Samsung is bezig met een variant van zijn verkoopsucces Jét. Het toestel ziet er vrijwel hetzelfde uit als de Jét, maar draait Symbian in plaats van Samsungs eigen besturingssysteem. Onduidelijk is wanneer het toestel zal worden aangekondigd.
Het is nog onbekend of het toestel een naam krijgt, maar het typenummer is M8000. Een halfjaar geleden dook het toestel voor het eerst in het geruchtencircuit op, maar toen was onduidelijk om wat voor telefoon het ging: typenummers die met een M beginnen, wijzen op een toestel dat op multimedia is gericht.
Uit het profiel van het toestel, dat Tweakers.net via een tipgever verkreeg, blijkt dat het gaat om een touchscreentoestel met Symbian S60v5, hetzelfde OS dat op de i8910 HD is geplaatst. De schermresolutie is, net als bij de i8910, 640x360 pixels, maar de grootte van het scherm staat niet vermeld. De browser zou van Mozilla zijn; de standaard S60-browser draait op basis van Webkit. Het typenummer M8000 doet vermoeden dat de Symbian-smartphone zal draaien op een 800Mhz-processor, net als de S8000 Jét en de i8000 Omnia II. Als processor staat in het profiel alleen 'ARM' genoemd.
Het is onduidelijk wanneer de M8000 aangekondigd zal worden. Vorige week kondigde Samsung de Pixon12 en de i7500 Galaxy aan voor de Nederlandse markt. Volgende week zal Samsung wederom twee toestellen aankondigen, maar welke dat zullen zijn is nog onbekend.