De Steam Store wordt binnenkort vernieuwd, waardoor er een aantal dingen op de schop gaan. Zo wordt de homepagina ververst, de navigatie verbeterd, en moet beter zichtbaar worden wat vrienden hebben gekocht en gespeeld, en welke games populair zijn.
Een lijst met de opkomende verbeteringen is online gezet op het forum voor SteamWorks-ontwikkelaars, maar deze is niet publiekelijk toegankelijk. Een gebruiker van het NeoGaf-forum heeft de lijst echter gekopieerd. Uit de berichtgeving blijkt dat Steam de navigatie en weergave van zijn Steam Store behoorlijk wil aanpakken.
De hoofdpagina van de Steam Store krijgt grotere plaatjes voor games, en daarnaast moet het geheel overzichtelijker worden. Tegelijkertijd komen er extra links aan de zijkant voor navigatie binnen de winkel. Zo komen er koppelingen naar nieuwe en aankomende games. Ook wordt getoond wat er populair is onder vrienden van de gebruiker.
Wie toch liever iets anders ziet op de hoofdpagina, kan dit binnenkort zelf aanpassen. Zo kan in de instellingen worden aangegeven wat voor soort releases de gebruiker het liefst ziet op de hoofdpagina. Steam zelf wil ook de weergave beter aan laten sluiten op de individuele gebruiker: in plaats van nieuwe games aan iedereen te tonen, wordt binnenkort meer gekeken naar welke gebruikersgroep mogelijk interesse zou hebben. Tenslotte worden de opties voor curators aangepast; zij krijgen meer tools om games aan te prijzen of om hier juist informatie over te geven.
De bedoeling is om de genoemde verbeteringen in de komende weken uit te rollen. Een precieze releasedatum is echter nog niet vrijgegeven.