Gebruikers over webshop Coolblue.nl
Review toevoegenIk kreeg het product heel snel thuis
En ze hielden me up to date door mails te sturen zoals u paket is verstuurt of u pakket is bij de buren
Producten kan je makkelijk zoeken/vinden. Meerdere betaalopties mogelijk. Fijne site om spullen via te bestellen ook.
Geweldig dat je tot zo laat nog kan bestellen en dat het de volgende dag al in huis is. Prima service
VerzendingLevering ging perfect en kregen het goed verpakt binnen.
Werd goed geholpen heel veel keuzen en later in de avond netjes terug gebeld kwam beter uit.
VerzendingProduct afgeleverd of afspraak heel netjes.
KlantenserviceKlantenservice zeer vriendelijk en gaf duidelijk antwoord op mijn vragen.
Product dat ik zocht was makkelijk te vinden evenals de reviews. Afhandeling betaling was duidelijk.
VerzendingDag later bezorgd. Geen vertraging oid.
KlantenserviceIk heb een product besteld om 23.30. Om 23.40 kwam ik erachter dat de bezorging (dag later op zondag!) naar het verkeerde adres zou gaan. Gelukkig kon ik met chat functie op de site contact krijgen met iemand van klantenservice en om 23.50 was de levering alsnog veranderd naar het juiste adres. Dat is top!
op zoek naar een nieuwe rugzak kwam ik uiteindelijk op een High Sierra uit bij Coolblue. Ik heb hem besteld voor een goede prijs en had de keus uit verscheidene afhaalpunten, waar de rugzak de volgende dag zou zijn.
Alles is precies zo gegaan als gepland. Sterker nog, ik had verwacht dat hij pas de volgende dag in de middag af te halen zou zijn.
Maar na mijn bestelling kreeg ik een mail dat hij er in de ochtend al zou zijn.
Ook dit heeft Coolblue waargemaakt.
Mijn bestelde rugzak lag de volgende ochtend om 8:30 op het door mij gekozen punt klaar. Heel fijn dat er veel keuze is om de levering af te stemmen op je behoefte en dit nog steeds ruim binnen 24 uur!
Heb een leuke aanbieding besteld: een telefoon icm een abonnement voor een heel leuk prijsje. Dezelfde aanbieding was bij anderen veel duurder. Bestellen ging makkelijk. Werd na 10 minuten al gebeld om alle gegevens op te nemen ondanks dat het al 23.00 uur was. Vriendelijke service en snelle levering. Betalen via PayPal is een pluspunt.
VerzendingHelaas kon niet in de avond bezorgd worden, waardoor mijn product pas na 3 dagen bezorgd kon worden in plaats van de volgende dag zoals geadverteerd word. Voor de werkende mens zou het prettig zijn als levering in de avond ook mogelijk is. Maar ik heb dat niet als een heel groot probleem ervaren.
KlantenserviceKlantenservice is goed bereikbaar. Doordat de klantenservice tot 23.59 uur bereikbaar is kun je altijd terecht met vragen. Ik zou binnen 4 uur gebeld worden in verband met het opnemen van mijn gegevens. Werd al na 10 minuten gebeld. Super snel dus. Hele vriendelijke meneer aan de telefoon. Ook de tweede keer toen ik belde met een vraag over mijn contract een uitstekende service.
Snelle levering zelfs als je laat besteld. Goed verpakt. Duidelijke gegevens over de producten. Overzichtelijk website
VerzendingVeel opties in verzenden
zaterdagavond besteld zondag met de lunch binnen....top service
gewoon bestellen betalen en binnen 24 uur in huis ...zelfs op zondag....
Apparaat dat ik zocht was op de site van Coolblue gemakkelijk te vinden met gevarieerd aanbod en duidelijke prijzen
VerzendingBinnen 24 uur, gratis, goed te volgen via post.nl
KlantenserviceExtra klantenservice niet nodig gehad, alles was voldoende duidelijk.
Super snel, goed verpakt een fijne klanten service. Fitbit charge 2 besteld, mooi apparaat, werkt prima.
VerzendingWerd later geleverd dan ver wacht, maar toch nog weer één dag eerder dan wat daarna verwacht werd!
KlantenserviceVia Whatsapp geholpen, super!
was a amazing koopen was very fast the delivery was on time
i will recommend to other people
zeer goede service en kwaliteit; niks op aan te merken. Dikke voldoende dus van mij
We wilden een nieuwe tv kopen en waren een aantal modellen aan het vergelijken en zagen de gewenste TV bij TVstore.nl van Coolblue. Liefst wilden we hem zelf halen, geen risico dat de tv beschadigd door de verzending en wat je ziet wil je het liefst meteen hebben. Wij kozen voor afhalen in Amsterdam.
KlantenserviceAfhalen bij Coolblue is een ware beleving. Je komt binnen in de winkel, krijgt een kopje koffie of thee aangeboden, waardoor even wachten absoluut geen probleem is. De medewerker zocht de bestelling op en vroeg of we nog meer nodig hadden. Dit deed mij denken aan het ophangen aan de muur en gaf aan dat we nog een muurbeugel wilde hebben. Aan de hand van de manier waarop wij de tv opgehangen wilde hebben gaf de medewerker het juiste advies voor de beugel. Het was eigenlijk duurder doordat wij geen bundel hadden gekozen, maar dat was geen probleem. Bundelkorting kregen we evengoed. Service met een hoofdletter S, naar mijn idee helemaal zoals eigenaar Pieter Zwart dat voor ogen heeft
snel geleverd, prima printer. fijn dat op zondag wordt geleverd. Printer deed het binnen 20 minuten en doet wat ie moet doen.
VerzendingZaterdag besteld zondag in huis
Coolblue zorgt ervoor dat je goed geadviseerd bent en zo tot de juiste keuze voor een product kunt komen. Ook de levering is super snel. Ik ben altijd tevreden als ik iets bestel bij Coolblue!
VerzendingHet product werd zoals altijd bij Coolblue snel en goed verpakt geleverd.
Bestellen ging makkelijk, toen bleek dat het product later geleverd zou worden zonder probleem kunnen annuleren en 7.50!korting gekregen op de volgende bestelling. Deze binnen 24 uur geleverd
VerzendingBinnen 24 geleverd. Perfect
KlantenserviceProduct zou 2 maanden later geleverd worden. Zonder problemen kunnen annuleren en een waardebon gekregen.
Zeer snelle service en je wordt goed op de hoogte gehouden over de status. Netjes verpakt.
Een prima website, goede voorlichting, goede prijs.Ik koop regelmatig via coolblue en zou dat zeker aanbevelen.
VerzendingGeen verzendkosten
Klantenservicekeurig
Monitor was gemakkelijk te bestellen via de webshop. Bij elk product meld men dat ze op 7 punten super presteren. Hier staat verrassend genoeg buiten de 3 jaar garantie vermelding, de service niet bij. Inmiddels weet ik waarom.
VerzendingLevering van de Monitor was zonder omdoos. Iets wat misschien niet standaard is maar wel in de garantievoorwaarde wordt genoemd wanneer je het product retour stuurt.
KlantenserviceMonitor ging binnen 3 maanden stuk. RMA aangevraagd. Reparatie duurde 14 dagen. Toen kreeg ik bericht dat de monitor werd omgeruild voor refurbished model. (Overigens zonder overleg met de klant) Twee dagen later ontving ik het zogenaamde refurbished model. Dit bleek echter een gebruikte monitor met krassen vette vingers en afdruk van monitor bevestiging op achterzijde van het scherm. Zelfs de verpakking aan de binnenkant van doos was beschadigd. Gelijk met Coolblue gebeld. Men kon opnieuw een omruil procedure starten. Dit zou weer 14 dagen gaan duren. Morgen ga ik naar de winkel een nieuwe monitor of geld terug halen. Iets wat de klanten service van Coolblue niet kon garanderen. Ik siteer: "Daar kan namelijk alleen de retourenafdeling over beslissen" Kortom, dit is een waardeloze toko als het op service aankomt. Men verschuilt zich achter andere afdelingen en niemand is in staat te schakelen.
UPDATE: 18-09-2016
Na mijn eerst telefonisch werd toegezegd dat de monitor kon worden omgeruild, waarna dit na kort intern overleg weer werd terug gedraaid wegens de nodige procedures binnen Coolblue en na een bijzondere discussie via Twitter over wat Coolblue verstaat onder refurbished, ben ik naar de winkel in Amsterdam gegaan. Daar het probleem aan de store manager uitgelegd, en deze heeft een nieuwe monitor meegegeven. Overigens gelukkig dat ik de dag ervoor zelf even had een nieuwe in de shop had besteld, want ze bleken, anders dan telefonisch medegedeeld, niet op voorraad.
Coolblue lijkt vooral een goeie dozenschuiver te zijn. Er valt aan het service apparaat een hoop te verbeteren. Met name de discussies met Coolblue over wat zei verstaan onder refurbisched en wat er in de wet staat beschreven hebben mij een bittere nasmaak gegeven. Erg jammer. Want van dit soort "ik ben toch niet gek" en "een tevreden klant de winkel zien uitlopen, daar krijg ik een kick van" toko's hebben we al meer dan genoeg,...
Resumé:
Voor reparatie van nog géén 3 maanden oude monitor, 14 dagen later een gebruikte, beschadigde monitor als refurbished terug gekregen. Een hoop bombarie via telefoon en Twitter, zelf een winkel bezoek geïnitieerd om uiteindelijk een nieuwe monitor te krijgen.
Beste Gearjunkie,
Vervelend om te vernemen dat u niet tevreden bent over de gang van zaken. We zien daarin dat we hierover gecommuniceerd hebben via Twitter. U geeft aan dat u morgen naar de winkel komt, daar bent u van harte welkom om de gehele situatie uit te leggen. En hopelijk kunnen we u dan zo snel mogelijk van een oplossing voorzien.
Met vriendelijke groet,
Coolblue