Video Skate 3 toon Prods Teamz

EA heeft een trailer van Skate 3 vrijgegeven. In de laten de producers van het spel zien hoe spelers een carrière op kunnen bouwen en een team kunnen vormen. Skate 3 komt in mei 2010 uit voor de PlayStation 3 en de Xbox 360.

Helaas!
De video die je probeert te bekijken is niet langer beschikbaar op Tweakers.net.

Door Paul Hulsebosch

Redacteur

16-02-2010 • 14:02

2

Reacties (2)

2
2
1
0
0
1
Wijzig sortering
Hmm. Ja. Het blijft afwachten op de game zelf, maar ik heb nu zoiets van: ik wil skaten, geen "Skateboard Tycoon"-achtig spel. Voor mij ligt de kracht van Skate 1 & 2 in het min of meer realisme en de creativiteit die je in de tricks kan leggen. Schijnbaar vinden de producers dat dat wel genoeg is uitgediept en vinden ze het tijd voor een andere dimensie aan het spel. Aan de vele "Ik zie niks nieuws!"-reacties op de vorige Skate-artikelen hier op Tweakers zullen ze wel gelijk hebben. Als een tycoon systeem er toe leidt dat ik een flink skatepark kan opbouwen (op de Tony Hawk 1 & 2 manier), dan wil ik daar best aan beginnen. Maar relaxt skaten is voor mij het belangrijkste. Ik ben benieuwd.
spel lijkt me wel leuk, maar dat laten ze niet echt goed overkomen in het filmpje zoals logo maken /care kon ook in tonyhawk american wasteland dus het hoeft niet special in het filmpje te zien zijn :p

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.