Gebruikers over webshop HelloTV
Review toevoegenUit eigen beweging
AlgemeenIn the days of internet shopping Platte TV make it personal and quick. They respond directly and clearly! Great service and the prices are amazing!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk heb eerst een tv besteld en nu een soundbar... Vind het fijn dat je persoonlijke hulp krijgt.. ze zijn vakkundig en hebben overal een oplossing voor... mij algehele ervaring met plattetv.nl is super. Zal zeker vaker bestellen daar👌
VerzendingTv is echt super goed en de afhandeling met plattetv.nl ook super.
KlantenserviceKlantenservice is helemaal top... je kan op alle manieren contact leggen en krijgt goede backup en advies... super
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPrettige samenwerking omtrent onze bestelling.
Snelle reactie op onze vraag en prettige behandeld.
Bedankt !!!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenEnkel de online betaling lukte niet. Maar ze hebben mij hierbij geholpen. Zowel via de live chat als via mail. Zeer goede service!
KlantenserviceIk zat met heel wat vragen en ze hebben mij heel goed bijgestaan!!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenContact gezocht voor een aanbieding zoals men vermelde op de website. Gelijk reactie en een prima aanbod gehad. Dik in orde allemaal. Dus aanrader.
VerzendingConform de afspraak.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenHet bestelproces verliep erg prettig. Per mail snel, prettig en direct contact over de bestelling van meerdere artikelen.
Uit eigen beweging
AlgemeenErg tevreden over de service die word verricht door Platte TV. Al eerder klant en voorlopig blijf ik dit na een mooie deal gesloten te hebben met Platte TV. Reageren erg snel terug en zijn uiterst vriendelijk.
KlantenserviceErg vriendelijk personeel. Platte TV hartstikke bedankt !
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPlattetv.nl heeft scherpe prijzen. Als je ze mailt, maken ze echter nog een scherpere prijs voor je. Ze zijn makkelijk te benaderen en reageren zeer snel.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenDe webshop is erg overzichtelijk en de producten zijn goed bevindbaar. Daarnaast bieden zij producten tegen een zeer scherp prijsje aan.
KlantenserviceZe reageren snel en denken met je mee!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenPlatteTV biedt de mogelijkheid om een extra deal te krijgen. Dit is natuurlijk een super klantvriendelijke benadering. Ze reageren binnen de aangegeven tijden. Verder scherpe prijzen en overzichtelijk.
KlantenserviceVriendelijk geholpen op een informele manier!
Uit eigen beweging
AlgemeenIk stelde een vraag over een ander versie van een product en de laagste prijs daarvoor. Ik kreeg binnen een dag een leuk persoonlijk bericht over zowel het product als een heel goede prijs daarvoor in vergelijking met andere aanbieders.Top customer service!
Uit eigen beweging
AlgemeenPrima bedrijf om te kopen super gave winkels verstand van zaken en zeer correct behandeld.
VerzendingSamsung 55inch Q9 super toestel
KlantenserviceNa goed overleg met de klantenservice heb ik een goede keuze kunnen maken.
Met dank aan allen, superfijne jongens die ook nog eens over de juiste kennis beschikken. Superfijn behandeld TOP Guys ga vooral zo door.
PlatteTV goed om te kopen!!!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenVriendelijk en correct te worden gestaan, zowel via de chat als in de winkel zelf. Alle vragen zijn direct beantwoord en bovendien werd er deskundig advies gegeven. Zelfs over de prijs van de uiteindelijk door mij aangeschafte tv kon nog een klein beetje worden onderhandeld. De TV, Samsung QE55Q8F staat nu te schitteren in mijn woonkamer. Een prachtig beeld en een prima geluid. Daar ga ik jarenlang heel veel plezier van hebben.
VerzendingIn dit geval heb ik er voor gekozen om de TV zelf op te halen en op de vestiging in Amsterdam ben ik uiterst prettig geholpen, tot en met het inladen in de auto.
KlantenserviceEr was een klein puntje dat zeer snel en klantvriendelijk is opgelost door de klantenservice van Platte TV. Top geregeld!
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenSnel en vriendelijk antwoord op de mail. Proberen ook de beste deal voor je te maken ndat je via de website hierom vraagt ( via button) ook al is de prijs al goed vergeleken met de concurrentie.
KlantenserviceSnel antwoord op vragen en en mail.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenSnelle en vriendelijke klantenservice. Ze boden direct een aanbod op de door mij gestelde vraag.
Klantenservicesnelle reactie per email.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenIk ben heel erg goed begeleid bij het kopen van 2 sonos one luidsprekers en heb gelijk de levertijd gehoord.
Een goede en slechte snelle respons tijd op mijn mails.
Hele.avond top.
Ze worden over 2 weken geleverd.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoed contact met de verkoper, ze geven duidelijk advies en een persoonlijke aanbieding. Tevreden klant.
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeen(Nog) geen 5 sterren op dit moment, omdat ik nog geen klant ben. Maar tot nu toe goede contacten via de chat / mail met deze winkel. Ik sta op het punt een
Marantz tunerversterker type SR 5013 aan te schaffen. Als dit allemaal zonder problemen verloopt, zoals ik verwacht, dan wordt deze beoordeling opgehoogd naar 5 sterren!
Over de verzending etc kan ik dus nog geen oordeel hebben, de klantenservice is, in ieder geval vóór de koop, goed tot uitstekend!
Zie boven
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
Algemeen(Nog) geen 5 sterren op dit moment, omdat ik nog geen klant ben. Maar tot nu toe goede contacten via de chat / mail met deze winkel. Ik sta op het punt een tunerversterker type SR 5013 aan te schaffen. Als dit allemaal zonder problemen verloopt, zoals ik verwacht, dan wordt deze beoordeling opgehoogd naar 5 sterren!
Over de verzending etc kan ik dus nog geen oordeel hebben, de klantenservice is, in ieder geval vóór de koop, goed tot uitstekend!
Zie boven
Ik krijg er iets voor terug (beloning)
AlgemeenGoede service en snelle communicatie en duidelijke site. Ik moet 15 woorden invullen maar weet verder niet wat ik nog meer moet zeggen