The Crew beschikt over een fijne setting die gamers in staat stelt een prachtige roadtrip door de hele Verenigde Staten te maken. Zo'n tocht langs New York City, de bossen van de Midwest, Las Vegas, de Rockies en Los Angeles maakt indruk. Daar omheen laat The Crew echter een aantal steken vallen. Het belangrijkste daarbij is de grafische wisselvalligheid en de matige user interface. Daar komt bij dat het rijden zelf de middelmaat geen moment ontstijgt. The Crew is geen moment vervelend om te spelen, zeker niet online met andere mensen, maar biedt ondertussen ook weinig keiharde redenen waarom de racegameliefhebber dit spel, en niet een van de vele andere racegames in huis zou moeten halen. Lees verder »
Erg leuk spel als je van racen houd, veel mogelijkheden, online is een verplichting, ik heb dit spel getest op de PC. Mijn volledige review lees je hieronder
Het is een hele leuke en vermakende game, die je echt niet gaat vervelen in de nabije toekomst, er zijn wat schoonheidsfoutjes, maar er zullen vast updates komen.
Pluspunten
Grote, open map waarin je veel dingen kunt ontdekken en vinden
The Crew is een actievolle racegame. Ik werd tot dit spel aangetrokken vanwege het feit dat 'heel' Amerika erin zit. En om daarmee te beginnen, dat is ook gelijk het grootste pluspunt aan dit spel. De besturing, laat nog wel te wensen over. Evenals de balancering.
Pluspunten
Enorme map
Nette graphics
Aansprekende auto's
Minpunten
Besturing is belabberd
De wagens zijn teveel uitgebalanceerd t.o.v. elkaar
Het moeilijkheidsniveau is juist onvoldoende gebalanceerd.
in de pvp kan je zomaar met een pro komen terwijl je nog maar begint ongebalanceerd dus. redelijk goede kwaliteit al had de besturing van de auto's beter gekund. het verhaal is erg slecht er gebeurd veel in maar het maakt weinig indruk .
Je houdt van dit spel, of je vind het niks. Ikzelf vind het een erg goed spel, met veel keuze qua auto's, en met name veel tuning mogelijkheiden. De map is super, alleen op een gegeven moment wel een klein beetje eentonig
Ik koop nooit weer een spel van Ubisoft. Kort maar krachtig, toch?
Pluspunten
Grote map
Minpunten
Slechte physics, zwaartekracht is minstens 5g
Stenen zijn OP. Raak er 1 aan en je vliegt.
Driften gebeurt constant en vervolgens kom je er nooit uit. The Crew kon beter de naam "The Drift That Could Not Succeed" heten.
Lekkere micro stutter op sommige plekjes in de map
Chat verdwijnt randomly, en komt terug tijdens challenges, je bent verplicht te typen.
Texture bugs everywhere
Balans tussen auto's is verschrikkelijk slecht
Upgraden = Downgraden, Ubisoft begreep de woorden niet.
Eindoordeel
1 van 5 sterren (Waardeloos)
Anoniem: 646625
12 januari 2015
The Crew
Dit is een goed spel voor de race/tuning liefhebber. Er zijn genoeg opties om je auto zo te maken zoals jij dat wilt. Een minder punt aan deze game is dat er weinig keuze is in de auto's.
Deze game is het wachten waard geweest. Heb er vele uren speeltijd opzitten, maar verveeld niet. De game ziet er zeer mooi uit op mijn R9 280x , alles draait heel vloeiend.
Game is een goed, maar de volle prijs niet waard. In de (grote) wereld is veel te doen. Het spel is een stuk leuker als je co-op kan spelen met een vriend. De auto's zien er mooi uit maar er is een beperkt aan auto's waar je uit kan kiezen.
Pluspunten
Grote wereld
Auto's zien er mooi uit
Schade en viezigheid op de auto's ziet er ook mooi uit
Co-op
Minpunten
Omgeving grafisch niet altijd even mooi
Weinig keuze uit auto's
Verhaal niet heel interessant
Veel visuele upgrades, maar verschillen niet veel van elkaar
Leuk voor multiplayer met vrienden i.v.m. crew mogelijkheden. Ik zou hem absoluut niet kopen wanneer er geen kennissen zijn die dit spel ook zouden spelen. Voelt enorm onrealistisch en ziet er over het algemeen grafisch slecht uit. Upgrade mogelijkheden zijn goed en missies zijn simpel en saai.