Gebruikers over webshop Coolblue.nl
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenDe klantenservice is best aardig, niks van te zeggen. Alleen is het heel erg storend dat als ik een retour aanmeld, en deze netjes aankomt bij Coolblue, het product kwijt raakt bij postnl of coolblue en ik daarmee met het probleem zit. voor alsnog krijg ik mijn geld niet terug want er is een onderzoek gaande. ik ben nu 3 maal afgescheept met de vraag of ik opnieuw enkele dagen wil wachten. "daarna hoort u iets van ons". Toch moet ik elke keer bellen om te vragen wat de status is. Om waarschijnlijk opnieuw afgescheept te worden met het verzoek om nog even te wachten, waarna ik zelf mag gaan bellen om een update te krijgen. Ondertussen had ik die paar honderd euro goed kunnen gebruiken. Hier koop ik letterlijk niets voor. Nogmaals, de klantenservice medewerkers zijn stuk voor stuk hardstikke aardig en behulpzaam. Alleen achter de schermen mag er wel eens iemand van Tempoteam aangenomen worden om mijn pakket te vinden. zodat ik mijn geld terug kan krijgen. Mooier zou nog zijn dat het niet mijn probleem gemaakt wordt op het moment dat iemand het pakket kwijtraakt. Tot zover de retourenafhandeling bij Coolblue.
Kortom, koop in een fysieke winkel zoals de Mediamarkt. Ik ben toch niet gek.
Hi,
Wat rot dat alles niet goed is verlopen met jouw retour. We willen dit natuurlijk graag goed voor je uitzoeken. Graag ontvangen wij jouw ordernummer en uitleg van jouw verhaal op geenglimlach@coolblue.nl zodat we deze situatie voor je kunnen bekijken.
Hopelijk kunnen we gezamenlijk snel meer duidelijkheid krijgen.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Uit eigen beweging
AlgemeenKoop niet bij Coolblue.nl! Kopen gaat makkelijk bij Coolblue.nl, maar de after-sales is zeer slecht!
#coolblue
Beste netwerk,
De website ziet er mooi uit, en soms zijn er mooie aanbiedingen, bij Coolblue.nl. Kopen gaat prima, maar hoe zit het met de garantie / met de after sales?
Drie jaar geleden kocht ik een condensdroger van Candy voor 350 euro. Na iets meer dan twee jaar maakte deze droger ineens heel veel lawaai. Dit natuurlijk gelijk gemeldt bij Coolblue.nl. Echter konden ze niets voor mij betekenen omdat de garantie van 2 jaar net voorbij was.
Vervolgens heb ik geprobeerd een afspraak te maken met een reparatieservice via Coolblue.nl, maar dat wilde maar niet lukken. Daarop besloten een ervaren gecertificeerde monteur uit mijn woonplaats te contacteren en hem te laten langskomen.
De monteur constateerde dat de trommel achterin de droger helemaal was doorgesleten, en dat na ruim 2 jaar! Hij zei dat dit niet normaal was en dat de economische levensduur van zo’n apparaat toch wel minimaal 6 jaar is.
Na deze conclusie heb ik Coolblue.nl hiermee geconfronteerd. Ze waren het eens met het feit dat elektronische apparaten inderdaad een economische levensduur hebben. Echter vonden zij dat dit 4 jaar is. Coolblue.nl kwam op het volgende idee:
- de reparatie kost 300 euro, daarvan zou ik 225 euro zelf moeten betalen (uitgaande van een economische levensduur van 4 jaar volgens Coolblue.nl)
- Het apparaat kostte, inmiddels bijna 3 jaar geleden, 350 euro.
Waarom zou je dan voorstellen om het apparaat te laten repareren voor 300 euro? En waarom zou ik dan opnieuw een groot deel van het bedrag – 225 euro – opnieuw moeten investeren?
Ik heb voorgesteld om een nieuwe droger te kopen met een flinke korting, terwijl de monteur juist heeft gezegd dat ik een nieuwe zonder kosten zou moeten krijgen, aangezien de levensduur van zo’n apparaat toch wel 6 jaar ongeveer is. Ook hier reageerde Coolblue.nl afwijzend op.
Conclusie: kopen bij Coolblue.nl gaat goed en gaat snel, maar in dit geval is er totaal geen begrip getoond voor de kapotte droger en wil Coolblue.nl mij niet tegemoet komen met een goede korting op een nieuwe droger, terwijl ik eigenlijk gratis een nieuwe zou moeten krijgen volgens de ervaren en erkende monteur. Kijk dus uit met kopen bij Coolblue.nl en kijk als je iets koop ook naar hoe de garantie / after-sales is geregeld. Als aanrader wil ik Bol.com noemen. Bij elk kapot apparaat heb ik toe nu toe bij dit bedrijf altijd gelijk mijn geld teruggegeven.
Uit eigen beweging
AlgemeenIn mei 2023 een Logitech MX Master 3S grafiet aangeschaft bij Coolblue.
Nu stervende, RMA verzoek ingediend en het probleem is binnen 12 uur verholpen door de door coolblue voorgestelde oplossing.
Bestelling (voor ophalen) online geplaatst en direct in de auto gestapt naar de winkel in Eindhoven.
Bij aankomst de product direct kunnen ophalen binnen 15 minuten na plaatsen van bestelling.
Dit is voor mij nog nooit een probleem geweest voor producten die op voorraad zijn in de winkel.
Deze muis begon sinds afgelopen weekend defect te tonen mbt linkermuisknop. Gisterenavond een reparatieverzoek ingediend en gelijk een nieuwe besteld om tussentijds alsnog mijn computers te kunnen gebruiken met muis.
Vanochtend naar de Coolblue winkel in Eindhoven gegaan om de oude muis voor reparatie in te leveren en de nieuwe aan te schaffen.
Medewerkers waren zoals altijd wel vriendelijk en de medewerker die mij hielp de situatie uitgelegd, ook mijn intentie om een nieuwe af te halen (met intentie om aan te schaffen).
Na het beoordelen van de defect en het controleren van de muis stelde de medewerker het voor om de muis direct (kosteloos) in te wisselen voor een nieuwe. Dit scheelde mij op dat moment 100 euro en ik had direct weer een werkende muis.
Coolblue is zelden de goedkoopste, maar tot nu toe heb ik wel meerdere malen de beste after sales service gehad bij Coolblue (in Eindhoven)
Uit eigen beweging
AlgemeenIn oktober 2021 een Miele stofzuiger gekocht bij Coolblue. Miele 'er is geen betere' en CoolBlue 'alles voor een glimlach' dat moet goed zijn dacht ik toen. De aanschaf en levering verliep ook prima. Echter na 2 jaar en 27 dagen doet de Miele stofzuiger helemaal niets meer. Ik heb de stofzuiger teruggestuurd en na een poosje hoor ik dat reparatie mogelijk is, maar wel voor eigen rekening. CoolBlue zegt alleen (een keer of 3) dat de wettelijke garantietermijn nu eenmaal verstreken is en dat ze niets voor mij kunnen doen. Nou volgens mij had Coolblue dit heel eenvoudig wel anders kunnen aanpakken door iets meer klantgericht te denken. Maar die zijn onvermurwbaar met als resultaat dat ik mij een volgende maal 3 keer zal bedenken voordat ik daar weer iets bestel.
KlantenserviceIn oktober 2021 een Miele stofzuiger gekocht bij Coolblue. Miele 'er is geen betere' en CoolBlue 'alles voor een glimlach' dat moet goed zijn dacht ik toen. De aanschaf en levering verliep ook prima. Echter na 2 jaar en 27 dagen doet de Miele stofzuiger helemaal niets meer. Ik heb de stofzuiger teruggestuurd en na een poosje hoor ik dat reparatie mogelijk is, maar wel voor eigen rekening. CoolBlue zegt alleen (een keer of 3) dat de wettelijke garantietermijn nu eenmaal verstreken is en dat ze niets voor mij kunnen doen. Nou volgens mij had Coolblue dit heel eenvoudig wel anders kunnen aanpakken door iets meer klantgericht te denken. Maar die zijn onvermurwbaar met als resultaat dat ik mij een volgende maal 3 keer zal bedenken voordat ik daar weer iets bestel.
Uit eigen beweging
AlgemeenIn november een iphone voor 1000 euro gekocht, nooit geleverd. Coolblue erkent dit, maar na 2 maanden nog steeds niet mijn geld terug ontvangen. Ik heb al meer dan 20 emails gestuurd, en ik word voortdurend aan het lijntje gehouden, geen antwoord, mag niemand spreken in de backoffice , en boven alles geen actie van Coolblue.
Ik ga morgen een juridische procedure starten en al mijn kosten verhalen... zou toch niet op deze manier moeten gaan zou je zeggen.
Ik ben klant af, ik adviseer een ieder hetzelfde!!!!
---
In november een iphone voor 1000 euro gekocht, nooit geleverd. Coolblue erkent dit, maar na 2 maanden nog steeds niet mijn geld terug ontvangen. Ik heb al meer dan 20 emails gestuurd, en ik word voortdurend aan het lijntje gehouden, geen antwoord, mag niemand spreken in de backoffice , en boven alles geen actie van Coolblue.
Ik ga morgen een juridische procedure starten en al mijn kosten verhalen... zou toch niet op deze manier moeten gaan zou je zeggen.
Ik ben klant af, ik adviseer een ieder hetzelfde!!!!
---
In november een iphone voor 1000 euro gekocht, nooit geleverd. Coolblue erkent dit, maar na 2 maanden nog steeds niet mijn geld terug ontvangen. Ik heb al meer dan 20 emails gestuurd, en ik word voortdurend aan het lijntje gehouden, geen antwoord, mag niemand spreken in de backoffice , en boven alles geen actie van Coolblue.
Ik ga morgen een juridische procedure starten en al mijn kosten verhalen... zou toch niet op deze manier moeten gaan zou je zeggen.
Ik ben klant af, ik adviseer een ieder hetzelfde!!!!
Goedemiddag,
Wat rot dat je nooit je geld terug hebt gekregen. We willen dit natuurlijk graag goed voor je uitzoeken. Graag ontvangen wij jouw ordernummer en uitleg van jouw verhaal op geenglimlach@coolblue.nl zodat we deze situatie voor je kunnen bekijken.
Hopelijk kunnen we gezamenlijk snel meer duidelijkheid krijgen.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Uit eigen beweging
AlgemeenVoordat ik mijn PC bestelde (De OMEN 30L Desktop GT13) heb ik me goed laten informeren voordat ik deze zou aanschaffen, het ging tenslotte om een best dure PC, maar dan had je ook wel een goede PC. Ze vertelde mij dat de PC ook makkelijk uit te bereiden was met extra opslag, werk geheugen en dat mijn oude SSD schijf (met een SATA aansluiting) er ook makkelijk op gezet kon worden.
hier bleek achteraf gezien qua opslag niks van waar te zijn
Mijn SSD kaart was niet compatable
en de slots om een extra SSD kaart in te stoppen zit vast met een kapot gedraaide schroef.
---
In de winkel werd ik warm ontvangen en al mijn vragen probeerde ze zo goed mogelijk uit te leggen, tot zelfs 4 verkopers mij overtuigde dat dit een goede aankoop zou zijn. veel werd uitgelegd en ik werd verzekerd van een goede pc
Een hele warme ervaring
Door het vernoemde probleem diverse pogingen gedaan om bij de klantenservice tot een oplossing te komen. Eerst kreeg ik een video toegestuurd van een verkeerde pc die zou laten zien hoe je de opslag kon uitbreiden. daarna een advies om welke kaart dat ik nodig zou hebben om tot slot te horen dat ze mij er niet verders mee kunnen helpen en het zeer jammer vinden.
Je voelt je echt van het kastje naar de muur gestuurd.
Ook is het niet mogelijk om contact op te nemen met een winkel of vestiging in de buurt. Ze verwachten dat je een afspraak maakt en het apparatuur mee neemt om te kijken of ze je kunnen helpen. Veel gedoe dus met weinig zekerheid
Hi,
Wat rot om te horen dat je niet helemaal tevreden bent met jouw PC. We kunnen ons goed voorstellen dat je op zoek bent naar een oplossing. We willen dit natuurlijk graag goed voor je uitzoeken. Graag ontvangen wij jouw ordernummer en uitleg van jouw verhaal op geenglimlach@coolblue.nl zodat we deze situatie voor je kunnen bekijken.
Hopelijk kunnen we gezamenlijk snel meer duidelijkheid krijgen.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Uit eigen beweging
AlgemeenNa weken bellen en mailen nu nog steeds geen oplossing. Ook niet na verzoek om maximaal 5 dagen te wachten zodat Backoffice contact op zou nemen. Waar Coolblue eerst zo geweldig was is het ondertussen echt dramatisch. Meer betalen voor goede service is logisch, maar dan moet die service wel worden waargemaakt. Zeer teleurgesteld!
VerzendingNa 2e keer niet geleverd uiteindelijk maar zelf opgehaald in de winkel. Ook daar kreeg ik de tv in eerste instantie niet mee.
KlantenserviceNa weken bellen en mailen nu nog steeds geen oplossing. Ook niet na verzoek om maximaal 5 dagen te wachten zodat Backoffice contact op zou nemen. Waar Coolblue eerst zo geweldig was is het ondertussen echt dramatisch. Meer betalen voor goede service is logisch, maar dan moet die service wel worden waargemaakt. Zeer teleurgesteld!
Goedemiddag,
Balen om te lezen dat het niet goed is gegaan met jouw bestelling en leveren. We willen dit natuurlijk graag goed voor je uitzoeken. Graag ontvangen wij jouw ordernummer en uitleg van jouw verhaal op geenglimlach@coolblue.nl zodat we deze situatie voor je kunnen bekijken.
Hopelijk kunnen we gezamenlijk snel meer duidelijkheid krijgen.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Uit eigen beweging
AlgemeenCoolblue doet mijn inziens aan flinke prijsopdrijvingen bij specifieke producten om straks in de actieperiode medio februari (De tegenhanger van de Mediamarkt btw vrije weken.) weer flink lagere prijzen te kunnen tonen en zo een hele goede aanbieding te kunnen geven?
De LG OLED65G36LA (2023) moest tot nog geen week geleden zonder een speciale aanbieding vanuit Coolblue nog een €2299,00 kosten, terwijl er tot 31/12/2023 ook nog een cashback actie liep vanuit LG zelf van €150,00. (Hierdoor kwam de totaalprijs uit op €2149,00)
Omdat ik eigenlijk wel geïnteresseerd was geraakt in een nieuwe tv metals voorkeur een OLED van LG ben ik wat meer over de genoemde tv gaan lezen.
Doordat er rond Kerst en Oud&Nieuw nog even geen plaats en tijd was om de tv daadwerkelijk aan te schaffen en op te hangen is het er niet meer van gekomen om de bestelling te plaatsen, de cashback actie van LG verliep en daardoor is ook de interesse iets afgezwakt.
Kort hierna bij de Mediamarkt al gemerkt dat de prijs overnacht substantieel werd verhoogt en nog geen 1 dag later zie ik op de site van Coolblue dat ook zij de prijs nu hebben verhoogt naar een €2799,00
Vraag en aanbod zal je denken, maar waarom volgen de andere winkels die je hier kan vinden in de Pricewatch dan niet?
Niet dat ik nu er nog over een seconde over nadenk om deze tv ooit nog eens bij Coolblue aan te schaffen voor deze prijs, alleen viel mij deze prijs opdrijving direct op, een €2799,00 i.p.v een €2149,00 scheelt nogal een stukje voor een bijna oud model uit 2023?
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenSuper snelle levering van het product, volgende dag in huis! Product was met leuke korting.
VerzendingDe levering is binnen 24 uur. Dat is super snel en zoals het werd beloofd.
KlantenserviceDat is gewoon helemaal in orde. Niks op aan te merken, het is een professioneel bedrijf.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk vind de website van coolblue heel prettig, alles is snel te vinden. Ook de mogelijkheid om te vergelijken is fijn. Enige lastige was dat er een actie was met de producent, deze levert onafhankelijk van coolblue een gratis accessoire. De afhandeling daarvan was wat onduidelijk.
VerzendingZe beloofde de volgende dag te leveren, dit is ook daadwerkelijk gebeurd. 29 december besteld, 30 december stond de nieuwe keukenmachine op het aanrecht. Top!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeenartikelen besteld zouden de dag erna worden geleverd kreeg op de dag van levering van cool bleu een mail dat het 2 dagen later kon worden afgehaald op het post nl afhaalpunt op de dag van levering kreeg ik van post nl een bericht dat ze mij gemist hadden terwijl ik de gehele dag aanwezig was en dat het pakket naar het post nl afhaalpunt zou gaan nu 4 dagen later is het er nog niet ??
Verzendingpost nl bied het pakket nog niet eens aan en brengt het gelijk naar het afhaalpunt
Hi,
Wat rot om te horen dat het niet goed is gegaan met je levering. We willen dit natuurlijk graag goed voor je uitzoeken. Graag ontvangen wij jouw ordernummer en uitleg van jouw verhaal op geenglimlach@coolblue.nl zodat we deze situatie voor je kunnen bekijken.
Hopelijk kunnen we gezamenlijk snel meer duidelijkheid krijgen.
Met vriendelijke groet,
Coolblue
Uit eigen beweging
Algemeenvind Coolblue een fijne winkel. Van de week pas voor het eerst in een fysieke winkel geweest om wat laptops te bekijken. Was een fijne winkel. Uiteindelijk online besteld. maar ook dat gaat super.
Verzendingbestelde een tweede kans, product was als omschreven wat top was. product was netjes verpakt en als je niet beter wist. leek de laptop als nieuw.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenVia mijn nieuwe bedrijf op 21 dec nog vlug iets besteld, geven ze aan dat het op 23 dec binnen komt. Leek mij sterk met al die pakketten die allemaal verstuurd worden in deze tijd, maar op 23 dec gaat gewoon de bel en wordt alles afgeleverd.
Echt top.
alles op voorraad en dus ook direct verstuurd. Ging om 3 producten voor het thuiswerken, allemaal keurig in een doos waar het goed in paste, maar niet idioot te groot was zoals je wel eens ziet.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenLaat in de avond een camera van Eufy besteld. Op zo een drukke periode al de volgende dag geleverd. Service is uitstekend kan ik daarop zeggen!
VerzendingDoosje netjes inpakt in goede formaat doos. Per email op de hoogte gehouden en binnen 24 uur (16uur) bezorgd.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBestel meestal bij Coolblue, ook als de prijs iets hoger is. Je krijgt je bestelling doorgaans zeer snel. Klantenservice is uitstekend. Nadat een draadloze stofzuiger na een jaar al een accu had.met een gebruiksduur van nog maar 5minuten gevraagd of dit nog onder een vorm van garantie viel. Ik kreeg direct een nieuwe stofzuiger van Coolblue.
VerzendingAltijd snel/betrouwbaar. Bij het bestellen van een tefoon kan je deze nog zelfde dag ontvangen.
KlantenservicePaar keer contact gehad. O.a. over eens zoek geraakt pakket door PostNL. Reageren snel en sturen op vertrouwen een nieuw product op.
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenCoolblue heeft een zeer toegankelijke website met een goede variatie aan producten in diverse prijsklasses. Het is eenvoudig een bestelling te plaatsen. De betaling gaat makkelijk. Ook hier voldoende keuze mogelijkheden in. Levering was in mijn geval gratis en op tijd.
VerzendingTijdens de drukke kerstperiode werd mijn product op tijd, d.w.z. binnen 24 uur, bezorgd. De stofzuiger werd bezorgd in de originele doos waarin deze goed beschermd was.
Uit eigen beweging
AlgemeenCoolblue lokt mensen met hoge PRIJS mindering bij aankoop zoals ze bij tweedekansproducten.Doch dit is niet het geval.
Bij mij ging het zo mis waarna ik mij eigenlijk als een idioot voelde.Ik heb zo een product besteld en betaald.Van deze bestelling kreeg ik geen bevestiging.Ik nam contact op met de klantendienst.Persoon die mij te woord stond heeft uiteindelijk voormekaar gekregen dat mijn product besteld werd.Na 2 dagen zou ik mijn product ontvangen,echter ik heb mijn product niet ontvangen.Bij post.nl was mijn pakket nergens te traceren..Dus ik nam contact met Coolblue,,Coolblue liet mij weten dat mijn bestelling zoek is geraakt,maar geen zorgen,u krijgt wel een nieuwe,nadat u een formulier ondertekent en naar ons terugmailt.Ik deed dit,doch ik werd teruggebeld door de zelfde medewerker.Deze medewerker wilde wat zeggen.Ze hadden geen andere tweedekansproduct.Dus als ik wilde kon ik een zelfde product krijgen,maar dan moest ik 200 extra betalen.Dit vond ik wel erg ver gaan.Coolblue heeft de verandwoording van alles bestellingen.Wat er met de product gebeurd zal de zorg niet zijn bij de klant.Voor zoekgeraakte pakketten is Coolblue verzekerd bij de post.nl.Schade moeten ze verhalen bij de post.nl en niet bij de klant.Ik ben benieuwd of deze pakket uberhaubt bij de post.nll is afgegeven.Ik denk eerder dat zij met zulke smoesjes en verkooptrucjes mensen benaderen.Nooit meer Vietnaam,,NOOIT MEER COOLBLUE VOOR MIJ.STELLETJE TUIGEN
Coolblue lokt mensen met hoge PRIJS mindering bij aankoop zoals ze bij tweedekansproducten.Doch dit is niet het geval.
Bij mij ging het zo mis waarna ik mij eigenlijk als een idioot voelde.Ik heb zo een product besteld en betaald.Van deze bestelling kreeg ik geen bevestiging.Ik nam contact op met de klantendienst.Persoon die mij te woord stond heeft uiteindelijk voormekaar gekregen dat mijn product besteld werd.Na 2 dagen zou ik mijn product ontvangen,echter ik heb mijn product niet ontvangen.Bij post.nl was mijn pakket nergens te traceren..Dus ik nam contact met Coolblue,,Coolblue liet mij weten dat mijn bestelling zoek is geraakt,maar geen zorgen,u krijgt wel een nieuwe,nadat u een formulier ondertekent en naar ons terugmailt.Ik deed dit,doch ik werd teruggebeld door de zelfde medewerker.Deze medewerker wilde wat zeggen.Ze hadden geen andere tweedekansproduct.Dus als ik wilde kon ik een zelfde product krijgen,maar dan moest ik 200 extra betalen.Dit vond ik wel erg ver gaan.Coolblue heeft de verandwoording van alles bestellingen.Wat er met de product gebeurd zal de zorg niet zijn bij de klant.Voor zoekgeraakte pakketten is Coolblue verzekerd bij de post.nl.Schade moeten ze verhalen bij de post.nl en niet bij de klant.Ik ben benieuwd of deze pakket uberhaubt bij de post.nll is afgegeven.Ik denk eerder dat zij met zulke smoesjes en verkooptrucjes mensen benaderen.Nooit meer Vietnaam,,NOOIT MEER COOLBLUE VOOR MIJ.STELLETJE TUIGEN
BIJ DE KLANTEN DIENST HEBBEN ZE LIEFSPREKENDE MENSEN GEZET,DIE DAN OP EEN VRIENDELIJKE MANIER MENSEN VOOR DE GEK HOUDEN
Goedemiddag,
Wat rot om te horen dat het niet goed is gegaan met jouw levering en je het gevoel hebt dat je voor de gek wordt gehouden. Excuses hiervoor! Dat is natuurlijk niet de bedoeling.
We zoeken graag voor je uit of we je glimlach terug kunnen toveren! Je kunt ons een e-mail sturen via geenglimlach@coolblue.nl met jouw ordernummer en jouw situatie. Dan gaan we voor je aan de slag.
Met een glimlach,
Coolblue
Ik maak kans op een prijs
Algemeenik besteel vaak en chek altijd als coolblue die product heeft, en vaak hebben ze in de assortiment GELUKKIG & betrouwbaar
op tijd, langs de overstroming en enoreme fille in overeijssel, coolblue hadden alles goed berekend om op tijd te zijn
Klantenservicemakklijk om support te bereken, maar had nooid gebruikl van gemaakt om dat nooit probleem was
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenHet was erg makkelijk om een bestelling te plaatsen, en het pakketje was de volgende dag al in huis!
VerzendingSuper snelle levering en pakketje is mooi aangekomen. Goed bezig coolblue, ga zo door met die pakketjes
Ik maak kans op een prijs
AlgemeenBij het zoeken naar je artikel kan je ook zien of er ook "tweede kans" artikelen zijn.
vergelijking is vaak uitgebreider dan andere sites
je wordt oude hoogte gehouden
en je dan ook doorgeslikt naar de post site hierdoor heb je zicht op je levering
wordt op de hoogte gehouden van status bestelling en ze sturen je factuur en je kan je historie van je bestellingen zien