! Ik had hem voor 5 besteld en lag de volgende dag al klaar in de winkel! Ik had nog een vraag maar goed en deskundig geholpen personeel weet waar ze het over hebben!!
VerzendingAfhalen in winkel gedaan, wel via webshop geplaatst.
Uit eigen beweging
Algemeen27 december een dongel besteld. 28 december teruggestuurd. 18 januari nog steeds geen antwoord gehad op mailtjes en tweets die ik gestuurd heb.
VerzendingVerzending was goed, dat dan weer wel. 27ste besteld, 28ste in huis gekregen.
KlantenserviceZoals ik dus aangaf: mailtjes en tweets geen antwoorden op gekregen, na een week wachten.
Uit eigen beweging
AlgemeenIk had een eenvoudige vraag gesteld aan aMac: Wat kost het om een accu te vervangen. Na een aantal dagen geen enkel antwoord of ontvangstbevestiging. Ik heb toen opnieuw mijn vraag verstuurd maar na een week nog steeds geen enkele reactie. Geeft me geen vertrouwen om zaken met deze toko te doen, als ze niet eens de moeite nemen om supersimpele klantvraag te beantwoorden.
KlantenserviceIk had een eenvoudige vraag gesteld aan aMac: Wat kost het om een accu te vervangen. Na een aantal dagen geen enkel antwoord of ontvangstbevestiging. Ik heb toen opnieuw mijn vraag verstuurd maar na een week nog steeds geen enkele reactie. Geeft me geen vertrouwen om zaken met deze toko te doen, als ze niet eens de moeite nemen om supersimpele klantvraag te beantwoorden.
Uit eigen beweging
AlgemeenOfferte opgevraag via de website. Nooit antwoord op gekregen. Uiteindelijk naar de winkel gegeaan, daar werd ik snel geholpen. Een upgrade van mn Macbook was nog redelijk aan de prijs, (40 duurder op de SSD en 20euro duurder geheugen vergeleken met Andere winkels) plus het risico van de upgrade is voor jezelf omdat het om een oude macbook gaat.
KlantenserviceNooit antwoord gehad om mn offerte vraag. (hetgeen inde winkel binnen 3 min geregeld was). Ind e winkel werd 'kerstdrukte als argument gegeven'
Uit eigen beweging
AlgemeenMacbook pro laten repareren voor 800 euro, bleek thuis dat het probleem niet opgelost was. Direct teruggegaan naar de Amac, werd aangegeven dat het product prima werkte, en dat het door mijn eigen toedoen opnieuw kapot is gegaan. Andere woorden, vertrouw geen woord van wat deze winkel je beloofd. Behalve dat duurde de reparatie 4 weken!! echt niet te doen zo slecht.
VerzendingLaptop op laten sturen voor reparatie, duurde 4 weken! Bij veel bedrijven al iets laten maken, maar 4 weken spant wel de kroon.
KlantenserviceOnmogelijk te bereiken, en zodra je naar de winkel gaat om het te vragen wordt je behoorlijk ontweken of genegeerd. Nooit meer
Uit eigen beweging
AlgemeenMijn bestelling is na 12 dagen nog steeds niet geleverd. Anno 2017 verwacht ik na het plaatsen van een bestelling een levering binnen maximaal enkele dagen, òf op z'n minst een signaal vanuit het bedrijf wanneer ik mijn bestelling kan verwachten.
VerzendingNa 12 dagen nog steeds geen levering (of uitzicht hierop).
Update: Na 15 dagen eindelijk mijn bestelling ontvangen via UPS. Volgens Amac krijg je wanneer je bestelling door UPS wordt geleverd een track/trace code. Deze heb ik echter nooit ontvangen. Het product was prima verpakt.
Na 8 dagen wachten de klantenservice gemaild. Hier komt vrij snel reactie op, maar in hun bericht staat alleen maar dat ik een track en trace code krijg wanneer het product verzonden is en dat het druk is. Ik verwacht toch eerder een leveringsindicatie.
Uit eigen beweging
AlgemeenIpad besteld via de webshop. Deze was destijds gewoon op voorraad. Nu, twee weken later, nog steeds geen iPad gekregen. Klantenservice is telefonisch niet te bereiken. Krijg toch sterk het vermoeden dat ik naar mn geld kan fluiten. Ik zou iedereen aanraden met een flinke boog om Amac heen te lopen.
VerzendingHet product is nog steeds niet verzonden na een kleine twee weken, waardeloos dus!
KlantenserviceDe klantenservice reageert niet op emails en telefonisch sta je meestal meer dan 20 minuten in de wacht. Waardeloos dus.
Uit eigen beweging
AlgemeenOp 1 oktober een Honeywell T6R besteld voor € 179,00.
Uit voorraad leverbaar staat er nog steeds op de website.
Betaald via PayPal, bedrag direct afgeboekt en bevestiging ontvangen dat er 1-2 dagen langer over de levering wordt gedaan.
Bij navraag wordt niet op mails gereageerd. Customer Care neemt niet op.
Via PayPal het nummer van hun administratie in Utrecht gebeld; dit nummer is niet in gebruik.
Order geannuleerd, dit kan alleen via een web formulier, waarvan ze de ontvangst niet bevestigen per email maar later via PayPal wel.
Alle contacten lopen nu via PayPal, daarop krijg ik een kort bericht van Amac dat ik de zaak maar moet escaleren als er op 8 oktober nog niet is geleverd.
PayPal maakt er een claim van op . Op 9 oktober meteen reactie van Customer care dat de levering tot 7 dagen kan duren, daar waren ze toen al een dag overheen, bovendien is de annulatie bevestigd..
Kijk eerst of een webwinkel een Thuiswinkel garantie heeft voor je bestelt. Kijk ook op Google earth om te zien hoe ze er bij zitten. Amac heeft allerlei verschillende huisnummers.
Na elke klacht op Trust Pilot verschijnen er onmiddelijk een aantal nietszeggende positieve beoordelingen binnen een paar uur; kennelijk van trollen.
Er wordt niet geleverd en geen levertijd gegeven , € 179,-- wordt geïncasseerd door PayPal
KlantenserviceReageert niet, telefonisch niet bereikbaar telefoonnummer van administratie dat bij Paypal bekend is is niet aangesloten.
Uit eigen beweging
AlgemeenOndermaatse service voor een premium apple reseller! Klanten service niet te bereiken wegens drukte. Geen contact opgenomen over verlate levering. Kortom slecht voor elkaar!
Verzendingverzendtijd zou 3 dagen zijn. Week later zonder bericht nog niets ontvangen
KlantenserviceDagen op rij niet te bereiken vanwege drukte hetgeen ik onbegrijpelijk vindt voor een premium apple reseller
Uit eigen beweging
AlgemeenProducten zijn zeer snel gevonden. Duidelijke info bij producten. Bestellen gaat zeer makkelijk en snel.
VerzendingPakket was mooi op tijd geleverd. En de bestelling was goed verpakt.
KlantenserviceIk had namelijk een vraag gesteld i.v.m. levertijd, daar waar ik nooit een antwoord op heb gekregen. Men neemt niet eens de moeite om te reageren. Ik vind dat ronduit onbeschoft.