Op AD.nl lezen we dat het Algemeen Dagblad een prijs in het leven heeft geroepen. Deze prijs, de Web Award, zal in een aantal categorieën gaan naar Nederlandstalige websites die het beste vertegenwoordigen dat Nederland op internet gebied te bieden heeft. De vijf categorieën waarin gekozen gaat worden zijn Beste Informatieve Website, Beste Zakelijke Website, Beste Persoonlijke Website, Beste Amusementssite en Beste Zoekmachine. Op de site van het AD kunnen internetgebruikers sites aandragen om genomineerd te worden. In de zomer zal dan vervolgens via een publieksstemming uit vijf genomineerden per categorie een winnaar gekozen worden.
Nu willen we als Tweakers.net crew jullie natuurlijk niet pushen, maar mochten enkele tweakers Tweakers.net willen nomineren dan kan dat via een mailtje naar deze link .
Bezoekers van de AD-website kunnen hun favoriete sites voordragen voor de prijs.
De AD Web Award 2002 is bedoeld voor Nederlandstalige websites en wordt uitgereikt in vijf categorieën. De eerste categorie is de Beste Informatieve Website. Het gaat in deze categorie om websites die op consumenten zijn gericht en die nieuws of informatie bevatten. Het kan dus een nieuwssite zijn, maar even goed oma's receptensite of een online telefoonboek
De jury mag op eigen initiatief websites nomineren, maar het is de bedoeling dat vooral bezoekers van de AD-website hun favoriete sites voordragen. Dat kan met de links hieronder. Een website hoeft maar één keer te worden voorgedragen; als een site niet door de vakjury wordt genomineerd, dingt deze automatisch een maand later opnieuw mee.