Een paar opmerkingen:
Dat dingetje wat op de core zit(met de tekst en zo) is dat niet erg lastig met koelers e(en overclocken }>

kijk hoe vlakker het opervlak hoe beter de resultaten(lappen). Maar hoe zit dat hier dan die tekst staat erin gelaserd(?) en dat lijkt me dus niet erg goed voor de warmte overdracht. Kan ik dit eraf schuren of iets dergelijk of moet dit blijven zitten en smeer ik het dicht met koelpasta?
Trouwens wel leuk:
waarschijnlijk kunnen we dus wel over die multiplier heen want als dit productie thunderbirds zijn dan zie ik weer die pinnetjes zitten waarmee het kon(die kleine gouden vlekjes waar L6 en L7 bij staat) dit is natuurlijk erg leuk

Nou maar hopen dat de prijzen dalen, AMD 760 snel komt, mustang in 512K en met 256Bits bus komt en dan kan ik eindelijk iets gaan kopen/tweaken.