Gamer speelt Dark Souls uit met koeienvlaaien als hoofdwapen

Kun je de eerste Dark Souls uitspelen als je alleen koeienvlaaien gebruikt? Streamer LilAggy, die bekendstaat om zijn speedruns van Sekiro: Shadows Die Twice, probeerde het uit en slaagde erin om het spel uit te spelen met mest als zijn hoofdwapen.

LilAggy vermeed de meeste vijanden die hij tegenkwam en ging rechtstreeks naar de bosses om daartegen te vechten. Verder droeg hij geen harnas, maar hij gebruikte wel bepaalde items en droeg later in het spel een schild bij zich.

De streamer kocht de 'dung pies' in bulk, maar gebruikte de mest met mate. De koeienvlaaien hebben tot gevolg dat de boss die ingepeperd wordt, steeds meer vergiftigd raakt. Als de meter van de boss vol is en deze de status 'poisoned' krijgt, blijft de boss hitpoints verliezen totdat hij doodgaat. Hoe snel een boss die status krijgt, hangt af van zijn resistentie tegen gif. De status houdt tien minuten aan.

Door de aanvallen van de sterke vijanden te vermijden en de giftige mest zijn werk te laten doen, lukte het LilAggy om de bosses stuk voor stuk uit te schakelen. Bij bosses die bestand zijn tegen gif, zoals de Iron Golem, zette de streamer andere projectielen in, waaronder brandbommen. In totaal duurde het 7,5 uur voordat LilAggy het spel met zijn zelfopgelegde regels uitspeelde.

Door Loïs Franx

Redacteur

15-03-2022 • 15:30

37

Reacties (37)

Sorteer op:

Weergave:

Dit vereist echt heel veel vaardigheid. Knap hoor. Wat zou het Elden Ring equivalent zijn? Zit daar ook zoiets in?
Ik speel Elden Ring niet maar hoe kan je als lvl 1 bij alle bosses geraken ?
Door bewust niet te levelen.
In Elden Ring, netzoals bij elke recente game van From Software krijg je geen experience maar een currency. In het geval van Elden Ring krijg je zogenaamde Runes. Deze runes kan je gebruiken om spullen bij een vendor te kopen, maar je kan er ook voor kiezen om ze om te zetten naar levels.
BL4 (Blood level 4) runs zijn redelijk standaard soulsbornes challenges. Dus door niet te levellen (zoals beneden aangegeven) krijg je een uitdagend spel. Dus timing moet goed zijn maar je moet ook precies de bewegingspatronen goed kennen van alle bosses.
Niet bepaald... euh... stront, maar bananen?:

geek: Gamer verslaat Elden Ring-eindbazen met een controller van bananen

Er zijn zo veel manieren om dit te doen als je handige dingen kan bedenken met elektronica...

Maar in-game euh... mechanics... weet ik niet. Het loopt nog niet goed genoeg hier...

[Reactie gewijzigd door Umbrah op 24 juli 2024 07:26]

Die link is waar ik meteen aan moest denken, dacht ff dat deze kerel de bananen voor koeienpoep had omgeruild, yuk! :+
Je hebt pots die je kan craften waarmee je poison of scarlet rot (poison-achtig statuseffect) damage kan toebrengen aan vijanden. Dat zou in principe moeten werken, mits je genoeg materiaal kan verzamelen om die pots te blijven craften.
Er is ook scarlet rot breath magic. Daarmee begin ik vrijwel iedere boss-fight als ik ze zat ben. 2x casten en daarna enkel blijven ontwijken en ze gaan vanzelf dood.
Hij heeft 300.000 views op dit moment en met 3 tot 5 dollar per 1000 views komt dit neer op minimaal 900 dollar.

Het kostte 7.5 uur voor de run dus dat is pakweg 120,- per uur.

Zonde van de tijd? Ik vind het best leuk verdiend

[Reactie gewijzigd door Eustace op 24 juli 2024 07:26]

Het kost wel ietsje meer tijd om het spel zo goed te leren kennen voor je dit kunt doen natuurlijk..
Ik vind deze toch wel echt indrukwekkend: Dark Souls Trilogy - No Hit Run
Dus Dark Souls 1, 2 en 3. En vooral ook de failcompilatie had al bijna paar keer gehaald.

https://www.youtube.com/watch?v=o-JMc7Ug9vs
Kun je de eerste Dark Souls uitspelen als je alleen koeienvlaaien gebruikt? Streamer LilAggy, die bekendstaat om zijn speedruns van Sekiro: Shadows Die Twice, probeerde het uit en slaagde erin om het spel uit te spelen met mest als zijn hoofdwapen.
Bij bosses die bestand zijn tegen gif, zoals de Iron Golem, zette de streamer andere projectielen in, waaronder brandbommen.
Technisch gezien is het niet mogelijk dus om alleen mest te gebruiken. Er zitten dus beperkingen is waardoor het dus niet compleet mogelijk is. Verder is het wel een knappe prestatie om dit te doen. Ik heb nog nooit een Dark Souls game gespeeld omdat ik altijd hoor hoe moeilijk en onvergefelijk het is (met 1 of 2 slagen dood) dus het is knap dat die zo lang alles kon ontwijken.
Volgens mij kun je Iron Tarkus sumonnen en via parrys de aandacht van de boss krijgen. Zodoende zou je de Iron Golem dus kunnen verslaan zonder iets te doen. :9
AYY LilAggy! Geweldige speedrunner! Zeer benieuwd wat die allemaal wel niet gaat bedenken voor Elden Ring.
Toevallig kwam ik gisteren op Youtube een filmpje tegen van de snelste speedrun op dit moment voor Elden ring. Je kunt je er uren mee vermaken, maar toch knap dat ze het in 28:57 kunnen uitspelen.

https://www.youtube.com/watch?v=Ts8D0O1YYfc
Ahh Distorition2 (gisteren avond het filmpje gezien hehe) een van DÉ snelste op het moment :+ . Zit met smacht op meer runs te wachten ook de 100% runs, al zullen die de uren welk overstijgen.
Ik ken hem zelf niet.

Ik wacht vooral op wat voor gekkighede Ymfah gaat bedenken. :9~
Geweldig dat mensen dit doen.
Ik zou het spel op de normale manier al niet uitgespeeld krijgen denk ik.

Elden ring ga ik mss proberen 'als' ze de framerate issues op pc aanpakken, maar gezien hun gebrek aan ondersteuning op eerdere delen hoop ik hier niet te hard op.
Hier trouwens geen enkele framerate issue op de PC (1080GTX/3570K), alleen een freeze die de hele PC herstart die eigenlijk alleen na het net opstarten van het spel voorkomt 8)7
Ik zou het gewoon proberen. Werkt hier prima. Die issues zijn er vast dat wil ik niet in twijfel trekken ofzo, maar misschien kan jij de game best lekker spelen. Het is erg de moeite waard.
Ik weet niet waar je het over hebt.

Speel het zelf op een 1650 Super en stream het naar een nvidia shield, draait zonder problemen.
ik kijk naar een streamer die nu speelt en hij heeft elke 5-10 minuten wel een moment met een freeze voor een 0.5s ofzo. Het is niet constant, het is niet overal maar het is wel irritant.
Die ervaring heb ik dus niet en heb ik ook niet bij andere streamers gezien.
Misschien ligt het wel aan de stream. ;)
Echt bijzonder hoe de eldensoulskiroborne community toch constant de lat weet te verleggen.
Afgelopen paar weken veel streams gekeken van elden ring en nu al hebben ze die game compleet onder controle.
LobosJr heeft het spel al uitgespeeld zonder te levellen (sl1 run zeg maar), distortion2 heeft het spel al binnen 30 minuten uitgespeeld en Elajjaz sloopt alle major bosses (die dus remembrances droppen) in iets meer dan 2 uur tijd.
Echt gaaf om te zien hoe ze ook allemaal samenwerken om skips en strategieën te vinden, leuk om te zien hoe zo'n speedrun nou opgezet word.
Dit artikel gaat niet over Elden Soul...
Ik heb CP2077 uitgespeeld met een dildo als hoofdwapen. Maar dat was echt heel makkelijk :)
Oke, WTF!!!!

Niet dat ik het niet knap vind, maar hoe kom je er op om met koeienvlaaien dit uberhoud te gaan proberen.
Check dan de A button challenge... Mario 64 spelen zonder te springen (kan niet helemaal zonder, maar het zijn er al enorm weinig)
Dit is zelfs zo kansloos, dat het niet eens leuk meer is :')
Wat een bullshitmanier om het spel te spelen zeg :+
Shiiiiiiiiiiiit

Respect!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.