Capcom kondigt Resident Evil Chronicles HD Collection aan

Capcom brengt in juni de Resident Evil Chronicles HD Collection op de markt. De bundel verschijnt enkel als download voor de PlayStation 3 en bestaat uit de Wii-games Resident Evil: The Umbrella Chronicles en The Darkside Chronicles.

Capcom maakt zowel Resident Evil: The Umbrella Chronicles als Resident Evil: The Darkside Chronicles geschikt voor de PlayStation 3. De bundel zal als Resident Evil Chronicles HD Collection in juni via de Playstation Store te downloaden zijn. Capcom gaat het uiterlijk van de twee games oppoetsen en de besturing aanpassen. In beide games kan van de PlayStation Move gebruikgemaakt worden. Er zijn bovendien Trophies aan de spellen toegevoegd. De twee games zijn zowel solo als in coöp-mode speelbaar. De prijs van de bundel is nog niet bekend.

Nadat de bundel verschenen is zullen beide games ook los ter download aangeboden worden. Wanneer en tegen welke prijs de twee on-rail shooters verschijnen is echter nog niet duidelijk.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Resident Evil Chronicles HD Collection

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

14-03-2012 • 17:23

17

Reacties (17)

17
16
9
0
0
0
Wijzig sortering
resident evil ook nog op playstation 1 beste games ever ! kunt die delen ook op ps3 downloaden :) die nu eens nieuw jasje kregen had je top games zelfde als dino crisis was toen ook zo;n topper
Dino Crisis heeft dan ook dezelfde creatieve geest achter het spel als RE.
Ik vind HD hier wel erg over gewaardeerd. Het zijn dezelfde houterige polygonen, met misschien wat hogere textures gerenderd in 1080p ipv van de 480p op de Wii. Kortom een gevalletje melkkoe.
Anoniem: 391619 15 maart 2012 08:41
Ik vond de 'rebirth' versie van Resident Evil wel één van de beste.
Volgens CapCom had het spel op de PSX zo moeten zijn maar hadden ze het product anders gemaakt vanwege console limitaties en tijdsdruk.
De gold release van de eerste RE op de PSX was ook al stukken beter als de normale.
Goed nieuws dit.
ik heb de eerste Resident Evil op de PSX mss 10x uitgespeeld .
Ik denk niet dat de besturing van de Wii-motes deze spellen ten goede zal brengen ,de eerste op de PSX had al last van de houterige besturing.
-edit-
Inderdaad niet goed gelezen.Dan nog de besturing van de Wii is niet gemaakt voor zulke games.

[Reactie gewijzigd door Essox Lucius op 19 augustus 2024 16:48]

Dit is geen Resident Evil 1, dit een soort shooter! Een ander soort RE dan wat jij gespeeld hebt, dit zij geen remakes maar aparte spellen!
De besturing van de Wii is juist bij uitstek geschikt voor zulke games. Ik heb zowel een 360 met games als Mass Effect, en een Wii met games als RE4 en GoldenEye. De besturing door middel van richten op het scherm is zeer intuïtief en werkt mijns inziens preciezer dan duwen tegen een analoge stick.

On-topic:
Deze move van Capcom verbaast me niets. RE is één van de bestverkopende franchises die ze hebben en de laatste vijf jaar zijn ze het zwaar aan het uitmelken.
Er is één 'core' titel uitgekomen in de vorm van het wat teleurstellende RE5, maar voor de rest zijn er een remake van deel 1 op de DS, de twee (nu heruitgegeven) on-rail shooters voor de Wii, en een recente release op de 3DS.
En dan zijn er waarschijnlijk nog meer spellen, nieuw danwel remastered, die ik hier waarschijnlijk nog over het hoofd zie.
Dit is ook voor de PS3. Overigens werkte de Wii-Mote perfect met Resident Evil 4.
De PS3 heeft geen Wii-motes, maar PS-Move controllers die ondergeschikt zijn in kwaliteit (imho).
De besturing op de Wii vond ik gewoon weg superieur om Shooters mee te spelen.
Met de nauwkeurigheid van de Move op de PS wil ik er niet aan beginnen en ook niet met een controller.
Helaas doet de Wii grafisch geen recht aan de RE franchise in deze tijd.
Heb je wel eens een move controller gebruikt in een shooter ?
Ja hoor heb beide systemen, en heb de move gekocht zodra hij uit kwam.
En in mijn ervaring niet speelbaar.
Ik moet veel te grote gebaren maken om ergens te kunnen komen op het scherm met de move.
Ok ik heb geen FPS geprobeerd omdat ik dat weggesmeten geld vind na de eerdere ervaringen met de move en met de controller ik het ook niet speelbaar vind. Wel de bijgeleverde "tech-demo" en van die kluts waaronder die western shooter bij een vriend.
op controller-technisch gebied verkies ik als shooter platform in eerste plaats de Wii omdat het wat realistischer is en toch nauwkeurig genoeg, dan de pc met keyboard en muis, en als laatste de PS met move en dan pas met controller.
Ik vind anders dat de move veel beter werkt als de wii. Heb beiden geprobeerd, heb een wii maar die zit stof te freten. Heb een PS3 maar geen move, heb de move al wel geprobeerd op sony stands.
Ik heb liever deel 1 t/m code veronica opnieuw uitgebracht, oftewel de echte RE games :Y
Nice. Heb deze gister nog bij een vriend gespeeld op de Wii. Hopelijk mag je op de PS3 ook je gewone controller blijven gebruiken, want dat heb ik dus wel liever.
Ach gewoon Dolphin Emulator gebruiken voor de RE Chronicles als je die hebt op de Wii.
Kun je op 1080p spelen!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.