Bigscreen brengt Beyond 2-VR-headset van 107 gram met breder blikveld uit

Bigscreen heeft een nieuwe versie van de Beyond-VR-headset uitgebracht. Dat apparaat van 107 gram heeft met 116 graden een veel hogere field of view, al blijven de micro-oledschermen dezelfde resolutie behouden. Er komt ook een versie met eyetracking beschikbaar.

Bigscreen Beyond 2Bigscreen heeft de Beyond 2 in zijn eigen webwinkel gezet. Het apparaat is een opvolger van de originele Beyond uit 2023. De nieuwe versie heeft, net als het eerdere model, ondersteuning voor Steams SteamVR-standaard en kan dus met die basisstations worden gebruikt. De Beyond 2 heeft, net als het originele model, twee micro-oleddisplays van 1" met een resolutie van 2560x2560 pixels en een verversingssnelheid van maximaal 90Hz, maar de grote verandering is dat er nu pancakelenzen zijn die Bigscreen opnieuw ontworpen heeft en die de field of view van 102 graden in het originele model naar 116 graden in het nieuwe model brengen. Verder is het model met 107 gram een heel stuk lichter.

Bigscreen zegt verder dat ook de helderheid van de displays sterk is verbeterd en dat de weerspiegeling een stuk minder is. Ook zouden de lenzen 'volledige helderheid van rand tot rand' hebben. De headset heeft daarnaast voor het eerst de mogelijkheid om de ipd of interpupillary distance aan te passen. Bij het vorige model konden de gebruikers de lenzen niet aanpassen naar hun pupillen. Nu kunnen gebruikers die tussen de 48 en 75mm aanpassen.

Het basismodel van de headset kost 1369 euro. Het is ook mogelijk een versie te kopen waar ook eyetracking in zit. Die kost 180 euro meer.

Door Tijs Hofmans

Nieuwscoördinator

21-03-2025 • 08:52

102

Submitter: GoT.Typhoon

Reacties (102)

102
102
46
4
0
45
Wijzig sortering
Review: YouTube: Mind blowing VR. - Bigscreen Beyond 2

Erg mooi spul, bizar te zien hoe snel het gaat met de ontwikkelingen. Dit begint wel echt in de buurt te komen van echte adoptie. Nu alleen de prijs nog naar beneden...
Let wel op dat deze volledig voor jou wordt aangepast. De facial interface wordt voor je 3D geprint en de oogafstand wordt hard vastgezet.

Dit is een van de redenen dat deze zo klein kan zijn, de aanpassingsmechanismen zijn niet nodig. Maar het heeft ook nadelen, je kan hem niet zomaar door anderen uit laten proberen en doorverkopen wordt ook heel lastig.

En zoals @Slicey zegt: Het verreist helaas SteamVR lighthouses. Ik had gehoopt dat ze nu ook naar Inside out zouden gaan.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 21 maart 2025 14:53]

Bij de Beyond 2 kan je de IPD aanpassen d.m.v. een schroefsysteem.
Oeps dat had ik even gemist. Maar dan zit je nog steeds met die custom gemaakte facial interface?

Scheelt wel voor doorverkoop en dat maakt de hoge prijs wat aantrekkelijker.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 21 maart 2025 19:40]

Ook die custom interface is dus niet meer noodzaak, ze hebben nu een algemene siliconen gezichtsmasker beschikbaar.

Ik zou de video even bekijken van Bigscreen zelf, ze leggen het best netjes uit allemaal
Oh ja ik kijk nooit video's. Maar wel tof dat ze dat nu zo doen. Want herverkoop is belangrijk met zulke dure producten.

Nu alleen nog inside out tracking. Dat is echt belangrijk. Ik ben al een behoorlijke VR enthousiasteling (heb 5 headsets in huis) maar zelfs ik heb geen zin om lighthouses op te hangen (bovendien de aanschafprijs...)

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 21 maart 2025 19:42]

Grappig, ik ben dus totaal niet gecharmeerd van inside out tracking. Mijn laatste ervaring was met een Quest 2. Maar toen ik over was op de Index merkte ik toch echt een stuk minder verlies van tracking tijdens bijvoorbeeld beat saber.

Toegegeven, het mee kunnen nemen naar mijn ouders voor kerst om mijn vader met hoogtevrees richies plank experience te laten speken was goud, maar ik speel toch altijd thuis in dezelfde kamer. Dan zijn lighthouses wat mij betreft superieur
Ooh ik doe nooit zulke wilde games als beat saber. Ik hou meer van verhalende games en shooters. Het Arcade genre heb ik niks mee (en dat was zelfs al zo toen je eindelijk nog niets anders had in de jaren '80, alleen wat tekst Adventures)

Voor mij vind ik inside out perfect werken, en de extra plus van handtracking erg handig. Bovendien gebruik ik ze in meerdere kamers. Bijvoorbeeld de oude quest 2 vaak in bed, de 3 meer voor roomscale in de woonkamer. Juist omdat ik het zo veel gebruik is het handig dat ik niets hoef aan te leggen. Ik neem ook wel eens een headset mee.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 21 maart 2025 21:10]

quest 3 tracking is intussen een heel stuk beter als quest 2 tracking. dat zeg ik als een oud quest 2 gebruiker :D
Volgens https://www.roadtovr.com/...boost-release-date-price/ is dit nog steeds met een DisplayPort 1.4 connectie, hierdoor is de kans groot dat deze headset nog steeds niet native resolutie weer kan geven op 90hz (enkel 75hz). Wat toch weer een groot nadeel zou zijn....
Er staat ook dat Displayport 1.4 en DSC nodig is. Dus die 90 hz zou de bril prima moeten halen.

5120x2880 (iets meer dan de 2 glazen van deze bril naast elkaar) kan met DSC op 180hz.

Wikipedia: DisplayPort
Versie 1 had ook DSC om het beeld naar 1920x1920 (per oog) om te zetten, waarna de hardware in de bril die weer naar 2560x2560 opschaalt.

Dus eerst zien en dan geloven....

[Reactie gewijzigd door TiezZ_BE op 21 maart 2025 13:02]

Dat heeft dus niets met het hebben van “maar” Displayport 1.4 te maken. Want DP 1.4 met DSC heeft gewoon de benodigde bandbreedte.

Als de fabrikant dat niet gebruikt, tja.

Nu kan een fabrikant eerder klungelen met resolutie dan met refreshrate, dus ik denk dat het met die 90hz wel goed zit. (Bij resolutie kun je vrij gemakkelijk upscalen, extra gps erbij is veel zwaarder, dat trekt zo’n bril niet.)
En draadloos + inside out tracking. Dan pas wordt het interessant.
Het is erg indrukwekkend wat deze headset doet qua grootte en gewicht. Een groot nadeel is dat het alleen PC VR is en outside-in-tracking - dus je hebt SteamVR trackers nodig in je kamer om het te laten werken.

Wat ikzelf zie (werkend in de VR/AR industrie) is dat de grootste vraag nog steeds is voor alles in 1 VR headsets zoals de Meta Quest3(s) en Pico 4 Ultra. De vrijheid om de headset te gebruiken zonder extra accessoires of kabels is voor de meeste bedrijven tenminste bij verre het belangrijkst om VR echt te gaan gebruiken.
@TijsZonderH
Big screen gebruikt voor de FoV een beetje misleidende marketing, de FoV van de beyond 1 was horizontaal 102°, maar de nieuwe FoV is 116° diagonaal, wat effectief gezien (horizontaal) toch wat minder zal zijn.
Optimum zei het in zijn review ook al fout maar best een belangrijk verschil!
De "review" van Optimum staat bij mij toch echt geclassificeerd als "Exclusive Access". Hij roept heel vaak dat hij niet gesponsord wordt of iets dergelijks, maar als een bedrijf je gratis spullen ter review stuurt ga je het ook niet te hard afkraken, je wilt je Exclusive Access natuurlijk wel behouden.

Ik vraag me dus af of hij het niet gewoon bewust fout zegt.
Nu ik zelf de laatste tijd wat oog problemen heb (ja, ik ben 50+) vraag ik mij af hoe het zit met licht intensiteit. Met af en toe een beetje migraine wat volgens mijn ervaring vooral wordt getriggerd door te fel of te helder licht zoals led-verlichting in sommige winkels. Met oled kijk je dus continu rechtstreeks in leds. Is dat juist meer een migraine trigger?

Aan de andere kant van dat spectrum. Is er ook een ontwikkeling van dit soort headsets gebaseerd op e-ink?
Wat zou het voordeel zijn van e-ink? Voor e-ink heb je ook een lichtbron nodig. In een VR bril is het donker, dus dan zul je alsnog ledjes moeten toevoegen die de schermpjes verlichten. De vraag is dan wat het oplevert. Of je hebt een heel zwak licht en daarmee dus weinig contrast, of het is alsnog fel.
Het voordeel van e-ink is dat je geen led verlichting hoeft te gebruiken. Dat kan ook met andere verlichting zoals zonlicht of echte gloeilampen. Na een paar uur scherm-werk moet ik echt mijn ogen rust geven door geen scherm te gebruiken. Ook een telefoon of tablet scherm is dan te veel. Een papieren tijdschrift, een echt boek of een (oude kindle) e-reader zijn dan veel minder een probleem. In mijn ervaring gaat het om het verschil tussen direct licht en indirect licht.
Dat wordt best een uitdaging om in een VR bril zonlicht of gloeilampen te gebruiken als verlichting. Ben heel benieuwd hoe je dat voor je ziet.
In zo'n headset is helemaal geen licht dus als je eInk gaat gebruiken zonder LED verlichting dan zie je gewoon zwart :P

Bovendien bij comfort in VR is responssnelheid enorm belangrijk en laat dat nou net iets zijn waar eInk niet in uitblinkt. Dus nee, dit gaat gewoon nooit gebeuren.

Het is ook niet alsof je in een display kijkt overigens. Als je buiten kijkt, krijg je veel meer licht in je ogen.

Je hoort het hier wel veel bij VR nieuws "Is het niet gevaarlijk die schermen zo dichtbij je ogen"? Maar zo werkt het dus niet, de lenzen projecteren het beeld om 1,5m afstand.

[Reactie gewijzigd door Llopigat op 21 maart 2025 14:58]

Het is vergelijkbaar met tv kijken, zo fel zijn de schermpjes niet. En je kunt het altijd een beetje dimmen.

Ik denk dat de refresh-rate van e-ink te laag is om voor vr te gebruiken. 90fps is wel het minimum en bij e-ink praat je over hooguit 2fps. Bovendien zou je niks zien want e-ink schermen kun je in het donker (in een bril) niet zien. Dus dan zou er toch weer led verlichting op moeten schijnen,
Er zijn e-ink schermen die 20-30 fps halen, maar die kosten best veel
Dat heldere licht van de schermpjes kun je uiteraard gewoon dimmen. Als je zelf slecht tegen fel licht kan, dan kun je de helderheid gewoon op 50% zetten ofzo. Je verliest dan wat contrast, maar dat lijkt me minder vervelend dan hoofdpijn.
Overigens zijn die schermpjes nooit feller dan daglicht en doordat het zo veel van je gezichtsveld bedekt passen je irissen zich goed aan. Het is dus niet alsof je naar een helder telefoonscherm zit te kijken in het donker (waarbij je irissen eigenlijk te ver open blijven), maar meer alsof je naar datzelfde scherm zit te kijken bij normaal daglicht.
Omdat je helemaal afgesloten bent van daglight werken vr-headsets meestal op hele lage lightintensiteit, tot wel 20% van wat normale schermen produceren. Nu weet ik niet of dit helpt aangezien je pupil er aan past en meer light doorlaat. Ik zou zeggen probeer zo'n bril eens.
Kwam er maar weer een keer een headset uit met inside-out tracking. En ja, mag wat mij betreft ook bekabeld. Nee, de Quest hoef ik niet.
Als ik m'n oude Oculus Rift S pak dan ben ik nog steeds verbaasd met hoe goed en hoe makkelijk het werkt. Ik wil gewoon die headset maar dan met véél betere FOV.

Deze vereist de Steam Index base stations helaas.
De BSB gaat voornamelijk voor laag gewicht en comfort. Inside out tracking vereist meer componenten en is dus zwaarder. Bovendien word dit gepositioneerd als een drop-in replacement voor de Valve index.
Maar de index is antiek!... leuk dat je oma lighthouses gebruikte maar dat hoort echt niet meer in 2025. Dit, en gebrek aan controllers die je er nog bij moet kopen is wat mij ervan weerhoud de Quest3 te vervangen.
Als het gebruik van lighthouses betekent dat er én betere tracking is (ook wanneer je net met je arm/controllers áchter je hoofd/lichaam beweegt omdat je 3 lighthouses hebt) én de headset zelf lichter kan zijn dan ben ik prima voorstander hoor.
Dat het achterhaald is is net zo een nutteloze statement als dat bekabeld internet achterhaald zou zijn omdat we wifi hebben. Ik doe al mijn VR in één enkele kamer en vind het echt niet erg daar lighthouses op te hangen.
Ik heb de oorspronkelijke Oculus Rift gehad (met 2 'lighthouses') en heb nu de Quest 2 maar ik moet zeggen dat gevoelsmatig de tracking van de Rift toch een stuk beter en accurater was en met minder 'sprongen'. De Rift zeurde ook niet als het 'te donker' was in de kamer. :+
Allemaal goede punten, maar onderaan de streep moeten die dingen ook gewoon verkopen en met elk beetje setup dat je toevoegt krimpt je afzetmarkt en dus ook je inkomsten, je capaciteit tot uitbreiden, R&D en support.

Al met al denk ik dat voor veel mensen het gedoe van het instellen van de lighthouses (zeker aangezien velen geen speciale VR-kamer zullen hebben) toch teveel zullen vinden.
Dit dus, ik ben zelf begonnen met de Rift CV1 met externe camera's voor tracking, daarna een tussen uitstapje gemaakt naar inside out met de HP G2, maar dat was het toch net niet vergeleken met de stabiele (en in het donker) tracking van de CV1. Inside out was bij mij erg gevoelig voor veranderingen in licht in de kamer en ook hevige trillingen van de motion rig waren een probleem. Sinds ruim een jaar weer terug naar externe lichthouses (Valve) i.c.m. de Varjo Aero. Wat een immense verbetering was dat, tracking is gewoon strak zonder enige 'jitter'. Voor mij nooit meer inside out tracking.

Ik speel voornamelijk sims, seated, dus de kabel heb ik ook geen last van. Nooit gedoe met lege accu ook.

[Reactie gewijzigd door dhrto op 21 maart 2025 13:24]

Ik ken de argumenten, begrijp ook dat puristen met Lighthouses werken, maar voor de gemiddelde user zijn de extra kosten, complexiteit en beperkingen (het kan alleen in die ene kamer) grote beperkingen die de userbase behoorlijk beperken.
Helemaal mee eens.. en ik accepteer en begrijp ook dat er mensen zijn die geen enkel via UTP-kabel verbonden apparaat in huis hebben. Keuzevrijheid is mooi en als voor elke consument het ideale product beschikbaar is kan ik dat enkel toejuichen.

Hier wil ik echter wel even een opmerking over maken:
Toen ik de Quest 2 kocht dacht ik "wauw, inside-out tracking.. dus ik kan in elke willekeurige kamer van m'n huis dat ding opzetten en het werkt."... ja niet dus. :+

Als je 'm in een andere kamer wilt gebruiken moet je opnieuw je 'play area' definiëren (dus: setup) en je kunt (kon? destijds iig..) niet meerdere play areas tegelijk definiëren of laat staan het ding buiten gebruiken op een grasveld (zodat je nergens tegen aan kan stoten en gewoon 'vrij' kunt blijven lopen in RL/VR).

Wederom dus, weet niet of dat inmiddels is 'gefixt'.. maar het gaf mij wel een érg bedrogen gevoel toen ik hier achter kwam.

[Reactie gewijzigd door Ayporos op 21 maart 2025 16:10]

Ik weet niet wanneer je dit geprobeerd hebt, maar ik gebruik van Quest3 in de "VR kamer", woonkamer (meerderere plaatsen, b.v. bij mij PC als er zaken ingesteld moeten worden) tuin, vroeger ook keuken enz. Tegenwoordig bewaard hij kennelijk meerdere plekken, anders moet ie even opnieuw scannen. Dus ja, gefixed. Als je de Q2 nog hebt, kun je dat gewoon eens proberen. Afgezien daarvan speel ik vooral staand, en dan is de kabel snel in de weg. Ik heb ook een PS5/PSVR2 combo en die is in veel opzichten beter (OLED, kwaliteit van de games), maar die kabel zit me in de weg, trap er ook nogal eens op.
Zijn de Pimax headsets dan niet iets voor jou?
Ja, heb ik naar gekeken en zijn heel interessant. Vooral de Crystal Light staat op m'n lijstje om in de gaten te houden (desnoods tweedehands).

Grootste probleem is alleen, voor mij dan, de abbo kosten én de hardware vereisten.
De Oculus Rift S kan ik echt perfect gebruiken op m'n Laptop met RTX3070Ti en i7-12700H. Het werkt subliem. Mede door de lagere refresh rate (80hz) en lage resolutie (1280 x 1440 per oog) en daardoor kan ik ook super sampling aanzetten op sommige spellen om ze net iets mooier te maken bij gebrek aan pixels.

Maar daar mee is dan ook alles gezegd. De enige wens die ik heb is dus een bredere FOV.
Een kleine bump in pixel count per oog kan geen kwaad, maar de Pimax Crystal Light gaat meteen naar 2880 x 2880 (per oog) @90hz en de FOV blijft hangen op 110 graden terwijl de hoger gepositioneerde Pimax headsets op 200 graden zitten maar meteen weer een gigantische hap uit m'n budget nemen en wat mijn laptop gewoon niet gaat redden waarschijnlijk.

Nu kan ik de spellen wellicht in lagere resolutie spelen op de Pimax Crystal Light en is dit misschien in mijn situatie de beste headset, maar het voelt wrang dat er gewoon geen 'tussen model' beschikbaar is.
De abbo kosten bij Pimax, zou ik minder een abbo noemen en eerder een afbetaling. Zodra deze volledig betaald is, zijn er geen verdere kosten.
De headsets met 200 graden zijn oude modellen en bieden niet de beeldkwaliteit van de Pimax Crystal light. Het komende topmodel, crystal super gaat dan spijtig genoeg ook maar tot 120 graden.
Spijtig genoeg ontbreekt de light de eye tracking wat met foveated rendering bij de normale crystal echt wel helpt om games vlot te draaien. De meeste games halen op de crystal een hogere fps dan de hp reverbe G2. Grootste nadeel van Pimax blijft hun slechtere tracking van de controllers.
De hardwarebeperking blijft natuurlijk een bijkomend probleem.
Dank je voor de info.
Hmm jammer wel.
De HP Reverb G2 werkt dan wel weer 'relatief ok' op m'n laptop, maar daar zit een merkbare 'delay' tussen input en beeld. Vooral met de controllers.
Dan blijft het mij verbazen hoe goed de Rift S het doet vergeleken met dat ding.

Hopelijk wilt Pimax investeren in een goedkoper model voor 'lager gepositioneerde hardware'. Maar ik gok dat ze dat bij de Crystal Light willen houden en al haar gebreken.
De Oculus Rift S kan ik echt perfect gebruiken op m'n Laptop met RTX3070Ti en i7-12700H. Het werkt subliem. Mede door de lagere refresh rate (80hz) en lage resolutie (1280 x 1440 per oog) en daardoor kan ik ook super sampling aanzetten op sommige spellen om ze net iets mooier te maken bij gebrek aan pixels.

Maar daar mee is dan ook alles gezegd. De enige wens die ik heb is dus een bredere FOV.
Een kleine bump in pixel count per oog kan geen kwaad, maar de Pimax Crystal Light gaat meteen naar 2880 x 2880 (per oog) @90hz en de FOV blijft hangen op 110 graden terwijl de hoger gepositioneerde Pimax headsets op 200 graden zitten maar meteen weer een gigantische hap uit m'n budget nemen en wat mijn laptop gewoon niet gaat redden waarschijnlijk.
Ik ben net ingestapt op VR met een Oculus Rift S compleet en in nieuwstaat uit de V&A voor €75,- daar komt geen andere bril tegen op.

En inderdaad met mijn 3060TI ben ik er heel content mee, de beeldkwaliteit vind ik uitstekend, het ligt vooral aan het spel of de software hoe mooi het is, HL:Alyx was bijv. fantastisch.

Idd een iets grotere kijkhoek zou mooi zijn maar verder kan ik echt nergens over klagen, en zeker niet voor dit geld.
Klopt, ik heb de Rift S vanaf de launch en het apparaat werkt nog steeds perfect, laat mij niet in de steek en blijft perfect werken met alle games. Daarom vind ik het zo jammer dat er niet gewoon een geüpdate headset uitkomt met dezelfde functionaliteiten maar met betere lenzen/monitors en FOV...

Met de "Oculus Tray Tool" kan je ook nog eens SuperSampling en meer aanzetten/uitzetten om nog net even wat meer uit de headset te kunnen knijpen/halen.
https://www.reddit.com/r/...culus_tray_tool_download/

[Reactie gewijzigd door LongTimeAgo op 21 maart 2025 11:36]

Geweldig dat deze zo klein en licht is maar ik vraag me af of ze opzetlenzen ondersteunen zodat ik geen bril hoef te dragen. Verder spreekt alles mij enorm aan.
Ik meende gezien te hebben dat er speciale inserts te krijgen zijn voor lenzen op sterkte.
Meer zelfs, de inzetlenzen van de 1 zijn compatibel met de 2.
Ze moeten dus niet opnieuw ontwikkeld (verkocht) worden.

De lenzen zijn nieuw maar de totale grootte niet.
Voor zover ik heb begrepen zijn de lenzen wel de grootste upgrade die de 2 heeft gekregen. Lijkt me dus zonde om die op sterkte dan niet ook in deze uitvoering te laten maken.
Het zijn inzetlenzen dus die gaan bovenop de originele lens. Met een betere originele lens hoef je dan niet betere inzetlenzen te hebben. Die inzetlenzen functioneren gewoon als een bril.
Als je de versie met eye tracking kiest moet je nieuwe inserts aanschaffen, voor het standaard model zijn die van Beyond 1 wel compatible
Mooi ding... Maar bekabeld vr is wat mij betreft geen optie meer na gewend te zijn aan volledig draadloos spelen.
Zou leuk zijn als ze optioneel bv een strap zouden bieden met een accu en ontvanger er in verwerkt om hem draadloos te kunnen verbinden, maar dan wordt het nog duurder natuurlijk.
Op zich eens, maar zelfs de Q3 bekabel ik in de racesim (minder latency) dus daar zou ik wel zoiets als dit voor willen hebben. Kan mij voorstellen dat dit veel minder warm is om op te hebben in de zomermaanden ;)
Als je kabel gebruikt op Quest 3 doet die nog steeds de stream encoden. dit zorgt voor extra latency en soms zichtbare compression (ookal is het 960 mbps).
Extra tegen wat? Mijn wireless ervaring was beduidend slechter over Wifi dan bekabeld en dat met een dedicated Wifi 6 router.
Extra tegen een bekabelde pcvr headset zoals de bigscreen beyond 2.
Ik weet niet hoe het nu zit maar 1-2 jaar terug was Meta's Airlink oplossing vreselijk vergeleken met de app Virtual Desktop die je kan installeren op de Quest en PC. Virtual Desktop zag er naar mijn mening ook beter uit dan Link (bedraad) door betere encoder opties.
Maar de latency zal bekabeld wel lager zijn dan wanneer je hem draadloos gebruikt toch? Zijn daar gegevens van, hoeveel msec de latency is met beide manieren (draadloos/bedraad)?
netwerk latency bedroeg bij mijn wifi 5 router en quest 2 voor 1-2ms op 150mbps
als ie het "nog steeds" doet, dan kan dat niet de reden zijn voor extra latency ten opzichte van de wireless stream he. ;)
Ten opzichte van een bekabelde headset zonder stream encoding natuurlijk... Als je bij de hand wil doen, altijd even dubbelchecken of je zelf niet iets over het hoofd ziet ;)
In een racesim ben je natuurlijk stationair, met iets als Beat Saber of een FPS game waarbij je wat meer beweegt is het wat vervelender. Ik gebruik vaak PianoVision en dan zit mijn Quest ook met een kabel (laden + midi data) vast aan de piano, natuurlijk geen probleem want tijdens het piano spelen spring ik niet door de kamer.
Ja voor games waar ik bij moet bewegen wil ik ook niet meer terug naar wired, maar als ik deze zou kopen zou het enkel voor race/flight sims zijn en de Quest 3 zou gewoon blijven. Mijn vriendin is zo verslaafd aan modded Beat Saber dat ik met mijn leven speel als ik die weg doe :o
De vorige was al niet zwaar, ze hebben er toch nog 16% afgekregen. Top gedaan!
Fijn dat ze eindelijk de lenzen hebben kunnen optimaliseren en verbeteren, dat was een heikel puntje. Nu ze die productie onder controle hebben en gefinetuned hebben kunnen ze voor de 3 de FoV aanpassen en de PPI. De Beyond 2 is zeker een geweldig apparaat en blaast de concurrentie omver, maar ik wacht op de 3. Hopelijk met hogere resolutie, full FoV etc.
Poeh mooie prijs ook
Bij VR headsets zou het mooi zijn als Tweakers ook de pixels per degree vermeldt. Dat is min of meer het equivalent van PPI bij gewone schermen.
Nu heb ik geen idee of het beeld hiervan scherper is dan een Apple Vision Pro (waarschijnlijk niet).

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.