Accessoirefabrikant Olixar heeft een nieuwe screenprotector onthuld voor de opvolger van de iPhone SE. De bijgevoegde afbeelding laat een toestel zien dat op de iPhone SE lijkt, maar een scherm heeft dat de hele voorkant van de telefoon vult, met uitzondering van een notch.
De afbeelding met screenprotector is te vinden op de website van Olixar. Het bedrijf noemt het toestel de iPhone SE 2018. Het toestel heeft een scherm dat in stijl van de iPhone X bijna de hele voorkant van het toestel bedekt, op een inkeping na.
Om dat grote scherm mogelijk te maken, ontbreekt de homeknop met vingerafdrukscanner. Mogelijk is Apple van plan om, net als bij de iPhone X, deze knop te vervangen met gebaren en Face ID te gebruiken voor identificatie. Opvallend is dat Olixar in de beschrijving van de screenprotector spreekt van compatibiliteit met 3D Touch. Deze functie was niet in de oorspronkelijke iPhone SE verwerkt, maar doet mogelijk wel zijn intrede bij zijn opvolger.
Forbes suggereert dat Olixar al eerder het ontwerp van de iPhone X, iPhone 7, Galaxy S9, Galaxy Note 8 en Galaxy Note 7 heeft uitgelekt, wat bijdraagt aan de geloofwaardigheid van de afbeelding. Wanneer de iPhone SE 2018 uitkomt en hoeveel hij gaat kosten, is nog niet bekend, al geven eerdere geruchten aan dat hij deze maand nog verkrijgbaar zou zijn.
Update: De fabrikant heeft ook een hoesje op zijn website staan, waarbij de achterkant van de telefoon getoond wordt. Deze afbeelding is aan het artikel toegevoegd.