@Home haalt 100.000e abonnee binnen

Verwijderd wees ons op de site van Troubles@Home, waarop te lezen valt dat @Home vorige week de 100.000e abonnee heeft mogen verwelkomen. Alhoewel de gebruikersgroep blij is voor @Home, hoopt ze wel dat het hoge aantal aansluitingen niet zal zorgen voor vertraging van het netwerk:

@Home Dat we nu met 100.000 @Home-abonnees zijn, is natuurlijk heel leuk, maar de keerzijde van de medaille is dat we dus met nog meer mensen gebruik moeten maken van de overbelaste infrastructuur van @Home, met als gevolg dat de al bestaande gebruikers (die overigens wel het hele jaar betalen) weer tragere verbindingen tegemoet kunnen zien en nog vaker een foutmelding van de newsserver zullen krijgen.

Door Maarten Wijfjes

Nieuwsposter, Administrator

11-12-2001 • 23:15

56

Bron: Troubles@Home

Reacties (56)

Sorteer op:

Weergave:

Als ze het nou ook in Moergestel brachte(ja dat is zo'n gat dat niemand kent) Dan hadden ze er al 100.010 gebruikers.
en hier in lekkerkerk dan hadden ze er al 100.011 :+
Het een kan helaas niet zonder het ander. Betaalbare kabel is alleen mogelijk als er genoeg abbonees zijn. Ik hoop voor hen dat er verstandige mensen rondlopen bij @home die bereid zijn snel te investeren om de verbindingen snel te houden/krijgen. Misschien zitten er managers bij die van een andere kabelmaatschappij komen en hun ervaringen hebben meegenomen....(van hoe het niet moet, dus)
Die zitten er.
@home heeft de aanleg en ontsluiting van internet via de kabel in bestaande wijken stopgezet. Ze gaan hiermee alleen verder in de wijken waar ze al de kabels in de grond hebben gelegd en de nieuwbouwwijken. Dit omdat ze anders de backend (servers en de zooi) overbelasten. Op het moment zijn ze bezig dit allemaal te upgraden zodat ze hun cappaciteit behouden.

Deze informatie heb ik gekregen van @home nadat ik een 'beetje' uit mijn hum aan de telefoon hing bij @home toen ik te horen kreeg dat er een stop was bij de aanleg van het kabelnetwerk voor internet.

<edit>
typo
</edit>
Ik vind dat er te veel geklaagd wordt over @Home. Natuurlijk hebben zij ook wel eens problemen. Is toch normaal met een "netwerk"??? Elke provider moet hun/haar netwerk onderhouden en wel eens een reset doen.
Iedereen die werkt en die te maken heeft met een eigen locaal netwerk (binnen een bedrijf) weet dat ook daar wel eens de server vast loopt of geupdate of gereset moet worden.
Adsl kan echt niet tippen aan de snelheid van @Home! en zeker de prijs niet!
Ook al zou @home 150 gulden vragen voor hun diensten dan zou ik nog doen !
Ik vind dat er te veel geklaagd wordt over @Home. Natuurlijk hebben zij ook wel eens problemen.
TE veel geklaagd over @Home?

Ben sinds 2 dagen weer online .... na anderhalve week offline te zijn geweest ...
oorzaak?:
(niet lachen)

er zat een schroefje los in het kastje hier verderop in de straat ... |:(

wat me wel is opgevallen, is dat de @home-helpdesk goed heeft opgelet bij de cursus "Lastige klant" .....

" Houd de hoorn 1 meter van uw oor, laat de klant uitrazen en zeg vervolgens doodleuk: "dus als ik het goed begrijp, bent u niet geheel tevreden over onze servïce?" en herhaal dit indien nodig " .......

ik ben "niet zo heel tevreden" over @home .... en hier in maastricht is (nog???) geen alternatief ... :r

Roel.
Wel typisch dat Troubles@Home dit al plaatst voordat @Home iets op hun website (www.home.nl) heeft gezet :)

Is @Home iig niet alleen traag met mail en news :+
ja @home doet het goed, maar ze hebben leuke acties altijd en ze zijn niet duur. De avond die ik bij @home werk sluit ik ook altijd een groot aaantal mensen aan, ik zie dat ook nog niet stoppen.
Proficiat zal ik maar zeggen.
Voor de rest ben ik tevreden over @home. Het is niet altijd perfect, maar geen1 internet aanbieder is perfect.
Elke internet aanbieder heeft zo zijn minpuntes en pluspuntjes.
Ik gebruik hier ook @Home in Maastricht, enb het grappige vind ik dat Campus@Maastricht (zelfde infrastructuur als @Home) veel sneller is. Het enige verschil is de uplink vanaf de centrale. Die lopen via verschillende kabels, waarvan de Campus@Maastricht duidelijk de betere is. Waarom haalen zij anders gemiddeld iets van 250KB/sec, en ik max 100KB/sec. toch irritant als zij slechts fl 47.50 betalen, en ik het dubbele... Dus @Home moet wel blijven investeren in de bandbreedte, wel als je mensen blijft aannemen.

Aan de andere kant, ik dacht dat @Home toch iets van 300.000 leden nodig had om echt rendabel te worden... Mhhh.
HAHAHAHA tegen ons kunnen jullie niet op hoor.

Topsnelheden zijn hier toch al gauw 8Kbyte/sec !! Super gewoon! en dat via de kabel
Op drukke momenten halen we 4/5KByte/sec ...

:( :(

http://www.brunssum.net

Maar waren wel de eerste van Nederland met KabelInternet!
dat is niet waar...
Kabelfoon (caiw) was de eerste (volgens mij zelfs in de wereld) die kabelinternet kon aanbieden. Dat doet ze al vanaf 1995 als ik me het goed herinner.

niet dat er zoveel verbeterd is, maarjah :D
lekker kado'tje krijgen we van Essent ter aangelegenheid van de 100.000ste abone een prijseverhoging van 11,2% :(
Vergeet de mailserver niet. Dat is in het hele land huilen.
Maar je kiest voor een kabelabbo voor de snelheid van je verbinding, als je mail/news server dan bagger is, neem je ergens anders een mail/news account. Of je draait je eigen mailserver, als je je @home-verbinding toch al 24/7 up hebt.
Nee, dat heb je toch echt fout. Ik kies kabel voor de always-on.

En ik BETAAL 100 piek per maand voor een dienst, waar news en mail gewoon onderdeel van zijn.

Het is niet normaal dat je extra kosten moet maken omdat je eigen ISP z'n eigen zaken niet nakomt.
En ik BETAAL 100 piek per maand
Hm, is @home in Tilburg duurder dan in de rest van 't land? :P
ik heb 2 IP's. Da's fl 89 + fl 10 = fl 99 :)
Heel netjes dat jij 10,= betaalt voor tweede IP.
Ik heb een router er achter (fl400,=) en kan max 4 PC's aansluiten (zijn er 3 nu) Heb je ook een iets hogere snelheid per IP dan omdat je aansluiting dubbel telt?

Zelf kom ik zelden boven de 100kb uit, drukke wijk denk ik dan maar, voor normaal surfen ruimschoots voldoende.
Wat moet je in vredesnaam met 2 IP's??
Betaal jij daar voor dan :? :P
Vind het nog wel meevallen. Ok, naar servermaatstaven heeft het ding een onacceptabele downtijd maar vanuit end-user perspectief valt het allemaal nog wel mee denk ik.

Mijn linux servertje haalt om de 20 minuten mail op bij @home. Gaat daarbij iets fout (bv mailserver down) dan stuurt hij mij een mailtje. Ik krijg gemiddeld 2 mailtjes per week dat er iets foutging. Elke storing tot nu toe was binnen een uur opgelost.

In mijn ervaring is @home een prima provider. Het netwerk zelf is wel betrouwbaar (max downtime welke ik in drie jaar gehad heb is 3 uur, tijdens aangekondigd onderhoud) en de snelheid laat niets te klagen over. Ook niet qua pings (games).

Ik weet dat @home per regio verschilt en het niet overal even goed doet, maar ik heb de indruk dat ze wel degelijk hun best doen een goed product neer te zetten. Imo slagen ze daar redelijk in, wat al bewezen wordt door het relatief ontbreken van negatieve publiciteit (zoals bv. UPC).

Mooi voor @home dat ze op 100.000 leden zitten, ik hoop voor ze dat ze er ook wat aan verdienen }>

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.