ThrustMaster overgenomen door Guillemot

In MultiMediaMarket melden ze dat Guillemot de grootste stuurtjes maker ter wereld is. Dit hebben ze te danken aan het feit dat ze ThrustMaster hebben overgenomen. ThrustMaster was en is met 45% marktleider ij het maken van pc stuurtjes.

"Guillemot distributeerde de afgelopen 5 jaar al ThrustMasterproducten in Frankrijk. De kwaliteiten die ThrustMaster levert, zullen een perfecte 'match' zijn voor Guillemot", aldus directeur Claude Guillemot.

Ander nieuws over Guillemot is dat ze voortaan het Ferrari logo op hun producten mogen zetten.. Dus mocht je deze maand weer de loterij niet hebben gewonnen maar toch Ferrari wil rijden, is Guillemot een goede oplossing.

Door Tweakers.net Nieuwsposter

16-08-1999 • 13:33

5

Bron: MultiMediaMarket

Reacties (5)

Sorteer op:

Weergave:

Echt nieuw is dit "nieuws" niet. Stond een tijdje geleden ook al op tweakers.
hehe <img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/wink.gif width=15 height=15> leuk dit... De kwaliteiten die ThrustMaster levert, zullen een perfecte 'match' zijn voor Guillemot... is het nou heel gemeen als ik zeg dat zelfkennis een schone deugd is??

ik bedoel, zo geweldig zijn die stuurtjes van TM niet... toch?
Thrusmaster staat bij mij bekend als een goed product...

Beter als die gammele stuurtjes van trust ofzo..
Wat niet-FFB-stuurtjes betreft zijn de (duurdere) TM stuurtjes absoluut de beste! Met FFB worden ze naar mijn mening alleen door Logitech gepasseerd.
Ik hoop dat Guillemot (wat een k<img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/smile.gif width=15 height=15>t naam om uit te spreken) de kwaliteit en degelijkheid van Thrustmaster over nemen en niet andersom ! anders moet ik nog snel een TM Force Feedback stuur halen. Die Guillemot is echt Franse rommel. Een beetje de Prost van de stuurtjes dus... <img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/smile.gif width=15 height=15>

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.