Software-update: GoldWave 5.14

GoldWave logo (27 pix) Het programma GoldWave is voorzien van een update naar versie 5.14. Dit programma is een uitgebreide digitale audio editor voor het Windows-platform. Het kan op een hoge kwaliteit, 24 bit en 192kHz , bestanden bewerken en ondersteunt onder andere bestanden met een wav, mp3, ogg, aiff, au, vox, mat, snd, voc of raw binary data indeling. Een uitgebreid overzicht van alle mogelijkheden is op deze pagina te vinden. Hieronder zijn alle veranderingen te vinden die het programma heeft ondergaan sinds de vorige vermelding in de meuktracker:

Changes in 5.14 include:
  • New Auto Save and Power Down recording options added
  • Priority setting added to processing window
  • Several fixes and improvements
Changes in 5.13 include:
  • Support for XP Themes
  • New tool bar images
  • Faster Ogg Vorbis support
  • Backup/restore buttons for settings under Setup
  • Volume control added to Channel Mixer
  • Ability to Apply batch processing to opened file
  • Preservation of subfolder layout when batch processing
  • Several fixes and other improvements
[break]
GoldWave screenshot (resized)
Versienummer 5.14
Besturingssystemen Windows 9x, Windows 2000, Windows XP
Website GoldWave Inc
Download http://www.goldwaving.com/downloads/gwave514.exe
Bestandsgrootte 2,25MB
Licentietype Shareware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

10-06-2006 • 21:20

10

Submitter: jeroenathome

Bron: GoldWave Inc

Update-historie

07-'17 GoldWave 6.30 2
03-'11 GoldWave 5.60 bèta 8
06-'09 GoldWave 5.52 3
05-'09 GoldWave 5.51 6
12-'06 GoldWave 5.18 1
11-'06 GoldWave 5.17 6
06-'06 GoldWave 5.14 10
11-'05 GoldWave 5.12 3
11-'05 GoldWave 5.11 9
Meer historie

Reacties (10)

10
10
3
0
0
6
Wijzig sortering
Heel fijn programma, maar er zijn ook nog gratis en opensource alternatieven en natuulrijk heb je in Nero 7 ook een wave-editor zitten, die ook goed genoeg is voor mij :)
Dan kan je er direct ook bij zetten wat voor gratis altenatieven. Vermoedelijk bedoel je audacity
AuteurDrobanir Downloads en Best Buy Guide @telenut11 juni 2006 08:24
Ik weet niet waar Alex3305 het over heeft, zelf gebruik ik Audacity voor het bewerken van audio. Het is opensource en geschikt voor Mac OS X en Windows. Voorheen gebruikte ik een 'van de vrachtwagen afgevallen' SoundForge.
en niet te vergeten Linux
De gratis versie van WavePad vind ik heerlijk werken. Klein, snel, en doet alle bewerkingen die ik nodig heb.
Plugins voor alle mogelijke geluidsformaten worden indien nodig binnengehaald.

Als je meer functies/tracks nodig hebt, kun je de 'Masters' versie aanschaffen.
http://www.nch.com.au/wavepad/masters.html
Shareware? gewoon buy ware.
En wat voor verschillen zitten er volgens jou tussen?
Goldwave is gewoon shareware.
Ik ken Goldwave al een dikke 10 jaar en het is nog steeds één van mijn favorieten. ik ben nog geen gratis alternatief tegen gekomen met vergelijkbare features, gebruiksgemak en kwaliteit. Als je even snel een audiofile wilt bewerken zijn er legio alternatieven. Wil je wat meer, dan is dit een prima programma. Vergelijkbaar met Wavelab van Steinberg, maar een vriendelijker prijskaartje. Ik heb er geen moeite mee dit programma het stempel professioneel mee te geven.
Ik heb deze ook een tijdje geprobeerd, daarna ook die van Nero maar toch kunnen ze beide niet tippen aan Soundforge. Dit is voor mij nog steeds dé beste editor!
Dan moet je zekers wavelab eens proberen, dat is in mijn ogen een van de fijnste/beste audio editors, de realtime editing is voor mij toch zeker wel doorslag gevend hier in.

EDIT: is reactie op 2611cb3

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.