ZDNet laat weten dat AMD het startschot gegeven heeft voor de race naar kerstmis. Zoals gebruikelijk worden er in de maanden voor de feestdagen (goudentijd voor de computer branche) een hoop nieuwe dingen gereleased. Zo zal AMD nog voor het einde van de maand een 1,2GHz versie van de Athlon en de Duron 800 uitbrengen. Ook heeft AMD nog haar AMD 760 DDR chipset gepland staan:
Om de nieuwe processors ruggensteun te geven, brengt de chipmaker ook een nieuwe chipset uit. De AMD 760 chipset valt vooral op door de ondersteuning van 266MHz DDR SDRAM, waarmee de fabrikant resoluut voor een andere geheugenplatform dan Intel kiest
Intel is ondertussen druk bezig om hun Pentium 4 klaar te krijgen voor het publiek, ze hopen dit voor het einde van de maand gedaan te hebben. Dit keer was het Baldie die ons de link gaf, bedankt!