GP/EK720-L-0.5 - Thermal pad - Grey - -40 °C - 200 °C - 100 mm - 50 mm
3.5 van 5 sterren (12 shopreviews)
|Gratis
Bekijk
Megekko
DeepCool EK720-L-0.5 Thermisch pad
5 van 5 sterren (2.359 shopreviews)
Bekijk
Computershop Arnhem
Thermal Pad Arctic 100x50 mm (0,5 mm)