In de Verenigde Staten lijkt de verkoop van een 32GB-versie van de Nexus 7-tablet stilletjes van start te zijn gegaan. Onder andere Staples verkoopt het apparaat. Inmiddels is ook al bekend dat de 32GB-variant naar Nederland komt.
Er gingen al enige tijd geruchten over een 32GB-versie, maar volgens The Verge is de verkoop inmiddels ook van start gegaan: een kassabon toont een 32GB-versie gekocht bij de Amerikaanse winkelketen Staples. Opvallend genoeg lijkt Google of Asus hier geen publiciteit aan te hebben gegeven. De 32GB-versie wordt in de Verenigde Staten verkocht met een prijskaartje van 249 dollar. Daarmee kost deze evenveel als de 16GB-variant; het is onduidelijk of deze uit de handel wordt gehaald of een prijsverlaging krijgt.
Inmiddels is bekend dat de Nexus 7 met 32GB opslag ook naar Nederland komt. Alhoewel Asus zelf dit niet tegenover Tweakers wilde bevestigen, hebben verscheidene winkels aangegeven het apparaat vanaf week 45 te kunnen leveren. Dat zou betekenen dat Nederlandse klanten de Nexus-tablet begin volgende maand kunnen kopen.
Google kondigde de door Asus geproduceerde Nexus 7-tablet aan met 8GB of 16GB opslag. Omdat het apparaat niet uit te breiden is met micro-sdkaartjes kwam dit de bedrijven op veel kritiek te staan. Mogelijk moet een 32GB-versie dit enigszins compenseren. Er gaan overigens nog meer geruchten over nieuwe Nexus-versies: zo zou er een 10"-versie en een variant met 3g-ondersteuning komen. Op 29 oktober houdt Google een Android-evenement waar er waarschijnlijk meer duidelijkheid wordt gegeven.