Sony Computer Entertainment lanceert later dit jaar Abba Singstar. Het spel, dat alle grote hits van de Zweedse band zal bevatten, verschijnt nog voor kerstmis op zowel de Playstation 2 als de Playstation 3.
Met Abba Singstar heeft Sony tot in 2009 de enige game in huis met de Zweedse groep; het Japanse bedrijf heeft tijdelijk de exclusieve rechten voor het gebruik van Abba-materiaal in games. Klassiekers als 'Waterloo', 'Gimme, Gimme, Gimme' en 'Dancing Queen' zijn voorlopig dus alleen in Abba Singstar te horen. Met het muzikale spel probeert Sony in te spelen op de populariteit van de Abba-musical 'Mamma Mia', die uiteraard boordevol muziek van de band zit.
"We zijn blij dat we met Abba kunnen samenwerken om hun hits naar Singstar te brengen", zei Sony Computer Entertainment Europe-president David Reeves tegen MCV. "De populariteit van deze band blijft onveranderd groot, en we weten dan ook zeker dat Singstar-fans deze klassiekers graag aan hun collectie zullen toevoegen."