Review door de redactie
Door Pieter Molenaar
23 december 2011
Review volgens oud formaat. Geen samenvatting aanwezig. Lees verder »
Eindoordeel
Lees de uitgebreide review en reacties
Schrijf review
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,4
4.5 van 5 sterren
Er zijn nog geen productreviews van deze uitvoering, bekijk hieronder de reviews van de andere uitvoeringen.
18 reviews - Pagina 1 van 1
Ik heb deze tv nu bijna 2 weken in gebruik en vind het een schitterende tv. Bij het zoeken van een nieuwe tv had ik mijzelf een budget gesteld en moest de nieuwe tv geen dikke zwarte rand rond het beeld hebben. Omdat ik ook erg gecharmeerd was van Ambilight kwam ik automatisch bij Philips uit. Ik wilde eerst voor een model uit de 9000 serie gaan totdat dit model uit de 7000 serie op de markt kwam.
Uiterlijk: De tv heeft een mooie dunne aluminium rand en de bekende druppel aan de onderkant van het scherm. Hier zitten de touchknopjes op om van kanaal te wisselen en het volume in te stellen. Ook de voet van de tv is van geborsteld aluminium. De aansluitingen van de tv wijzen aan de achterkant naar beneden, waardoor hij lekker strak...
Pluspunten
- Subliem Beeld vooral in HD.
- Energiezuinig.
- Geweldig 3D beeld.
- Uitstraling.
- Lekker dun.
Minpunten
- SD beeld is minder.
- Indeling afstandsbediening.
- SD-kaart slot onbruikbaar als de tv dicht op de muur hangt.
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Constructie
De tv ziet er erg mooi en straks uit. Komt ook sterk over. Geborsteld aluminium met mooie afgeronde hoeken. Dus geen goedkoop plastic en voor de afwisseling ook niet zwart. TV kan ook echt uit.
Mooi detail. Als de tv aan staat zie je onderaan gewoon geborsteld aluminium, maar als je hem uitzet zie je er een ledje branden die je daarvoor niet zag. Klein detail, maar toch.
Zelf heb ik de tv niet opgehangen maar op de voet staan. De voet ziet er erg mooi uit en je kunt de tv iets bijdraaien naar links of rechts. Het lijkt op geborsteld aluminium maar is plasic. Mooi gedaan want valt niet eens op. Bij de voet komt een klein, maar toch slordig, minpunt naar boven. Op de voet helt de tv iets naar links. Een x aantal...
Pluspunten
- Mooi design
- Super mooi HD beeld
- Geluid is goed voor een platte tv
- Kijkhoek van IPS panel
- Passief 3D, goedkoop met zijn alle 3D kijken
- Nagenoeg geen crosstalk
- Weinig last van reflecties
- Ambilight
Minpunten
- TV helt iets naar links op de voet
- Afstandbediening had beter gekund
- 3D en bekende formaten niet afspeelbaar met ingebouwde mediaspeler
- Menu kan wat sneller
- Beeldverbetering maakt beeld niet mooier
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Menu is traag en in design niet consistent.
De aansluitingen die zich allemaal aan de achterkant bevinden, zijn lastig te benaderen wanneer de TV aan de muur hangt. Hij hangt echter wel mooi aan de muur.
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Deze tv al vanaf september in bezit. En ben er nu tevreden over.
Maar eerlijk gezegd, had ik meer van Philips verwacht, het is een 2011 model, maar was pas per september beschikbaar. En met de firmware die er toen op stond, was hij NIET erg stabiel in combinatie met Ziggo.
De firmware updaten gaat gelukkig wel makkelijk, maar soms als je via de TV zoekt, ik heb hem dmv ethernet aangesloten, zegt hij dat er niets is, terwijl dit wel het geval is.
Ik gebruik Net TV regelmatig, maar eigenlijk alleen voor de hardware.info tv. Die ziet er wel mooi uit, maar als ik daar uit ga, dan herstart mijn tv.
De tv kan ook 3d doen, met de pasieve brillen, maar dit gebruik ik eigenlijk niet.
Ik heb ook een playon hd mini aangesloten, maar een erg strak...
Pluspunten
- beeld kwaliteit
- net tv
- usb recording
- ambilight
Minpunten
- firmware
- stabiliteit net tv
- als usb recording actief, kun je niets anders met de tv doen
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Mooie TV (dunne rand in RVS, strak beeld, 3D, echt fenomenaal). Uitzending gemist werkt gewoon direct; TV heeft een eigen ethernetverbinding. RTL XL en uitzending gemist zijn veel beter geworden de laatste tijd; het werkt echt goed, ook op groot formaat. Verbindingen via HDMI zijn ook super. Jammer echter is dat de SCART aansluiting frontaal op de achterzijde zit en niet, net zoals HDMI, via de onderzijde. TV dicht op muut plaatsen en SCART gebruiken gaan niet samen... We hebben de TV nu sinds afgelopen zomer (2011) en hij voldoet prima. Beste aanschaf die ik de afgelopen jaren heb gedaan!
Pluspunten
- Strak design. RVS. Dunne rand. Mooi beeld. 3D. 4x HDMI, 2x USB. Ethernet. 1080p.
Minpunten
- SCART op achterzijde i.p.v. uitsparing zij- of onderkant.
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
UITERLIJK: Deze Philips 42PLF 7606H net een week in huis en raak steeds meer gescharmeerd van zijn uiterlijk, natuurlijk is dit geheel persoonlijk.
De bepaling van het scherm was de horizontale breedte van de TV, hij moest op een meubel passen van 100cm, omdat we het beide niet mooi vinden als de TV over een meubel heen hangt.
Daardoor was de 1e keus een scherm 40" (102cm), deze is van Samsung horizontaal 93 breed.
Bovenstaande Philips 42" (107cm) is nu horizontaal 99cm breed, dus past ook nog net op het meubel.
De eerste keus van mijn vrouw was gevallen op de Samsung UE40D6500 vanwege de mooie smalle omlijsting en vond de geborstelde aluminium omlijsting erg veel in de winkel opvallen.
Persoonlijk is de Samsung in...
Pluspunten
- INSTALLATIE & WERKING:
- UPC Digitale ontvanger met HD Recorder terug gebracht en een CI+ Card meegenomen en werkt perfect.
- Dus geen losse kast meer en gewoon werken met de Philips afstandsbediening.
- We hebben ondanks dat we een laptop beneden hebben staan gekozen om een USB Netwerk dongel , deze aangeschaft om zoveel mogelijk uit de TV te halen.
- Trouwens is het ook nodig om van de TV gids gebruik te kunnen maken.
- De installatie gaat bijna vanzelf, wel ff je router info goed ingeven.
- Even een Full HD Film op een 8Gb USB stick gezet, deze werd meteen herkend en speelde alles perfect af.
- De Philips afstandsbedienings APP voor Android telefoons werkt ook prima op mijn telefoon de HTC Sensation.
Minpunten
- Het MAAAARTJE zoals eerder vermeld.
- En dat is dat nadat de TV is ingesteld op een zender voor opname en je gaat naar een andere zender kijken hij op het start moment van opname naar de desbetreffende zender springt.
- Dus opnemen van de ene zender en kijken naar de andere is dus niet mogelijk, oorzaak is mogelijk dat de TV maar over 1 Tuner beschikt.
- Is alleen jammer dat ze me daar in geen een winkel op hebben gewezen, 1 winkel wist zelfs nog niet eens dat je er mee kon opnemen.
- Dus opnemen als je weggaat gaat prima, wel de TV op standby zetten.
- Indien je wel wilt opnemen en tegelijk naar een andere zender wilt kijken zul je toch moeten blijven werken met bv de UPC box.
- Mocht er nog iemand zijn die erachter komt dat het toch allleen via de TV kan dan zie ik uw reactie graag te gemoet.
- CONCLUSIE: Ondank hier en daar een paar opmerkingen tot op heden zeer tevreden en het 2" grotere scherm wend snel en is geen straf om naar te kijken.
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Philips 37PFL7606H
Eindoordeel
3 van 5 sterren (Voldoende)
Philips 32PFL7606H
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Philips 42PFL7606H
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Philips 37PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 32PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 42PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 42PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 42PFL7606H
Minpunten
- Trage menu's
- Trage apps
- Stekkers steken recht naar achteren ipv naar beneden
Eindoordeel
1 van 5 sterren (Waardeloos)
Philips 47PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 37PFL7606H
Pluspunten
- Strak design
- Internet incl vele toepassingen zoals Publ/RTL Uitzending Gemist, Youtube, etc
- Passieve 3d, maw zonder dure brillen
- Goed beeld
- Goed geluid
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 42PFL7606H
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Philips 32PFL7606H
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)