Gebruikers over webshop Amac
Review toevoegenIk krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrettige website, werd op de hoogte gehouden van de status en zoals vooraf aangegeven is mijn bestelling op tijd verzonden en in goede staat geleverd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeenprettige winkel met deskundig personeel. nemen de tijd voor je en denken ook met je mee.
Uit eigen beweging
AlgemeenReparatie laten uitvoeren door Amac. Proces duurde vier weken ondanks dat het om een zakelijke laptop ging. De communicatie verliep stroef en het bedrijf is telefonisch niet te bereiken en op mails reageren ze zeer traag +5 dagen minimaal. Vervolgens is de reparatie niet goed gedaan waardoor de machine nu nog een keer terug kan. Als je ze willen bellen om te kijken wat mogelijk is zijn ze wederom niet bereikbaar en per mail reageren ze ook niet. Al met al een waardeloos bedrijf!
KlantenserviceZijn niet te bereiken per telefoon. Wordt gewoon opgehangen met de mededeling dat het druk is. Dit bandje gebruiken ze al weken lang! Waardeloos. Mail moet je minimaal 5 dagen tot een week wachten en heb je nog niet echt een goed antwoord.
Uit eigen beweging
AlgemeenBestelling van Apple Watch gedaan waarbij stond "Direct ophalen". Filiaal gebeld hoe laat die klaar zou liggen blijk ik het niet op te kunnen halen omdat ze de Apple Watch al geserveerd hebben liggen voor iemand anders. Blijkt dat klanten via de winkels kunnen reserveren en voorrang krijgen op de mensen die via internet besteld en betaald hebben.. Bewust verkeerd informeren van klanten heet dat.
KlantenserviceKlantenservice van filialen zelf mag je niet verwachten. Doen net alsof het de normaalste zaak van de wereld is.
Uit eigen beweging
AlgemeenOp de website een Apple Watch besteld en betaald omdat er de vermelding 'direct afhalen 1 winkel' bij stond vermeld. Het bleek het filiaal in mijn woonplaats te zijn! Blijkt dat dus helemaal niet zo te zijn; artikel was uitverkocht... Ik kreeg sterk het idee dat ik erin getrapt was. Order direct geannuleerd. Wat een slechte zaak!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenHele goede service in de winkel gehad. Kreeg tips over de ipad en kon ook mijn bevindingen delen. Uiteindelijk tot de conclusie gekomen om deze ipad pro te kopen van 256 GB het is een top toestel en kan het altijd gebruiken op tafel maar ook als ik op de bank lig of op mijn bed.
VerzendingHeb hem in de winkel gekocht. Alles verliep goed. Het afrekenen tot aan vragen die nog in mijn hoofd zaten.
KlantenserviceN.v.T
Uit eigen beweging
AlgemeenNa een flink aantal jaren was mijn 27 inch IMac getroffen door een defecte videokaart. Kan helaas gebeuren.
Nieuwe 27 inch 5K leek mij een mooie vervanger. Mijn werkgever heeft een arrangement met Amac, dus hier maar eens gekeken.In het arrangement is de IMac duurder dan voor de reguliere klanten (scheelt 100 EUR).
Mail gestuurd, Na 3 dagen antwoord dat er niets aan te doen is en dat er geen korting mogelijk is. Geen aanpassing op de arrangementssite met de prijs uit de normale webshop.
IMac dus maar elders besteld.
Gereageer op hun mail. Hier geen enkele reactie op. Ook een reminder heeft geen imact. Het enige dat ik heb gevraagd is het aanpassen van de prijs naar de normale prijs in de webshop. Niet gedaan en geen sorry of bedankt. Ik wil dan niet weten hoe men reageert als je de klantenservice echt nodig hebt.
Uit eigen beweging
AlgemeenWeinig vertrouwen in de juistheid van het oordeel van een garantie verzoek voor een IPhone X
KlantenserviceZijn met een Iphone X binnen 3 maanden voor garantie naar Amac store Rotterdam gegaan. Klacht is speaker onderaan doet het niet en heeft van begin eigenlijk problemen gegeven (af en toe leek deze al uit te vallen alleen ik kon dat niet hard maken, maar in de laatste maand was het overduidelijk)
Eerst zijn we naar de store in Dordrecht gegaan die gaven aan dat er vuil in de speaker zat.. Echter die konden ons niet verder helpen, want zij mochten geen reparaties uitvoeren. Vervolgens dus een afspraak gemaakt bij Rotterdam, die constateren ook het niet goed functioneren van de speaker.
Vervolgens zouden ze hem opsturen en dit kon een week duren. (zaterdag in de shop geweest) op maandag krijg ik een e-mail dat er zou blijken dat de telefoon waterschade heeft.. Hierop foto's opgevraagd om dit te laten zien.
Foto's gekregen, maar daar is alleen een glimmende telefoon te zien, bij waterschade verwacht je witte uitslag op de elektronica te zien, niets daarvan te bespeuren.
M.a.w. het toestel zou niet meer onder de garantie voorwaarden van Apple vallen. We krijgen twee opties gepresenteerd:
1. De totale reparatie kosten € 720.62 (oftewel een nieuwe telefoon)
2. De telefoon weer ophalen.
Nu vraag ik je een toestel van 3 maanden oud in een omgeving waarin de afgelopen 3 maanden nagenoeg geen druppel regen is gevallen / ook is er niet gezwommen / gedouched met dit toestel.
DIT KAN GEWOON NIET!!
De Iphone X zou IP67 gekwalificeerd zijn... Hoe kan het dan dat er binnen 3 maanden gebruik in een super droge omgeving zulke waterschade geconstateerd worden dat de garantie van Apple buiten werking gesteld zou worden.
Hier klopt gewoon niets van en het vertrouwen in deze organisatie is bij ons in ieder geval ver beneden pijl.
We hopen het toestel straks op te kunnen gaan halen (iets wat vreemd is want het toestel zou worden opgestuurd en blijkt gewoon in de winkel te liggen??)
Ook moeten we iedere keer zelf bellen om de boel aan de gang te houden. Op maandagavond gelijk gereageerd op de email van Amac met de offerte. Op vrijdag nagebeld en bleek dat ze de e-mail totaal hadden genegeerd.
UPDATE:
Toestel aangeboden bij T-Mobile ter reparatie. Is nu omgeruild binnen de garantie. Niets geen woord over waterschade... Hoe betrouwbaar is deze AMAC store??
Ik denk dat het tijd wordt om deze praktijken eens goed onder de loep te nemen!
Uit eigen beweging
AlgemeenBen eigenlijk nooit iemand die graag al dan niet negatieve reviews of iets dergelijks online plaatst maar speciaal voor Amac maak ik hier toch even een uitzondering. Want ik was nl onlangs van plan online een iPad (Pro) bij Amac te bestellen maar twijfelde toch tussen 2 IPads en ging daarom naar de dichtstbijzijnde Amac vestiging. Toen ik eenmaal na de nodige (non-)info (plus enige bedenktijd (vanwege andere klanten) met plastic bekertje thee in een soort klaslokaaltje) weer buiten in de auto zat vonden het twee verkopers het tot mijn stomme verbazing kennelijk nodig om een met mij meegekomen vriend en mijzelf belachelijk te moeten maken (uiterlijk, kennis etc.) (Tip, stel daarom zeker niet al te clevere of inhoudelijk technisch vragen en pas ook uw uiterlijk aan "normering Amac") want ja, Beste Heren verkopers,,.... sommige mensen, nou vooruit deze klant was nl expert op het gebied van Totale Communicatie (dwz; non- alsmede verbale communicatie waaronder spraakfzien (voorheen ook wel liplezen genoemd)
Hier zijn echt geen woorden voor behalve; al met al bar weinig professioneel PUNT!!
Heb het apparaat daarom maar elders gekocht want sorry bij Amac (met name bovengenoemde heren) zit men blijkbaar niet echt op klanten als u en mij te wachten.
Nvt want sorry zover is het helaas niet eens gekomen
KlantenserviceZie bovenstaande nare winkelervaring zou ik dus wederom willen zeggen.
Geachte heer, mevrouw,
Bedankt voor uw recensie.
Allereerst, namens Amac, onze oprechte excuses. Het is zeker niet de bedoeling dat onze klanten ontevreden een onze winkels verlaat, en al helemaal niet dat zij het gevoel krijgen dat zij bespot worden.
Graag komen wij in contact met u om dit onacceptabele gedrag van de winkel te corrigeren en om te kijken of wij iets voor u kunnen betekenen. Zou u ons een e-mail kunnen sturen naar care@amac.nl, met in de onderwerp regel “Tweakers klacht”? Graag vernemen wij wat hier is voorgevallen.
Bij voorbaat dank, rest mij u ondanks dit vervelende incident een fijne dag te wensen.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenNadat ik een kop thee over mijn macbook had laten vallen is deze deskundig door Amac gecontroleerd op schade. Gelukkig deed alles het nog en kon ik hem na schoonmaken en controleren weer in gebruik nemen.
VerzendingDe heen en terug tijd duurde wel wat langer dan in de winkel was aangegeven maar gezien het feit dat de laptop werkend terug kwam valt daar mee te leven.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIpad pro gekocht met origami bescherm hoes en apple pencil.
Fijne aankoop maar wilde toch liever een toetsenbord.
Volgende dag geruild zonder enig probleem en met goed advies.
Al met al een fijne verzorgde zaak, fijn er eentje in de buurt te hebben.
De ipad pro is precies wat ik zoek en doet exact wat ik nodig heb.
KlantenserviceRuilen van een net product met bon was probleemloos, kan ik waarderen.
Uit eigen beweging
AlgemeenHad een klokje gekocht die het niet deed ging terug moesten ze terug sturen duurde een paar weken maar had hem net twee dagen dus bam dat niet en kreeg een anderen wel erg moeilijk allemaal wilde zwart stond zwart op de doos was grijs dus nee niet echt te vreden
KlantenserviceHet is raar dat hè ba twee dagen terug komt de mensen je zelf hebben geholpen en dat weten dat je dan zo n gebeuren krijgt over een stukkend ding
Uit eigen beweging
AlgemeenKen je dat? Een Premium Reseller zonder accessoires van dat merk dat ze vertegenwoordigen? Dat er een potentiële klant voor je geholpen wordt met een klacht. Dat de medewerker hem een nieuwe iMac zit aan te praten, terwijl alleen de fan wat lawaai maakt? Aan de telefoon de reparatieprocedure van jouw telefoon uitleggen en dan vervolgens in de winkel een heel ander verhaal te horen krijgen? Dat je daar iets van zegt en dan ligt het aan de klant zelf? Een klant wil je behouden toch? Of had ik het toch bij het rechte eind? Bedankt Amac Doetinchem. Tegen beter weten in, toch weer mijn wantrouwen bevestigd.
KlantenserviceIk review een face-to-face bezoek aan de Amac in Doetinchem. Niet de webshop. Valt wel op dat het in sommige winkels nog niet zo lekker loopt.
Overigens ben ik - zonder verwachtingen - naar de KPN Winkel in Doetinchem gegaan. Bleek geen enkel probleem deze ter reparatie aan te bieden. Telefoon is niet specifiek verzekerd via KPN, maar valt (no pun intended) gewoon onder de verzekerde inboedel. Onderzoekskosten? Nee. Keurig zoals het hoort. Na onderzoek een offerte en daar kan ik dan op handelen.
Bleek dat er achteraf nog iets anders gerepareerd moest worden (camera) en de initiële reparatie (beeldscherm defect, geen glasbreuk) viel ineens onder de garantie.
Heeft al met al 2 weken geduurd en ik ben wel tevreden over de KPN Winkel!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenOuderwetse service voor moderne lage prijzen. Ondanks dat ze nagenoeg het hele assortiment van Apple aanbieden, weten ze de winkel overzichtelijk te houden. In de meeste computerwinkels raak je overprikkelt door het ruime en chaotische aanbod waarbij hun bakken uitpuilen met allerlei verkoopwaar. Niets van dit alles bij Amac. Daar is de gehele winkel duidelijk ingericht met een afdeling voor de mobiele apparaten zoals de iPhone en de iPad en een afdeling voor computers zoals de Mac en en Macbook. Daarnaast hebben ze een appart rek met artikelen van derden zoals de prachtige Hue lampen van Philips waarvan ik een paar setjes gekocht heb.
KlantenserviceZe zijn telefonisch en per e-mail goed bereikbaar en nemen de tijd voor jouw vragen om naar een oplossing te zoeken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenWas op zoek naar een iWatch 3 en vond deze op de site van Amac. Bestellen was een fluitje van een cent en levering verliep vlot. Nog geen verdere ervaring maar 3 jaar garantie was 1 van de criteria om bij Amac te shoppen. Tevens vind ik het fijn dat er een fysieke winkel is in de stad.
VerzendingVerzending van het pakket was goed te tracen via ontvangen code. Levering binnen 2 dagen, heel blij mee.
KlantenserviceGeen ervaring mee, heb online aankoop gedaan. Wist wat ik moest bestellen.
Uit eigen beweging
AlgemeenMijn ervaring met de winkel van Amac in Arnhem is nog altijd bedroevend slecht. Ik heb er onlangs nog een Ipad gekocht. (Onlangs nog een Iphone 8 plus met dezelfde ervaring). In de winkel zijn 2 mensen aan het helpen, een derde staat op zijn telefoontje te kijken. Ik vraag: "Kunt u mij misschien even helpen?" Nee antwoordde hij dat kan niet ik doe alleen de technische dingen. " Als ik u nu help, komt er zo meteen iemand binnen met een technische vraag die dan moet wachten". Dat is het beleid van mijn manager! Vervolgens loop de derde medewerker, na de klant geholpen te hebben door de deur naar het kantoor achter. Ik vraag opnieuw waarom hij mij niet kan helpen, dat ik niet zoveel tijd heb. Nee dat kan ook niet, want hij is de chef en heeft andere dingen te doen. Dat blijkt ook, want 10 minuten later komt hij lachtend met een vrouwelijke medewerker(?) naar buiten lopen. Uiteindelijk ben ik na 15 min. goed geholpen door de derde vrouwelijke medewerker. Ik koop uitsluitend bij (de winkel van) AMAC voor de 3 jaar garantie op Apple producten. Anders zie je mij nooit meer bij AMAC in Arnhem! Wat een arrogantie, wat een klantonvriendelijkheid......
Klantenservicezie het hele verhaal hierboven. Ik review de winkel in Arnhem, niet de webshop.
Uit eigen beweging
AlgemeenWebshop is duidelijk, tegelijk is productinformatie summier. Dat is vooral een Apple-eigenschap. Dat wordt gelukkig ruim gecompenseerd door service en toelichting in de echte winkel van Amac. Ik heb via webshop besteld, maar wilde graag in de winkel afhalen. Dan wordt echter betaling met PayPal uitgesloten, dus toch aten bezrgen (wilde graag via PayPal betalen als echt veilige methode en beter gegarandeerde methode)
VerzendingNetjes geïnformeerd over levering, levering keurig op tijd.
Enige jammere is dat je niet direct kan kiezen voor avondlevering.
Ik beschouw de service en voorlichting in de winkel als uitstekende klantenservice. Kon product elders ook een paar tientjes goedkoper krijgen, maar om reden van de service besloten bij Amac te bestellen (in combinatie met ook een extra jaar consumentengarantie).
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenSuper service. Iets bestellen via de site. Sneller komen dan is aangegeven dat je het kan ophalen en dan toch leveren.
Super.
Meerdere keren ook geweest en je wordt goed geholpen en kan een leuk gesprek voeren met de mensen die er werken.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe bestelling was binnen een paar minuten geplaatst dus ik kon makkelijk en snel betalen.
VerzendingIk werd goed op de hoogte gehouden over de bestelling en het was binnen 1 dag in huis.
Uit eigen beweging
AlgemeenPlezierig geholpen door winkelstagiair. Speciaal product voor mij opgestuurd en achteraf betaald. Fijne service tekens weer.
VerzendingLevering was zoals voorspeld en redelijk snel.
KlantenserviceMeerdere opties zijn met mij doorgenomen. Zonder moeite is de lastigste optie voor mij geregeld.