Gebruikers over webshop Coolblue.nl
Review toevoegenUit eigen beweging
Algemeensuper eenvoudig spullen vinden op hun site
bestellen gaat ook super makkelijk
en leveren van mijn bestelling ging ook super snel zelf op mijn aangeving om het op een post depot te bezorgen
super snel en correct verpakt al was het dat er veel ruimte over was in de doos, maar dat heb je met standaard verzend dozen
Uit eigen beweging
AlgemeenAltijd precies zoals door mij aangegeven wordt alles op tijd geleverd goede support en klantenservice.
VerzendingSnele verzending en je krijgt keuze voor de data dat je wil.
KlantenserviceVrienden die dit bellen hoor ik altijd goeie dingen over de service. Zelf nooit nodig geweest om te contacteren want alles gaat bij mij vaak goed.
Uit eigen beweging
AlgemeenLevering via Budbee is beroerd. Deze mensen leveren alleen in de avonduren, dat is erg lastig als het een kantooradres is.
Uiteindelijk extra betaald voor levering tussen 17 en 18 uur. Totale verspilling, bezorger kwam om kwart voor zeven aan.
Als dit de nieuwe service van CB is, ben ik hier snel klaar.
Budbee lijkt leuk, maar de doos is snel te groot voor een locker, vervolgens kun je nauwelijks wijzigen. En nee, ik laat niet mijn bestelling van €200 voor de deur neer zetten
Uit eigen beweging
AlgemeenEen luchtreiniger besteld (HoMedics Total Clean 5 in 1 Tower Medium) dit was een zgn. Tweedekansje want uitgepakt geweest. Apparaat maakte helaas erg veel (resonerend) geluid en was niet acceptabel om te houden dus retour naar Coolblue. Dan begint de pret waarmee ze je aan alle kanten proberen te naaien...
VerzendingDoos van het product met een etiket erop verzonden door CB met PostNL en de volgende dag ontvangen door de immer goedlachse meneer van PostNL. Zoals je dus kunt lezen, geen omdoos alleen het artikel met een verzendlabel erop.
KlantenserviceEen retour is "zo geregeld" bij CoolBlue zou je denken... Ik de verpakking in een omdoos gedaan (tegen beschadiging) en verzonden met PostNL. Snel ontvangen door CV en binnen enkele dagen verwerkt. Toen kreeg ik de melding dat vanwege de beschadigde verpakking er geld zou worden ingehouden op de creditnota. Nou CB zo zijn we dus niet getrouwd.
Een maand lang mails sturen en loze beloftes ontvangen loonde zich vandaag in het ontvangen van het resterende (ingehouden) bedrag. Dat CB te lam is om een omdoos te gebruiken hoeven ze de klant niet in de schoenen te schuiven. Dat je vervolgens tig mailtjes moet schieten om je geld terug te krijgen wordt nog erger gemaakt door de ~gevatte~ "one-liners" die in de opening van de emails gebruikt worden. Leuk bedacht, afdeling marketing.
Enfin, centjes een kleine 6 weken later toch terug gekregen. Een les rijker en een illusie armer. Overigens met Mastercard betaald dus mocht dit nog langer hebben geduurd had ik het bedrag via hen terug laten halen.
Uit eigen beweging
AlgemeenCoolblue is goed in het versturen van leuke geautomatiseerde e-mails en de beloofde verzendtijd wordt gehaald, maar de verdere afhandeling is tot nu toe slecht.
VerzendingIk gaf tijdens de bestelling aan dat ik overdag wilde laten bezorgen. Na bestelling krijg ik toch de melding via bezorgpartner Budbee dat er in de avond bezorgd werd. Andere bezorgopties bij Budbee betrof ook alleen de avonduren, maar dan ben ik niet aanwezig op het adres. Volgens de klantenservice kan ik de bestelling niet meer via de website annuleren en dat ik via Budbee de bestelling moest weigeren aan de deur. Voor een bedrijf dat zich op de borst klopt over klantenservice gewoonweg teleurstellend.
KlantenserviceIk werd snel geholpen via Twitter maar de reactie was uitermate teleurstellend. Ik mocht de bestelling weigeren en een nieuwe bestelling plaatsen, maar men kon geen garantie geven dat deze niet opnieuw via Budbee werd bezorgd in de avond. Waardeloos.
Uit eigen beweging
AlgemeenEpson ecotank 2721 gekocht. Dramading dat strepen heeft met printen. Retouren doen ze heel moeilijk over. Ik koop hier nooit meer iets.
KlantenserviceRetouren doen ze heel moeilijk over. Ik koop hier nooit meer iets.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBestelling plaatsen ging goed. Ik kreeg na het plaatsen van de bestelling ineens een €5 kortingscode opgestuurd voor mijn volgende bestelling. Toen dacht ik van nou ik heb het product nog niet eens opgehaald in de winkel. laat ik de eerste bestelling annuleren en het opnieuw bestellen met de korting. Dat ging opzich prima, behalve dat het systeem niet meer aangaf dat het product al klaar lag. Na een belletje (Waarbij je 15 minuten in de wacht stond) bleek alles geregeld te zijn en kon ik direct mijn nieuwe product ophalen.
KlantenserviceZoals hierboven genoemd; top service, begrepen mijn probleem. Het enige jammere was dat je 15 minuten in de wacht hing voordat je iemand te spreken kreeg.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenDe meerdere keren dat ik iets heb besteld van coolblue is de bestelling altijd op tijd aan gekomen en met top kwaliteit zowel voor het product als de verpakking.
Coolblue zou ik de meeste mensen aanraden ook door hun grote assortiment aan spullen.
Zoals ik al zei
Altijd op tijd en in de beste conditie
Ze helpen je graag met het zo snel mogelijk oplossen van problemen als die aanwezig zijn, ook hebben ze goeie alternatieve.
Uit eigen beweging
AlgemeenDusver 10/11 bestellingen buitengewoon goede ervaring. 1x probleem retour 2dekans, opgelost maar beloofde terugkoppeling vergeten
VerzendingVerzending was zoals beloofd/verwacht voor al mijn 11 bestellingen dusver.
KlantenserviceAl 4 of 5 keer contact gehad met klantenservice via chat. Altijd snel en bizar goed geholpen.
Pas een keer telefonisch geprobeerd, wachttijd daar vond ik wel lang. Zo'n 30min (4 klanten voor mij). Verder perfect geholpen.
Nu koop ik geregeld tweedekans producten, maar één keer heb ik wel een probleem gehad met een retour van een tweedekans product.
Ik had een headset gekocht, maar het was niet wat ik verwacht had. Ik heb hem netjes schoon gemaakt en alles ook netjes teruggestopt zoals het aangekomen was. Ik heb het product ook netjes in een grotere doos met opvulling gestopt.
Toen hij bij Coolblue aankwam kreeg ik een email dat hij beschadigd aangekomen zou zijn. In de email stond ook dat dit op de bijgevoegde foto's weergegeven is. De bijgevoegde foto's waren er alleen niet. Omdat ik hierdoor €11 minder teruggestort kreeg op mijn rekening, en ik door het gebrek aan foto's niet kon zien wat er mis was, heb ik toch maar contact opgenomen met de klantenservice.
Ik heb gevraagd om de foto's, of anders mijn geld terug, omdat ik het zo goed verpakt had dat ik zonder foto's niet kon geloven dat het product beschadigd geraakt zou zijn. De klantenservice vertelde mij dat ze mijn vraag door zouden sturen en dat ik een terugkoppeling zou krijgen. Die terugkoppeling heb ik niet gehad, wel is de 11 euro 1,5 week later op mijn rekening gestort. Door het gebrek van een terugkoppeling had ik dit alleen pas later door.
Uit eigen beweging
AlgemeenSnelle en tijdige levering door vriendelijke Cool Blue werknemers. Betrouwbaar in de zin van levering op moment zoals aangegeven
VerzendingZie ook hierboven, strak in de tijd met kort vooraf bevestiging
KlantenserviceZonder enig bezwaar 2 verdiepingen met stijle en smalle trappen bezorgd
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBij Coolblue krijg ik gewoon wat ik nodig heb: snel geleverd, deugdelijk (en ludiek) verpakt en met de kwaliteit die je mag verwachten. En als het dan een keertje niet goed zou zijn, is er geen gezeur en wordt het gelijk goed opgelost.
Ik ben ook vandaag weer super tevreden. Met een glimlach!
Snelle levering met postNL want het paste deze keer gewoon door de brievenbus.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenDuidelijke website, transparant qua informatie en prijzen. Daarnaast vind ik de ''tweede kans'' deals super, zeker ivm waste en sustainable oogpunt.
VerzendingZoals beloofd de volgende dag per fiets koerier ontvangen. Ook kreeg ik netjes een mail en sms over de levertijd.
Uit eigen beweging
AlgemeenMakkelijk en snel besteld, binnen een dag geleverd. Kortom een prima webshop met oog voor service.
VerzendingBij verhuizing nieuwe TV besteld, echter had mijn adres niet aangepast. Op de dag van bezorging hierover gebeld en werd keurig aan gepast.
KlantenserviceZie bericht hierboven.
Uit eigen beweging
AlgemeenEenvoudige goed overzichtelijke site. Bestelproces to the Point. Donderdagavond besteld en vrijdag al in huis!
VerzendingEen bezorger op de fiets!
Uit eigen beweging
Algemeen2 out of 3 orders did not deliver properly:
1. At first they delay order and then cancel it completely.
2. Bulky item comes in damaged box, also damaged inside. They refuse to pick it up and insist on bringing it to the post office.
Last package had massive dent. The product inside was also damaged.
KlantenserviceSupport just wastes the time promising to deliver the order and then they cancel it!
Uit eigen beweging
Algemeenproduct in goede orde bezorgd, betaling ging prima via ideal en ook de bezorging was op tijd.
Verzending"Fossielvrije verzending" vika budbee, stond een bezorger die zijn benzinebus lekker liet draaien
Uit eigen beweging
AlgemeenEen SSD gekocht als tweedekans: "In nieuwstaat zonder gebruikssporen, met originele verpakking".
Blijkt er volgens de SMART status (Samsung Magician) meer dan 2.5TB op geschreven te zijn. Niks nieuwstaat. (Een zelfde SSD in mijn systeem zit er nu al een jaar in, heeft slechts 1TB geschreven. Deze is dus zeer intensief gebruikt in een korte tijd.)
Medewerker aan de telefoon vond het een raar verhaal, en ging gelijk een retourlabel printen, maar was niet erg onder de indruk.
Ik vrees dat deze SSD nu bij de volgende persoon terecht komt als zijnde "nieuw".
Eerlijk gezegd had ik verwacht dat als je aangeeft dat een product nieuwstaat is, je dit ook echt kan aantonen - voor SSDs en HD's is dat toch wel dat er niet al te veel op geschreven is.
De klantenservice wilde het product snel retour nemen. Tot zo ver. Probleem is nu dat het product bij de volgende klant aangeboden word die wellicht niet zo oplettend is.
Er werd ook aangeboden het product om te ruilen, maar dan wel tegen bijbetaling - waardoor de prijs hoger kwam te liggen dan bij de concurrenten.
Dus daar maar voor bedankt.
Nogmaals, als je een product aanbied als zijnde nieuwstaat, moet het dat ook echt wel zijn. Als je een auto verkoopt zonder lakschade maar met 100.000 op de teller is die ook niet meer nieuw.
Uit eigen beweging
AlgemeenZaterdag eind van de dag knutselen, toch maar een philips hue bridge besteld. Zondag half 3 geleverd, op duurzame wijze door een coolblue koerier op de fiets.
Het lijkt al zo normaal, maar ik vind deze logistiek toch bijzonder.
Uit eigen beweging
AlgemeenZeer duidelijke website en helder bestel proces. Goede communicatie per mail en WhatsApp en de voorraad informatie is correct en real-time.
VerzendingZeer goede communicatie over wanneer de artikelen verzonden worden en snelle levering, zelfs op zondag (zonder extra kosten).
KlantenserviceZeer goede en snelle klantenservice. Twee maal garantie mogen claimen en hierbij duidelijke communicatie per mail en zeer correct afgehandeld.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenCoolblue bied (meestal) de scherpste prijzen. Ook na de verkoop bieden ze goede ondersteuning. Denk hierbij aan problemen of vragen over het product.
De leveringen zijn tot nu toe bij mij nog nooit misgelopen. Als ze volgende dag geleverd beloven, dan gebeurd het ook echt.
Al bij al zeer tevreden over hun!