Bandai Namco brengt God Eater 3 uit op 8 februari 2019

Het Japanse gamebedrijf Bandiai Namco heeft bekendgemaakt dat de titel God Eater 3 volgend jaar op 8 februari uitkomt voor de pc en PlayStation 4. Twee jaar geleden kwam God Eater 2: Rage Burst al naar Europa.

Bandai Namco heeft ook een nieuwe trailer van God Eater 3 uitgebracht, waarin een aantal anime-karakters uit de game zijn te zien die op flitsende wijze strijd leveren met enorme monsters, genaand Aragami. In God Eater 3 wordt de wereld door deze monsters bedreigd. Het is de taak van de speler om de wereld te redden, waarvoor onder andere God Arcs ter beschikking staan. Dit zijn biologische wapens waarmee de Aragami verslagen kunnen worden.

De games uit de serie God Eater zijn actie-rpg's waarin de speler de rol van een 'God Eater' op zich neemt. Als God Eater is de speler in staat een verscheidenheid aan monsters te verslaan die de wereld bedreigen. De spellen zijn enigszins vergelijkbaar met de Monster Hunter-serie.

De God Eater-serie is sinds 2010 al uit in Japan en in 2011 kwam God Eater: Burst in Europa uit op de PSP. Vervolgens kwamen in 2016 kwamen ook God Eater: Resurrection en God Eater 2: Rage Burst naar Europa; deze titels kwamen toen uit voor de PlayStation 4, PlayStation Vita en de pc.

Door Joris Jansen

Redacteur

29-10-2018 • 18:27

14

Reacties (14)

Sorteer op:

Weergave:

Kende deze serie niet, net de trailer voor het eerst gezien. Zag er interessant uit... totdat de vrouwen in beeld kwamen. Is het echt nodig om deze zo af te beelden? De ballonnen spatten van mijn scherm. Wellicht is dat een typische manga-style?
Dat is inderdaad typerend voor het genre / de stijl. Zelfs al zijn de proporties normaal in een manga/anime dan is er bijna altijd wel (er zijn uitzonderingen) een bevelhebber/generaal/admiraal/vijand/etc met minimaal DD.
Dank voor de uitleg. Dan vraag ik me af: waarom? :Y)
Waarom? Omdat de Japanners misschien iets rationeler naar zowel het menselijk lichaam en behoeften, alswel de weergave daarvan in hun entertainment, kijken, dan het westen. Persoonlijk prefereer ik hoe zij ermee omgaan, boven de vaak hypocriete en conservatieve kijk erop hier in het westen. Vooral omdat het ook vaak gebruikt wordt als een bron voor comedy. Denk aan de Dragon Ball series.
Maar vaak is het gewoon een art-style en keuze. In Europese strips en films zie je ook vaak naakt voorkomen. Onze Nederlandse cultuur leunt echter nogal veel op het nogal preutse hypocriete karakter van de V.S., dus dan nemen we hier regelmatig hun meningen over...

Wellicht vragen de Japanners zich weer af waarom je in Westerse games zoveel excessief geweld hebt, zoals Mortal Kombat of de Sniper Elite series.

Maar goed, die grenzen liggen voor iedereen anders. Persoonlijk vind ik beide niet aanstootgevend.

[Reactie gewijzigd door Yi-Long op 23 juli 2024 17:29]

Bedankt voor je uitgebreide toelichting! Heb er zelf geen oordeel over, het viel me gewoon op. Interessant om te lezen dat Japanners rationeler naar het lichaam kijken. Ga ik me eens verser in verdiepen.
Als je dit al erg vind zou ik afraden om een japanse editie van zo game te kopen. Veel EU/US releases zijn al gecensored omdat het voor EU/US te veel is.

Dat gezegd hebbende, waarom? Over het algemeen omdat het normaal is in Japan voor deze style + fan service. Sex always sells. Game zodanig censoren voor EU/US releases wil je ook niet doen omdat dat 1. niet de intentie was van de game en 2. omdat er heel veel mensen niet op dat soort censor zitten te wachten. Vaak zijn onze versies wat meer bedekt waarbij de japanse versie meer laat zien.
Heerlijke games die God Eater serie, kan niet wachten op deze release.
Doet me een heel klein beetje denken aan Niet: automata.
Heeft deze serie iets te maken met de manga en anime serie Soul Eater?
De manga en anime is gebaseerd op de games volgens mij.
Inderdaad wat equit al zegt. De anime/manga God Eater zijn gebaseerd op deze spellen, ze hebben echter niks met Soul Eater te maken.
Verwarrend dit want de (anime) Soul Eater heeft ook weer games.... en dan zijn er nog God Eater
anime en games. Waarbij het character, op de cover van God Eater 2: Rage Burst, lijkt op het character van Soul Eater anime. 8)7
Lol. Gekke japanners. Als je het kunt opeten, dan was het waarschijnlijk toch niet een God !

[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 23 juli 2024 17:29]

Lol. Gekke japanners. Als je het kunt opeten, dan was het waarschijnlijk toch niet een God !
Japanners hebben een iets andere opvatting van goden dan ons westerlingen die zijn opgegroeid met Monotheïsme qua religie. Gezien de culturele context is het niet een hele vreemde naam, helemaal niet hoe het in de games/anime wordt weergegeven.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.