Square Enix heeft een game voor de Apple Watch uitgebracht. Cosmos Rings is een rpg die volgens de makers 'simpele maar uitdagende' gevechten biedt. De horlogegame kost tijdelijk 5,99 euro en zal na de introductieperiode voor 8,99 euro in de App Store staan.
De game is afgeleid van de Chaos Rings-franchise van Square Enix. In het spel loopt de tijd terug afhankelijk van het aantal stappen dat gezet is. Aanvallen worden automatisch uitgevoerd, maar het is ook mogelijk om door op het schermpje te drukken, bepaalde moves te beïnvloeden.
Tijdens het lopen verzamelt de speler zogenaamde Fragments, die gebruikt kunnen worden om wapens sterker te maken en nieuwe items te ontgrendelen. Fragments dienen ook ingezet te worden om tijd terug te winnen. Dat is nodig, want als de timer linksonder in beeld op nul staat, is het game over en dient er opnieuw begonnen te worden.