1. Laagste prijs
    Wordt verwacht
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (8) Hebben (0)

Er zijn nog geen prijzen van de Keeper bekend. Stel een prijsalert in om notificaties te krijgen zodra er een prijs bekend is.

Specificaties

Review door de redactie

Door Jurian Ubachs - Redacteur 7 november 2025

Keeper - Verrassende vuurtorengame vol variatie

Keeper is een bijzondere game, in allerlei opzichten. De game probeert een verhaal te vertellen zonder daarbij dialogen te gebruiken en slaagt daarin uitstekend. Thema's als vriendschap en doorzettingsvermogen komen goed naar voren. De grafische stijl, die geïnspireerd is door onder andere de film The Dark Crystal en de werken van kunstenaar Salvador Dalí, werkt goed en vertoont lekker veel variatie. Die variatie zit ook in de gameplay, wat je misschien niet zou verwachten gezien het trage, soms een tikje onhandige begin van de game. Het werken met een vaste camera beviel me niet altijd en de game is vrij kort, wat de prijs van dertig euro aan de hoge kant maakt. Toch heeft Keeper op mij in de vijf à zes uur die het duurt om het uit te spelen meer indruk gemaakt dan menige andere game waarmee ik tientallen uren zoet ben geweest. Dialoogloze games, die het moeten hebben van non-verbale communicatie om een verhaal over te brengen, zijn vaak bijzonder en, als ze slagen in hun opzet, zeer de moeite waard. Keeper hoort voor mij bij die games. Lees verder »

Lees de uitgebreide review en reacties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 5,0 5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

13 januari 2026, laatste update op 13 januari 2026, 57 views Rapporteer
Product gekocht +3
5
Uitstekend

Keeper is een uiterst unieke game waarin de makers een verhaal vertellen zonder tekst of woorden. De kracht van dit spel zit hem voornamelijk in de audiovisuele presentatie; de muziek en de beelden vormen een eenheid die je de hele game lang bijblijft. De muziek is op een heel eigenzinnige manier gecomponeerd en grafisch lijkt het spel bij vlagen op een schilderij dat tot leven komt. Wil je meer te weten komen over deze game? Lees dan hier mijn volledige review!

Pluspunten

  • Bijzondere Gameplay
  • Grafisch net een schilderij
  • Hele mooie en unieke muziek
  • Het verhaal wordt verteld zonder tekst of woorden
  • Afwisseling genoeg

Minpunten

  • Camera niet vrij kunnen bedienen
  • Soms een kleine dip bij drukke momenten
  • Kort en niet echt een replayability
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »