Software-update: WinSSHTerm 2.39.2

WinSSHTerm logo WinSSHTerm is een gratis programma voor Windows dat PuTTY, WinSCP en VcXsrv combineert in één applicatie. Het gebruikt snelkoppelingen om nieuwe ssh-sessies te starten of tussen de verschillende sessies te wisselen, werkt met meerdere tabs of schermen en kan eenvoudig gegevens van programma's als PuTTY, PuTTY Session Manager, MobaXterm, SuperPuTTY, mRemoteNG en MTPuTTY importeren en beschermen met een hoofdwachtwoord. Sinds versie 2.39.0 zijn de volgende veranderingen en veranderingen aangebracht:

WinSSHTerm-2.39.2
  • Bug fix: a Launch Tool could cause an unhandled exception in WinSSHTerm
  • Bug fix: a Launch Tool could not be loaded in some cases
  • Launch Tools: added support for multiple return variables and other minor changes
  • Quick Connect: added missing Launch Tool fields
WinSSHTerm-2.39.1
  • Bug fix: WSL Starter: The task "Startup SSH" does not work since 2.39.0
  • Bug fix: Launch Tools can only run on one instance of WinSSHTerm
  • Bug fix: Validation check disabled when using launch tools to allow more use cases
  • Launch Tool: new variables available that contain the path of several tool binaries
  • Improved internal handling of the master password
  • New code signing certificate for WinSSHTerm binaries

WinSSHTerm

Versienummer 2.39.2
Releasestatus Final
Besturingssystemen Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows 11, Windows Server 2022, Windows Server 2025
Website WinSSHTerm
Download https://github.com/WinSSHTerm/WinSSHTerm/releases/tag/2.39.2
Licentietype Freeware

Door Bart van Klaveren

Downloads en Best Buy Guide

21-03-2025 • 20:40

8

Bron: WinSSHTerm

Reacties (8)

8
8
6
0
0
2
Wijzig sortering
Ondersteund deze client ook SSH + FIDO sleutels?
Dat is wat ik nog mis op Windows icm ssh.
Die combi zou ik eerder zoeken in de koppeling die een aantal wachtwoord kluizen biedt richting een ssh-agent. Die ssh-agent is een onderdeel van de meeste ssh implementaties maar door de ssh-agent van bijvoorbeeld bitwarden te gebruiken, kan daar de koppeling richting fido sleutels liggen.

Toegeveven, ik had nog niet naar de combi ssh en fido gekeken. ff-snel googelen vind https://swjm.blog/the-com...ecurity-keys-841063a04252 . Is dat wat je aan het doen bent? Detail: daar staat dat ssh (openssh) onder mswindows nog beta zou zijn. Volgens mij is het al een paar jaar actief beschikbaar en zit het er tegenwoordig zelfs standaard in.

[Reactie gewijzigd door beerse op 22 maart 2025 13:39]

Ja de swjm blog is wat ik gebruik. Werkt voor SSH maar ook voor Github.
Des tijd ~4 jaar geleden was er nog geen windows support.
Iemand had wel iets in elkaar gehackt om het te laten werken. Maar het was geen officele build.
De blog uit 2023 laat zien dat er toen een beta was. Dus ik zal eens kijken wat de huidige status nu is voor Windows.
Iemand ervaring hiermee? Wij gebruiken nu nog mtputty.
Geen ervaring . Echter recentelijk tabby.sh aan het gebruiken: reconnect automisch, bv, wat wel handig is.
ik gebruik sinds ssh in windows zit gebakken geen putty meer.
Ja ik gebruik het zelf nu een jaartje, geweldig programma.
Als remote voldoende geheugen/cpu heeft gebruik ik gewoon VS code remote. Ja, hoge resources, maar wel zo makkelijk.
Voor al het andere gewoon mobaXterm of iTerm2 of gewoon een willekeurige Linux terminal

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.