Overweeg jij WhatsApp te verwijderen nu Facebook de app heeft overgenomen?
Aantal stemmen: 16.916. Deelname gesloten op 13-03-2014 11:16. Stemmen is niet meer mogelijk.
[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 30 juli 2024 20:26]
Hiervoor waren het gescheiden silo's. Voor je privacy zijn de gevolgen van 1 iemand die al je communicatie beheerst meer dan de som van de inviduele delen.Zijn mensen nou echt zo naief dat ze Facebook zoveel erger vinden dan WhatsApp, dat ze nu pas gaan overstappen? De voorwaarden van WhatsApp waren al echt om te huilen. Natuurlijk kan Facebook nu allemaal gegevens koppelen, maar het is niet zo dat voor de overname je gegevens en berichten echt in goede handen waren ofzo.
[Reactie gewijzigd door Rabbitto op 30 juli 2024 20:26]
[Reactie gewijzigd door Nimac91 op 30 juli 2024 20:26]
Dus zeker bij direct-messaging, waar je digitaal relatief persoonlijke zaken deelt, is bescherming noodzaak.Privacy is een vorm van veiligheid. Het beschermt je tegen machtsmisbruik, chantage, censuur, corrupte overheden en uitglijders die je de rest van je leven achtervolgen.
[Reactie gewijzigd door 3x3 op 30 juli 2024 20:26]
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op 30 juli 2024 20:26]
Moet dat niet juist het punt zijn?De geheime diensten komen overal wel aan, dat moet het punt niet zijn.
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op 30 juli 2024 20:26]
Nee hoor. Telegram is er ook voor WP, Mac, Linux en Windows: https://telegram.org/appsTelegram is er alleen voor iPhone en Android.
[Reactie gewijzigd door mae-t.net op 30 juli 2024 20:26]
OT: Daar kan je de Ghostery plugin voor gebruiken in Chrome.Ok, Facebook weet dat ik deze pagina lees, want er zit een like knop, maar toch, voor zover ik het kan beinvloeden, doe ik mijn best.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.