Volgens Randy Pitchford, directeur van ontwikkelaar Gearbox, wordt er hard gewerkt aan Brothers in Arms: Furious 4, maar heeft het team een iets andere koers ingeslagen, waardoor de shooter dit jaar niet meer op de markt zal komen.
'Ik kan niet echt over Furious 4 praten,' stelde Randy Pitchford in een interview met website CVG. Om vervolgens te stellen dat de ontwikkeling van de game 'uitstekend verloopt.'
'De game heeft zich ontwikkeld. Ik denk dat mensen echt verbaasd zullen zijn als ze de game nu zien en de ontwikkeling is nog niet klaar. Eén van de redenen waarom ik niet over het spel kan praten is dat we nog wat meer aan moeten passen voordat we ermee naar buiten kunnen komen.'
Die aanpassingen hebben wel tot gevolg dat de game wordt uitgesteld. Toen uitgever Ubisoft de nieuwe Brothers in Arms aankondigde, tijdens de E3 van 2011, was het de bedoeling dat de game in 2012 op de markt zou komen. Dat gaat Gearbox niet halen, al laat Pitchford niet los wanneer de game dan wel in de winkel zal liggen. De game staat gepland voor pc, Xbox 360 en PlayStation 3.
Gearbox heeft drie games in ontwikkeling. Naast Brothers in Arms: Furious 4 werkt de studio voor Sega aan Aliens: Colonial Marines en voor 2K Games aan Borderlands 2. Beide shooters staan voor dit jaar op de agenda.