Codemasters gooit het over een andere boeg met F1 Race Stars. De uitgever maakt gebruik van de officiële Formule 1-licentie, maar geeft het spel een haast kinderlijk uiterlijk mee. De game verschijnt in november, voor de pc en consoles.
F1 Race Stars wordt gemaakt door Codemasters' eigen Birmingham-studio, die in november klaar hoopt te zijn en de game ontwikkelt voor de pc, Xbox 360 en PlayStation 3. Omdat Codemasters een licentie heeft, zijn in F1 Race Stars bestaande teams, coureurs, circuits en auto's te herkennen, al heeft Codemasters het geheel een haast kinderlijk uiterlijk meegegeven. F1 Race Stars is daarmee 'Formule 1 zoals nog nooit getoond'. Coureurs als Lewis Hamilton, Fernando Alonso en Sebastian Vettel scheuren in de game over de circuits van Monaco en Silverstone.
Toch is niet alles waarheidsgetrouw, want de circuits zijn slechts losjes gebaseerd op het origineel. Zo zijn er hellingen te vinden waarmee coureurs enorme sprongen kunnen maken. Spelers kunnen bovendien onderweg power-ups bemachtigen. F1 Race Stars is met maximaal vier spelers in split screen te spelen en met maximaal 12 spelers in online-multiplayer-modus.