Phil Middleton van Neoseeker heeft een review in elkaar gezet over de Samsung SW212 12/8/32 CDRW. Wat meteen opvalt aan de drive is het ontbreken van één of andere vorm van BURN-proof. In plaats daarvan beschikt het apparaatje over een buffertje van 8MB. Men probeerde een CD'tje te bakken tijdens het spelen van Unreal Tournament, maar zoals te verwachten kregen ze al een coaster tijdens het opstarten.
In de test is de Samsung SW-212 12/8/32 vergeleken met de IOMega ZipCD 12/10/32. De Samsung overtreft de IOMega op het gebied van lezen, maar op 32x lezen was het gebruik van de CPU een stuk hoger:
The Samsung SW-212 is a solid drive, standing in the middle of the 12x pack. However I am worried about the lack of coaster-prevention technologies: apparently the SW-212's 8MB buffer still wasn't even enough to handle a game loading. I struggle reccomending this drive to anyone because newer, eqivalent drives will give the same speed with much less hasle. TheSW-212 seems like a drive that missed it's prime and can't truly compete in the new CD-Writer marketplace.
![]() |