MSI Pro AP222T 14MA-613EU
EAN
SKU
PRO AP222T 14MA-613EU
PROAP222T14MA613EU
Tweakers ID
Pc's
MSI
Pro AP222T 14MA
14MA-613EU
Prijzen
Alle pc's
MSI Pro AP222T 14MA-613EU
+8
Laagste prijs
bij Axitech
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
21,5" AiO met Ci3-14100, 8GB ram, UHD 730
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
Axitech
0 van 5 sterren (geen shopreviews)
Bekijk
MegaMobile
4 van 5 sterren (9 shopreviews)
Gratis
Bekijk
RedShell.nl | zakelijk
Gratis
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
PC-type
All-in-one
Werkgeheugen
8GB
Opslagtype
Solid State Disk (M.2)
Opslagcapaciteit
512GB
Maximum grootte werkgeheugen
64GB
Cpu/soc
Intel Core i3-14100
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
PC-type
All-in-one
Werkgeheugen
8GB
Opslagtype
Solid State Disk (M.2)
Opslagcapaciteit
512GB
Maximum grootte werkgeheugen
64GB
Cpu/soc
Intel Core i3-14100
Verkrijgbaar sinds: 17 maart 2026
Alles openen
Type PC
CPU en moederbord
Aantal cores
4
Maximale turboklokfrequentie
4,7GHz
Moederbordchipset
Intel H610
Geheugentype
DDR4
Geheugensnelheid (DDR)
3.200MT/s
Opslag
Geïnstalleerde ssd's
1x
Videokaart
Geïntegreerde gpu
Intel UHD Graphics 730
Aansluitingen
USB/TB extern
Video uit
1x HDMI
HDMI uitgangen
1x
Hoogste HDMI versie
HDMI 2.1
Audio-aansluitingen
Analoog (uitgang), Microfoon (ingang)
Netwerk
Ethernet (RJ45)
1x Ethernet 1Gbps
Netwerkcontroller
Realtek RTL8111H
Verbinding (wlan)
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi band
2,4GHz, 5GHz (band 1)
Bluetooth
Bluetooth 5.2
Besturingssysteem
Besturingssysteem
Windows 11 Home
Beeldscherm
Schermdiagonaal
21,5"
Resolutie
1920x1080 (Full HD)
Beeldschermcoating
Mat/anti-glans
LCD-paneel
IPS
Beeldverhouding
16:9
Touchscreentechniek
Capacitief
Multitouch
Overige specificaties
Desktopextra's
Cardreader, Webcam
Afmetingen
Hoogte
372,96mm
Breedte
499,25mm
Diepte
209,37mm