De ontwikkelaars van Surgeon Simulator en Salt and Sanctuary hebben bekendgemaakt dat de spellen naar de Nintendo Switch komen. Surgeon Simulator krijgt een nieuwe co-opmodus, waarbij twee spelers ieder met een Joy-Con kunnen opereren.
Bossa Studios maakt bekend dat Surgeon Simulator CPR in de herfst uitkomt voor de Switch. Een datum wordt nog niet genoemd. CPR staat voor Co-op Play Ready en geeft aan dat de game is aangepast voor de Nintendo Switch. Op ieder moment kan de co-opmodus geactiveerd worden en kunnen twee spelers samenspelen door ieder een Joy-Con te gebruiken.
Volgens de makers is de game aangepast voor de Joy-Cons en de bewegingscontrole van de Nintendo Switch. De trilfunctie van de controllers moet gebruikers het gevoel geven dat ze echt operaties uitvoeren. Surgeon Simulator kwam in 2013 voor het eerst uit en de game is in de afgelopen jaren verschenen voor de pc, de PlayStation 4, de PSVR en iOS.
Verder heeft ontwikkelaar Ska Studios woensdag bekendgemaakt dat Salt and Sanctuary naar de Nintendo Switch komt. De met de hand getekende 2d-actie-rpg is vanaf 2 augustus te downloaden in de eShop en gaat achttien dollar kosten. De Soulslike-platformgame kwam eerder uit voor de pc, de PlayStation 4 en de PS Vita, en is op die platforms meer dan 800.000 keer gedownload. BlitWorks is verantwoordelijk voor de port naar de Switch.