De Bulgaarse ontwikkelaar Haemimont Games maakt The First Templar, een action-adventure die zich afspeelt in de dertiende eeuw en speelbaar is in co-op. De game verschijnt begin 2011 en wordt op de markt gebracht door de Kalypso Media Group.
De kleine Duitse uitgever Kalypso Media Group kondigt aan dat het The First Templar op de markt gaat brengen, een action-adventure die bij de Bulgaarse ontwikkelaar Haemimont Games in de maak is. Het spel moet begin 2011 op de markt komen en verschijnt voor de pc en de Xbox 360. De game speelt zich af in de dertiende eeuw en de speler neemt afwisselend de rol op zich van een Franse Tempelier en een adellijke dame, die tot ketter is bestempeld. De twee proberen samen de geheimen van de Orde van de Tempeliers te ontdekken en het mysterie van de heilige graal te ontrafelen. Het spel is ook in co-op speelbaar, waarbij een tweede speler op elk moment kan in- of uitstappen. Beide hoofdrolspelers kunnen bovendien als in een rollenspel worden opgewaardeerd.
Haemimont Games bestaat sinds 1997 en is gespecialiseerd in strategische games. De studio is vooral bekend van Tropico 3 en Imperium Romanum. The First Templer wordt de eerste actiegame van de studio.