Dit product is niet te koop.
Specificaties
-
Videochip
GeForce 6800 GT -
Geheugen Type (videokaarten)
DDR3 - Rekenkernen (desktop) Onbekend Cuda cores
-
Video geheugen
256MB -
Videokaart interface
AGP 8x -
Video uit
1x VGA (D-Sub)
Belangrijkste specificaties
-
Videochip
GeForce 6800 GT -
Geheugen Type (videokaarten)
DDR3 - Rekenkernen (desktop) Onbekend Cuda cores
-
Video geheugen
256MB -
Videokaart interface
AGP 8x -
Video uit
1x VGA (D-Sub)
Videochip
-
Videochip
GeForce 6800 GT - Rekenkernen (desktop) Onbekend Cuda cores
Geheugen
-
Geheugen Type (videokaarten)
DDR3 -
Video geheugen
256MB
Interfaces
-
Videokaart interface
AGP 8x -
Video uit
1x VGA (D-Sub)
Koeling en verlichting
- Type koeling Actieve fan
-
LED verlichting
Eigenschappen
- Ondersteunde API's en models DirectX onbekend, Shader model onbekend, OpenCL onbekend, OpenGL onbekend, Vulkan onbekend
Meer informatie
- Product Club 3D GeForce 6800 GT 256MB DDR3
- Categorie Videokaarten
- Merk Club 3D
- Tweakers ID 85904
- SKU CGN-G686TVD
Redactie
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
Beste tweakers,
ik heb de Club3D 6800 GT 2 weken geleden gekocht bij de Alternate voor 289 Euro en ben er tot nu toe erg tevreden mee. Kijkend naar de verschillende onderdelen kan ik het volgende zeggen:
Featureset:
de kaart werd geleverd in combinatie met cd's. Dit waren de driver cd, windvd cd en collin mc rae 2004, leuk spel. Tevens zit er een vga/dvi converter bij.
Prestaties:
Over de prestaties kan ik zeggen dat alle spellen met gemak gedraaid kunnen worden. Standaard haalt de kaart 4700+ punten bij 3dmark2005.
Overklokbaarheid:
Ik heb de kaart overgeklokt met de overkloktool die bij nvidia zet. Die zoekt zelf de optimale prestaties erbij. De kaart stond standaard op 350/1.0ghz en met die tool werd hij gezet op 419/1.13 Ghz. Met 3d marks 2005 haalde de kaart na overclock 5200+ punten. De kaart zou nog verder overgeklokt kunnen worden want de temperatuur gaat met een paar graden omhoog bij overklokken.
Warmte en geluid:
De kaart heeft op stock een temperatuur van 57 graden en bij games zit hij rond de 65 graden. Het geluid vind ik meevallen, ik hoor hem eigenlijk nauwelijks, maar heb een aantal andere fans in mijn kast. Als ik die uitzet hoor ik de fan wel.
Prijs:
Ik heb hem voor 289 gehaald, dat was een...
Pluspunten
Overklokbaarheid Prestaties Goede prijs
Minpunten
Geluid (met een Zalman koeler erop heb je hier geen last meer van :))
