Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Coolblue.nl

6.095 producten en 8.164 uitvoeringen

Gebruikers over webshop Coolblue.nl

Review toevoegen
Onderstaande shopreviews zijn ouder dan 1 jaar en worden niet langer meegenomen in de gemiddelde score.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Middenmoot wat betreft de prijs, ergens achteraan de rij als het gaat om after sales. Ooit was Coolblue een fijne winkel met bovengemiddelde dienstverlening. Tegenwoordig niets meer dan een dozenschuiver die er in mijn ervaring een actief ontmoedigingsbeleid op na houdt als het gaat om het leveren van wettelijke garantie.

Klantenservice

Bij een beroep op wettelijke garantie is er eerst niets mogelijk, want garantie verlopen. Vervolgens wordt er verschuild achter een eventuele prijsopgave van de fabrikant want dat is nu eenmaal de procedure. Waardeloos.

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 2 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Over het algemeen een duidelijke website, prijzen zijn echter hoog en het assortiment kan beter.

Verzending

De inhoud kwam kapot aan, een doos waar een wasmachine in past voor een klein artikel zonder enige opvulling.

Klantenservice

Om maar in hun manier van marketing te blijven:
Coolblue.
Waardeloos.

De schuld wordt gewoon bij jezelf neergelegd. Na een dikke maand eindelijk geld terug gekregen. Ik zal hier niet snel weer bestellen.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Het is Coolblue, prima site goede filters en redelijke prijzen voor wat zich voordoet als een relaxte webshop

Verzending

Verzending gaat snel verpakking is goed PostNL zuigt maar dat doen de meeste andere pakketbezorgers ook dus daar kan je weinig over zeggen.

Klantenservice

Phillips TV gekocht van ~850 euro. De backlight gaat stuk na 1,5 jaar, geen probleem want fabrieksgarantie, proces loopt soepel en na een maand wachten komt de TV terug. Ongeveer een jaar later gaat de TV opnieuw stuk, wederom zijn het de backlights, nu is de fabrieksgarantie verlopen. Aangezien een TV van ~800 euro een tijdje langer mee mag gaan dan 2,5 jaar en Coolblue zich voordoet als een servicegerichte webshop verwacht ik geen problemen. Na een tijdje krijg ik een email met de vraag of ik even een keuze wil maken, 105 euro betalen voor de reparatie 40 euro voor ongerepareerd retour of de TV laten vernietigen. Als je niet binnen 2 weken antwoord vernietigen we je TV... Direct een email gestuurd met dat ik een tegemoetkoming in de kosten verwacht aangezien het een dure TV van nog maar 2,5 jaar oud is. Krijg als antwoord dat die al verwerkt is in het bedrag, na nog een keer mailen krijg ik de specificatie van de kosten en blijkt de reparatie 101 euro kost, daar 60 euro vanaf gaat en CB vervolgens een handlingfee rekent dat het totaal op 105 euro brengt. Ik had de TV dan beter zelf naar de reparateur kunnen sturen... Waardeloos bedrijf

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Coolblue is zo als gewoonlijk: makkelijk bestellen, snel leveren. Vaak is Coolblue mijn eerste punt van orientatie en aanschaf

Verzending

Levering zoals beloofd, de volgende dag

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Snel levering en duidelijke omschrijving van het product zodat het voldoet als je verwacht goede prijs

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Aanschaf en levering gaat er prima en handig. De site heeft ook prettig uitgebriede infoverschaffing. De helaas benodigde service ging ook goed.

Verzending

Verzenden ging prima en snel.

Klantenservice

Helaas begaf het laptopscherm het al na anderhalve week. Hier werd prima mee omgegaan: terugnemen ging goed en al snel kreeg ik te horen dat reparatie niet goed ging werken en het model tijdelijk was uitverkocht: ik kon via store credit een nieuwe nemen of cash terug. Omdat ik dezelfde laptop weer wil, heb ik gekozen voor store credit om binnenkort een nieuwe van hetzelfde type te kopen als die weer beschikbaar komt.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik heb hier een Philips scherm gekocht, aan het eind van de middag besteld, de volgende ochtend al direct in huis! Alles ging soepel, zonder problemen

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Systeem werkt voor geen meter. Uiteindelijk -betaling om order geleverd te krijgen en hierdoor alles weer een dag opgeschoven.

Verzending

ongemotiveerd personeel. Totaal niet flexibel. Doen gewoon hun ritje, 0 betrokkenheid in klanttevredenheid

Klantenservice

Wat een verschrikking die Coolblue. Alles voor glimlach? Lachwekkend zijn ze wel. Wacht al 4 dagen op een wasmachine en droger. Zou op dinsdag worden geleverd, door probleem op de site waren er geen producten aan de betaling gekoppeld. Na veel bellen en niet meewerkend klantenservice personeel uiteindelijk toch de producten gekoppeld, maar worden een dag later geleverd zeggen ze.
Dan moeten we plotseling €50 extra betalen om geleverd te krijgen. Weer meermaals gebeld en lang in de wacht staan en probleem zou opgelost moeten zijn. Hele woensdag weer thuis gewacht en wederom niet geleverd. Wordt toch donderdag.
Uiteindelijk krijgen we donderdagochtend dan toch een track & trace. Er zal tussen 13.30-14.30 geleverd worden. Verwachte aankomsttijd veranderd dan toch nog 4 keer en wordt uiteindelijk 19.00. Dan staat er, zonder vooraf te bellen, toch ineens iemand van Coolblue voor de deur. We laten de buren de deur open doen, maar ze willen niet naar binnen omdat zijn niet de eigenaar zijn! Vervolgens gaan wij snel onderweg maar huis en geven zij aan dat ze even wachten. 10 min later komen we thuis en rijden ze voor onze neus gewoon weg en willen niet meer omdraaien.
Dan wederom 30 min in de wacht bij de klantenservice, die aangeven ook niets te kunnen/willen doen.
Kortom een grote teringzooi bij Coolblue, maar wat wil je met een paar studentjes op je callcenter die 0% betrokken zijn bij je bedrijf. Volgende keer maar weer gewoon bol.com of mediamarkt. Die schijnen namelijk nog wel iets met klanttevredenheid te willen doen.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Zeer nette website zeer overzichtelijk en specs zijn zeer duidelijk.
Website reageert snel, bestelproces verloopt soepel.

Klantenservice

Wasmachine ging defect na 3 jaar. Contact opgenomen met Coolblue en situatie uitgelegd. Waarin ik aangaf dat als ik >200 euro nu moest uitgeven ik liever direct weer een nieuwe wasmachine zou kopen van rond de €800,- Maar ik deze levensuur wel erg kort vond van dit grote merk. Medewerker vertelde mij dat iedere consument eigenlijk 8 jaar garantie had bij grote merken en dat zou dan onder 'non-conformiteit' zou kunnen vallen. mocht dit niet zo zijn en het zou aangetoond worden door de monteur dan zou Coolblue de restwaarde van 5 jaar aan mij betalen.
Ik wist dat er niets vreemd met deze wasmachine was gebeurd dus monteur laten komen. Die dus ook vast stelde dat het defect puur technisch falen was. Dikke pech.. Tevens kwam de monteur met een coulanceregeling omdat dit onderdeel veel langer mee moet gaan. Ik moest dus niet het gehele bedrag betalen maar 50%. De factuur heb ik naar Coolblue gemaild met de factuur om het bedrag naar mij over te maken. Tot mij verbazing kreeg ik een mail terug dat ik helemaal niets terug kreeg omdat er al een coulanceregeling was getroffen met de fabrikant en ze daarom ook niets zouden uitkeren aan mij.
Ik vroeg maar als het defect was ontstaan door de consument zelf, had Coolblue ook helemaal niets uitbetaald. Ze wisten bij voorbaat dat deze coulanceregeling bestaat bij (de grotere merken) en ze deze automatisch altijd al toepassen!
Coolblue betaalt dus helemaal niets uit, zowel bij goed of fout handelen.
Wel is een mooi marketingpraatje van Coolblue, daar zullen ze zeker een glimlach rond hun mond van krijgen. Maar ik als consument niet want ik moet alsnog een bedrag betalen voor iets wat geheel buiten mijn schuld defect is geraakt binnen 3 jaar.
Helaas wil Coolblue hier niet in mee gaan, maar propageren wel dat ze alles betalen wat niet het geval is. Je komt als consument dus zeer bedrogen uit en kost je uiteindelijk gewoon geld. Mocht mijn machine na 3 maanden nu weer defect gaan buiten mijn schuld kan net zo goed direct naar de fabrikant bellen.

Ik vind dit een teleurstellende ervaring, ze hadden gewoon duidelijk moeten zijn en aan moeten geven we kunnen u zoveel korting geven op een nieuwe machine of het nummer van de fabrikant voor een afspraak.

Nu is het uiteindelijk veel beloven weinig/niets geven doet een klant van Coolblue in vreugde leven....

Als klant van het eerste uur, vind ik dit een behoorlijke afknapper.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

De RMA-afdeling heeft wat tijd nodig gehad om mijn klacht te behandelen maar uiteindelijk is alles naar volle tevredenheid opgelost.

Verzending

Ik heb het vervangende toestel een dag na de aankondiging ontvangen. Prima service.

Klantenservice

Ik heb een Dji drone binnen de garantietermijn geretourneerd. Het probleem bleek uiteindelijk door mijzelf te zijn veroorzaakt maar Coolblue heeft na enige tijd toch besloten om de drone kostenloos vervangen.

Algemeen: 1 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Prima website en goede levering, maar zodra je een probleem hebt had je gehoopt ergens anders besteld te hebben.

Klantenservice

Oven na 2,5 jaar stukgegaan. Jammer, maar had niet moeten gebeuren. De oven heeft volgens de UNETO-VNI namelijk een levensduur van 3 jaar. Zodoende is de oven ondeugdelijk en heb ik recht op kosteloze reparatie of vervanging.

Om het op te lossen telefonisch contact opgenomen met Coolblue. Na 18 minuten in de wacht te hebben gestaan geholpen door een jongeman die geen kennis van zaken had. Hij liet mij weten dat mijn beroep op een ondeugdelijk product 'lastig' is, omdat de bewijslast bij mij ligt, en dat ik daarom waarschijnlijk pech zou hebben. Ook zou er sprake zijn van verplichte voorrijkosten, iets dat niet klopt. Ook kon hij mij niet zeggen wie verantwoordelijk was voor het betalen van de factuur van de monteur.

Enfin. De monteur zou binnen 48 uur contact opnemen om een afspraak te maken. Dit gesprek duurde een verdere 18 minuten. Om een oven te laten repareren. Alsof ik niets beters te doen heb.

Na 48 uur had de monteur nog geen contact opgenomen. Ik bellen. Volgens de dame aan de lijn zou de 48 uur niet juist zijn, dit moest twee werkdagen zijn, en die termijn was nog niet verstreken. Diezelfde dag ben ik weer niet gebeld, en zou er een verzoek worden gedaan dat ik alsnog binnen een nieuwe twee werkdagen gebeld zou zijn. Er is nog niet gebeld.

Hier zijn we nu. In totaal 45 minuten gebeld om een oven te laten repareren. Wat nog kwalijker is, is dat men niet duidelijk wil zijn over wie verantwoordelijk is voor de kosten. Ik vroeg Coolblue of ze de factuur van de monteur zouden betalen als er inderdaad sprake zou zijn van een ondeugdelijk product. Deze toezegging wilde ze niet doen, ik moest eerst de factuur toesturen voor er ook maar iets gezegd kon worden.

Coolblue is niet meer wat het geweest is. Tot de levering is alles in orde, maar doe je toekomstige zelf een plezier en bestel ergens anders.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Produkt uitgezocht, ingelogd en betaald (iDeal). Alles precies zoals je verwacht. Makkelijker kan het niet.

Verzending

Netjes verpakt en binnen het aangegeven tijdslot afgeleverd. Bezorger hield 1,5 meter in acht.

Algemeen: 4 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Ik ben met name tevreden over de communicatie over de status van de bezorging en de bezorging zelf. Zo werd het pakketje bezorgd door iemand op een bakfiets. Veel beter voor het milieu dan een rokende diesel bus. Verder zoals verwacht.

Verzending

Levering op zondag. Bezorgd met bakfiets. Prima geregeld imo.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 2 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Slaat goedkoopste stock in om vervolgens tegen premium te verkopen. G305 van Coolblue had Kailh voor zijknoppen (Oost-Europees model aangeboden tegen Westerse prijs), G305 van andere retailer had OMRON voor zijknoppen. Meerdere monitoren teruggestuurd, elke met defect (wellicht expres B-stock ingeslagen?), elke met een doos uit een andere regio. Enzovoort. Kromme en onbetrouwbare praktijken van een retailer met een goed begin, erg jammer. In het begin zou ik Coolblue zonder twijfel aanraden. Maar, nu dit alles achter de rug is zou ik zeggen, blijf zo vér mogelijk bij Coolblue uit de buurt.

Verzending

Verzending is geweldig. Goed verpakt, 's zondags geleverd én gratis retourneren. (dat is min of meer mijn redding geweest mbt. alle defecte producten die ik bij Coolblue vandaan had)

Klantenservice

Coolblue censureert wetende slechte reviews. Meerdere producten defect, wat zou kunnen duiden op slechte kwaliteit en levensverwachting? Too bad, dat mag je namelijk niet in je review vermelden. Terugsturen is tot nu toe vlekkeloos verlopen, maar de manier waarop kritiek regelrecht gecensureerd word is niet oke.

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 1 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Webshop geeft incorrecte voorraad statussen en onjuiste levertijden aan. Ik zou dit bijna misleiding noemen

Verzending

Eerst ontving ik een product met een verbroken zegel, waarna ik geen nieuwe meer kon krijgen waarna ik uiteindelijk ervoor heb moeten kiezen het opnieuw te moeten bestellen bij een andere partij. Nog geen maand later ontvang ik een volledig verkeerd product (gaming monitor, ipv grasmaaier), ook dit heeft 2 weken gekost om op te lossen.

Klantenservice

Ze zijn aardig, ze leven mee, maar daar houd het op. Je krijgt geen oplossing voor het probleem. En afspraken die ze wel beloven komen ze niet na. (nee dit is geen uitzondering, 5 maal bij de laatste bestelling, bij 4 verschillende medewerkers, dat is geen toeval meer)

Algemeen: 2 van 5 sterren
Verzending: 0 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Deze slechte review is naar aanleiding van het marketing beleid. Na het klikken op een product in de google zoekmachine wordt je na 3 seconden meteen doorgeleid naar een pagina en krijg je de melding 'Aanmelding ontvangen', en wordt je ingeschreven voor een nieuwsbrief. Wel moet deze nog via de mail bevestigd worden. Dit mailadres heb ik niet opgegeven, en ik heb nergens op geklikt wat suggereert dat ik op de mailinglijst wil komen.
Ik ben niet ingelogd op coolblue.
Ik ben wel ingelogd op google.com. Ik krijg de bevestigingsmail ook op het google mail adres.

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 0 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Bestellen, betalen, bezorging, klaar... Snel en super gestroomlijnd. Ik wilde dat alles in het leven zo voorspoedig ging.

Verzending

Na bestelling kreeg ik een bevestigingsmail met de bezorgdatum (volgende dag).
In de nacht voor de bezorgdag kreeg ik een mail met een tijdslot van een uur!!! niet een hele of een halve dag, maar een uur! :D
Vijf minuten voor bezorging belde de chauffeur dat hij er aan kwam. Doos werd netjes afgeleverd, kreeg nog de tip om de doos even te bewaren voor het geval ik iets wilde retourneren. En klaar was Klara.

Oh en de bezorging was op zondag! Helemaal amazing :)

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 3 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Koop er Al jaren van alles van monitor tot wasmachine vriendelijke mensen de meeste dan ben zeer tevreden ook na als er wat is gaat misschien moeizaam soms maar ja het is een bedrijf ze moeten ook wel wat geld verdienen

Verzending

Te laat bezorgd maar dat maakt Niks uit kon wel wachten
Het is ook druk want iedereen besteld tijdens corona

Klantenservice

Zeer goed geholpen na wat problemen zeer vriendelijke en attent

Algemeen: 3 van 5 sterren
Verzending: 4 van 5 sterren
Klantenservice: 1 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

Het bestellen gaat zoals verwacht kan worden van een moderne webshop. De website is wel de afgelopen jaren minder overzichtelijk geworden in mijn mening. Zo vind ik het verdwijnen van de losse webshops met coolblue.nl nu als overkoepelende shop minder overzichtelijk en is de layout er ook op achteruit gegaan met de onnodige "Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd...." regel tussen elke 2 rijen met producten in bijvoorbeeld.

De echte review hier zit echter in de klantenservice, want service was ooit waarvoor je speciaal bij "Coolblue" winkelde.

Verzending

Levering volgende dag, wat als standaard gezien kan worden tegenwoordig.

Klantenservice

Deze review komt van een (ex)vaste klant sinds 2005 en ex-medewerker welke ooit daar met trots daar als specialist heeft gewerkt toen het echt nog service boven alles was.

TLDR:
-De kwaliteit van de klantenservice is wel flink achteruit gegaan en de vertrouwde CoolBlue waar je winkelde vanwege de service en niet vanwege de prijs bestaat helaas niet meer.
-Alle medewerkers die ik tegenwoordig spreek lijken nieuw, het lijkt een gehaktmolen van medewerkers waar er maar weinig met veel (technische) kennis tussenzit.
-Contacten gaan daardoor stroef en er wordt doorgaans veel tijd besteed aan het "uitvogelen" van de systemen.
-De klantenservice lijkt de lage kwaliteit behaald te hebben waar calls welke wat meer tijd in beslag lijken te gaan nemen, of welke ongewenst zijn vanwege negatief nieuws gewoon in de wacht afgekapt worden.
-De regel "binnen 4 minuten een probleem uitzoeken, als dat niet lukt een specialist inschakelen" lijkt absoluut niet meer te bestaan.
-Problemen welke vroeger direct met een coulanceregeling opgelost zouden worden, om vervolgens intern later gecorrigeerd te worden. Worden nu gevechten met de klantenservice, waar al snel het antwoord "onze teamleiders wil is wet" gegeven wordt.


Het dozijn telefoongesprekken dat ik de afgelopen jaren met CoolBlue heb gevoerd voelen allemaal aan alsof je iemand spreekt welke er net een week werkt en alles nog moet uitzoeken. (Mogelijk is het er nu een gehaktmolen van personeel en is dat ook zo.)
Daarnaast is de kennis welke aanwezig is vele malen minder daar een paar jaar geleden en zijn ze veel minder bereid vragen uit te zoeken of door te zetten. Het oude "in 4 minuten een oplossing of anders doorzetten naar één van de specialisten" bestaat al zeker niet meer. (Elke klantenservice-werknemer, hoe onkundig deze ook is, wordt nu een specialist genoemd voor marketing redenen.)

Daarnaast zijn de contacten zelf ook niet fijn meer, om maar even mijn laatste contact te beschrijven:
-Eerst via FB:
De eerste reactie kwam na ongeveer 1.5 uur, wat ik in deze tijden geen slechte tijd vind. Kort na het benoemen van mijn retournummer en het originele factuur/bestelnummer wordt er gezegd dat ik mij vergis, omdat deze niet bij elkaar zouden horen omdat het product uit een andere bestelling zou zijn. Hierbij moest ik de werknemer wijzen op het feit dat dat geen bestelling van mij was, maar een eerdere omruiling vanwege een defect aan hetzelfde product.
Dit zou ik naar mijn mening niet uit hoeven te leggen omdat dit in hun systeem genoteerd zou moeten zijn, toen ik er ongeveer 10 jaar geleden werkte waren deze zaken ook gewoon makkelijk te achterhalen zonder de klant te verwijten van een fout. Ik mag toch hopen dat ze de systemen waar ze zelf in werken niet verslechterd hebben.
Uiteindelijk ziet de medewerker dit ook en kan ik mijn wens verder uitleggen, waarbij er tussendoor nog een keer gereageerd werd, maar toen de vraag kwam waar antwoord op moest komen kwam er ineens voor 4 uur geen reactie meer. (Was een vraag die waarschijnlijk nagevraagd moest worden, maar dan kan dat gewon gemeld worden, "Ik kijk dat even voor u na" of "het uitzoeken duurt langer dan verwacht, is het goed als wij hier later op terug komen?" is niet veel moeite.

Na 4 uur stilte stuur ik de vraag of er naar gekeken wordt, maar besluit na nog een half uur de klantenservice te bellen:
-Na een flinke wachttijd kom ik aan de lijn met CBer#1 (laat namen maar even weg), deze heeft problemen met haar pc en moet opnieuw opstarten om in het systeem te komen. De werknemers bellen echter via de PC, dus opnieuw opstarten betekend dat zij mij moet terugbellen. Ik ga hier akkoord mee en wordt 10 minuten later teruggebeld, om na de groet direct in de wacht gezet te worden omdat ze het dan pas gaat uitzoeken.... Ze had het ook kunnen uitzoeken VOORDAT ze terug belde. Echter na 6 minuten bij haar in de wacht (met vreselijke wachtmuziek welke niet uitgezet kan worden als zij jou bellen) verbreekt de verbinding. Ik wacht nog een kwartier met de hoop dat ze zelf nogmaals zou bellen, maar dat bleef uit.

Dus poging 2 om te bellen, hierbij weer na een ("onverwacht" lange) wachttijd krijg ik CBer#2 aan de lijn en begint het gesprek weer bij 0. Er is blijkbaar in het systeem nog niets genoteerd, uitgezocht of verwerkt en het verhaal moet nu dus voor een derde keer uitgelegd worden, deze werknemer moet net als de vorige dit uit gaan zoeken. Na deze keer 13 minuten in de wacht gestaan te hebben, word de verbinding weer verbroken.

Ik dacht er over na om het maar via mail te gaan doen, maar bedacht me dat ik me toch niet zo makkelijk laat afwimpelen? Ik wil gewoon een antwoord of de belofte dat het uitgezocht wordt. Dus poging 3 om te bellen, CBer#3 aan de lijn welke, nadat ik aangeef dat de verbinding al 2 keer verbroken is, belooft dat hij dat niet te doen omdat hij dat niet netjes vind. Hierbij valt het mij gelijk op dat het hem niet raar of ongeloofwaardig klinkt dat collega's zelf ophangen ipv een fout in het systeem. CBer#3 kwam een stuk competenter over en kwam na een paar minuten wachten wel terug met een antwoord. Blijkbaar was mijn verzoek niet mogelijk, was hij het eens dat het raar was dat het zo ging, maar kon hij er niets aan doen. Omdat zijn leidinggevende er niets aan wou doen. Wel gaf hij aan dat het probleem al doorgezet was naar een speciaal team (blijkbaar door 1 van de andere die ik gesproken heb wel doorgezet, maar zonder enige melding aan mij).
Ik vroeg of ik dan teruggebeld zou worden oid door dat team om de uitkomst te horen waarop het antwoord was "dat kan ik wel verzoeken voor u". Blijkbaar zou dit probleem mogelijk stilzwijgend afgehandeld worden zonder enige reactie, en dat na al de verbroken verbindingen etc...

Nu wacht ik de reactie van dit team af en ben ik benieuwd hoe de "service" verder verloopt.

PS. Ik heb een tweede lijn op me telefoon, dus als er wel teruggebeld zou zijn terwijl ik weer met CB aan de lijn was had ik dat wel geweten.

Het probleem trouwens even beschreven:
In Maart 2019 de Sennheiser Momentum M2 IEG met verzekering (voornamelijk voor het extra jaar garantie) gekocht. Deze is nu defect en Coolblue heeft deze onder garantie teruggenomen waarbij ik aangegeven heb dat ik deze zou willen repareren (of vervangen) onder garantie, inplaats van deze te laten repareren of vervangen hebben ze een winkeltegoed gegeven. Echter, lijkt het er op dat CoolBlue wilt stoppen met het verkopen van bedrade oordoppen en is het aanbod nu zo beperkt dat er geen vergelijkbare set te verkrijgen is zonder veel bij te moeten betalen of veel van de orginele waarde te verliezen (een product van 40 euro zou ik niet verzekeren voor 20):
https://www.coolblue.nl/o...andsbediening-in-kabel:ja
-Mashal is van lage bouwkwaliteit en betaal je voor een beperkte equalizer terwijl er in mijn apparaten een uitgebreide equalizer zit.
-Beats geluidskwaliteit is matig en is niet vergelijkbaar met die van Sennheiser.
-De Klipsch is een IOS set, ook wordt deze slecht beoordeeld.

Ik kan dus met winkeltegoed geen goede vervanging halen. Mijn wens (eis) is dus dat Coolblue of;
-mijn oordoppen alsnog bij Sennheiser aanbied voor omruiling,
-in overleg andere oordoppen aanbied welke wel vergelijkbaar zijn, desnood met een kleine bijbetaling.
-indien in beide van de voorgaande wensen niet voorzien kan worden, en Coolblue dus geen wettelijke garantie kan/wil geven, de orginele koop ontbonden word. Echter omdat deze ontbonden wordt vanwege een gebrek vanuit Coolblue, verwacht ik ook dat de bijhorende verzekering dan vergoed wordt.

Het probleem is echter dat Coolblue aangeeft geen garantie te willen geven (geen reparatie, nieuwe of passende vervanging), daarom de koop wel willen ontbinden. Maar de kosten voor de verzekering niet willen vergoeden, ondanks dat zij degene zijn die in gebreke zijn.

Het gaat mij niet eens om de €20, maar het lijkt mij niet eerlijk dat een winkel de koop van defecte producten binnen het garantietermijn kan ontbinden, om vervolgens wel de kosten te rekenen voor diensten die na het ontbinden niet gebruikt kunnen worden. Vergoed dan op zijn minst de maanden welke vervallen (meer dan de helft).

Algemeen: 5 van 5 sterren
Verzending: 5 van 5 sterren
Klantenservice: 5 van 5 sterren
Motivatie

Uit eigen beweging

Algemeen

We hadden de Sharp R-931 INW besteld. Het was de volgende dag zoals beloofd binnen. Handige website en bij dit product ook een concurrerende prijs.

Verzending

Zoals beloofd de volgende dag thuis.

Klantenservice

3 weken later hebben we de keramische draaischotel laten vallen op de grond, onze schuld helaas. Even coolblue opgebeld en een vriendelijke meneer heeft ons geholpen. Ze moesten de kosten achterhalen, dus hij zou daar achter aan gaan en de factuur versturen, na betaling zouden we de schotel ontvangen.

Maar opeens krijgen we aantal dagen later kregen we de schotel toch gratis aangeleverd. Echt een top service!

Scorekaart voor Coolblue.nl

Algemeen 3.5 van 5 sterren
Verzending 3.5 van 5 sterren
Klantenservice 2.5 van 5 sterren

Reviews ouder dan 1 jaar worden niet meegenomen in de scoreberekening.

Deze winkel is meer dan 10 jaar bekend bij Tweakers.

Waarborgen

Thuiswinkel Waarborg

Review toevoegen Meld foutieve informatie