Maar komop zeg als je simpel wat dingen wilt doen, zonder rare progamma's op te zoeken om bijvoorbeeld een film op DVD te branden heb je echt geen 200MB nodig.
Voor bijvoorbeeld DVD heb je
DVD flick en
DVD styler die films kunnen branden en representatievelijk nog geen 13 of 8 MB groot zijn.
Het is juist de hele meuk erom heen:
- Nero Express
- Nero ShowTime
- Nero CoverDesigner
- Nero Vision
- Nero DiscSpeed
- Nero DiscCopy Gadget
- Nero DriveSpeed
- Nero WaveEditor
- Nero BurnRights
- Nero SoundTrax
- Nero RescueAgent
- Nero Recode
- Nero InfoTool
- Nero PhotoSnap
- Nero PhotoSnap Viewer
- Nero Burning ROM
Ik snap ook inderdaad dat mensen 1 programma willen om bijvoorbeeld alles mee te branden, maar het is probleem is dus dat Nero dat dus niet doet;). Naast dat het dus kan branden kan het nog10 andere dingen :
http://www.nero.com/eng/nero9-applications-included.html
Edit:
@beuzelarij, ik begrijp wat je zegt, dat mensen gewoon op een simple manier alles kunnen branden, maar dat hoeft echt geen 200MB zijn

. Daarom de 2 vergelijkingen.
Ik ben het ook met je eens, mensen die een pc kopen met bijv. Nero, zouden alles moeten kunnen branden....
Maar moet er dan ook nog een fotoviewer inzitten (die windows al heeft) of een mediaplayer (die Windows ook heeft), een Media Center (die windows ook al heeft)of bijvoorbeeld een mix programma

. Nee, mensen (ik dus niet) willen gewoon kunnen branden en alles erom heen. De enige reden dat Nero al deze programma's ontwikkeld is om meer marktaandeel te krijgen.
Oh ja en nog iets, DVDflick een DVDstyler zijn type programma's die ook werken op dezelfde manier als jij beschrijft:
Er is nu eenmaal een categorie mensen, geen kleine categorie maar misschien wel het leeuwendeel, dat gewoon allerlei verschillende soorten bestandjes wil kunnen selecteren, die verder volautomatisch op een DVD worden gebrand compleet met een menuutje.
[Reactie gewijzigd door Bliksem B op 24 juli 2024 12:49]