Het moet niet veel gekker worden. De particulier die NinaBrink.com heeft geregistreerd geeft zijn domein uit handen voor het luttele bedrag van 15 miljoen dollar, oftewel een dikke 34 miljoen Nederlandse guldens. Op zich is dit peanuts voor mevrouw Brink, vanwege de beursgang vangt ze namelijk een miljard of vier. Hieronder het bericht van Nu.nl:
AMSTERDAM - Het domein NinaBrink.com staat te koop. Een particulier biedt het adres aan voor vijftien miljoen dollar. De hype rondom de beursintroductie van World OnLine waarbij nieuwe beleggers willen meeprofitereren van de explosieve koersstijgingen van internetfondsen is hiermee compleet. Het te koop aanbieden van de URL sluit aan op de naamsbekendheid van World OnLine zonder daarbij een directe link te leggen. Vraagprijs van het domein is vijftien miljoen dollar. Of dit bedrag ook daadwerkelijk word betaald is natuurlijk de grote vraag. [break]Bedankt P. van der Ven die ons nog kwam vertellen dat NinaBrink.com gisteren overigens werd gehackt door ene "Webgoodie", zo schrijft Newz.nl:[/break]De eigenaar, Gert Jan Rigter, biedt het 'exclusieve domein' aan voor het luttele bedrag van $ 15.000.000. Deze ietwat arrogante actie van Gert Jan Rigter schoot Webgoodie in het verkeerde keelgat.
In de metatags van de website geeft Webgoodie nog een reactie: "Koop bij de allergrootste sukkel van de hele wereld het domein www.ninabrink.com HAHAHAHA".