Chieftec is bekend van onder meer behuizingen en in iets mindere mate van zijn voedingen en waterkoelers. Op de beurs liet het bedrijf echter twee prototypes van luchtkoelers zien, die het momenteel ontwikkelt
Het is nog niet vastgesteld wanneer de twee luchtkoelers voor processors uitkomen en wat ze gaan kosten. Ook is er nog geen concrete naam bekend: op de stand worden ze alleen vermeld onder hun typeaanduiding.
De koeler met een enkele toren heet CAC-S12-BLK, een code voor een zwarte luchtkoeler met een enkele 120mm-ventilator. De nog stickerloze ventilator op de toren zou 500 tot 2500 toeren per minuut moeten draaien, met een luchtverplaatsing van bijna 55cfm en een druk van 2,25mmH₂O. De zwarte koeltoren heeft zes heatpipes en is geschikt voor alle courante en minder courante sockets van AMD en Intel.
Er is ook een variant met een dubbele toren, met een extra ventilator tussen de twee torens in. De twee fans hebben daarbij exact dezelfde eigenschappen als de enkele fan op het eenvoudigere model. Om het verschil tussen een 'single' en een 'double' toren en ventilator duidelijk te maken, heet deze koeler de CAC-D12-BLK.