Sony heeft voor zijn A7 III- en A7R III-systeemcamera's nieuwe firmware uitgebracht met 3.0 als het versienummer. Deze camera's bevatten onder andere een fullframe bsi-sensor met vijfassige beeldstabilisatie met 24,2-megapixel voor de A7 III en 42,4-megapixel voor de A7R III. De veranderingen van deze uitgave zien er als volgt uit:
Voordelen en verbeteringen m.b.t. deze update[1] - Het is niet mogelijk om gelijktijdig menselijke en dierlijke ogen te detecteren. Afhankelijk van de omgeving, het type dier of de beweging van het dier, kunnen de ogen mogelijk niet worden gedetecteerd.
- Realtime oog-autofocus voor dieren toegevoegd [1]
- De mogelijkheid om de realtime oog-autofocus te bedienen door de sluiterknop half in te drukken of door op de AF-ON-knop te drukken
- Toevoeging van de functie voor intervalopnamen
- Bediening met de draadloze afstandsbediening RMT-P1BT mogelijk gemaakt
- Andere verbeteringen:
- [MENU] kan worden toegewezen aan een aanpasbare toets
- Bediening van het tabblad [MENU] met de Fn-knop
- Verbetert de algehele stabiliteit van de camera